Doceń zwykłe momenty – stwórz fotoksiążkę ze zdjęciami z telefonu

Fotoksiążka to pamiątka, która przechowuje Twoje najważniejsze wspomnienia. Często decydujemy się na jej wykonanie, gdy przybywają nam zdjęcia z konkretnych okazji, takich jak ślub, chrzest dziecka czy wymarzone wakacje. A przecież codzienne chwile również zasługują na wyróżnienie!

Wykonaj szybki projekt fotoksiążki, w którym zachowasz swoje codzienne wspomnienia upamiętnione aparatem w telefonie. Sprawdź jak to zrobić!

Fotoksiążka ze zdjęciami z telefonu
Wejdź do galerii swojego telefonu i przekonaj się, że masz mnóstwo zdjęć, które idealnie sprawdzą się w pamiątkowej fotoksiążce!

Twój smartfon przechowuje najlepsze wspomnienia

W pamięci smartfonów przechowujemy mnóstwo zwykłych-niezwykłych momentów, o których z czasem zapominamy.

Spacery w parku, spotkania z dziadkami, weekendowy wypad na wieś, wspólne niedzielne śniadania czy psoty Twojego dziecka… Wszystkim tym chwilom towarzyszy aparat w telefonie komórkowy – nic w tym dziwnego, w końcu uwielbiamy upamiętniać przyjemne wspomnienia!

Zamiast ukrywać zdjęcia w galerii smartfona, wydrukuj je w fotoksiążce, tworząc niepowtarzalną rodzinną pamiątkę.

Szablony

Prosty sposób na projekt fotoksiążki ze zdjęciami z telefonu

Projekt fotoksiążki Printu możesz wykonać w edytorze online, który otworzysz na swoim komputerze. Nie oznacza to jednak, że jedynym źródłem wgrania zdjęć do fotoksiążki jest dysk komputera.

Wszystkie zdjęcia zaciągniesz do edytora Printu bezpośrednio z poziomu swojego smartfona, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, a Twoja fotoksiążka wypełniona codziennymi chwilami może być gotowa już w 15 minut!

Dowiedz się, w jaki sposób zgrać zdjęcia bezpośrednio ze swojego telefonu, mając na komputerze otwarty edytor Printu:

KROK 1

W edytorze fotoksiążki kliknij na ikonę DODAJ ZDJĘCIA. Następnie wybierz TELEFON.

Zdjęcia z telefonu w fotoksiążce

KROK 2

Wybierz jedną spośród 3 dostępnych metod wgrania zdjęć ze smartfona (podaj numer telefonu, zeskanuj kod QR albo wpisz swój adres e-mail). Wybierając dowolną opcję, w efekcie otrzymasz specjalny link, który następnie należy otworzyć na telefonie.

Po wejściu w link naciśnij przycisk DODAJ ZDJĘCIA. Na ekranie telefonu pojawi się Twoja galeria ze zdjęciami – zaznacz te, które chcesz umieścić w fotoksiążce. Następnie naciśnij przycisk GOTOWE.

Dodawanie zdjęć z telefonu do fotoksiążki
Przesyłanie zdjęć z telefonu do projektu fotoksiążki

KROK 3

Wróć do edytora fotoksiążki na komputerze i zapisz swój projekt. Następnie odśwież stronę – wybrane zdjęcia pojawią się w pasku na dole ekranu.

Fotoksiążka ze zdjęciami ze smarfona

Printu zadba o jakość Twojego wydruku

Edytor fotoksiążki to intuicyjne narzędzie, które poinformuje Cię, jeśli zaciągnięte zdjęcia mogłyby po wydruku okazać się niewyraźne. Już na etapie umieszczania zdjęć w szablonie zauważysz mały wykrzyknik, informujący o niskiej rozdzielczości zdjęcia.

Masz jakiekolwiek obawy związane ze swoim zamówieniem? Skontaktuj się z działem obsługi Printu – rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość.

Aby Twoja fotoksiążka została sprawdzona przed wydrukiem, w koszyku możesz również skorzystać z dodatku SPRAWDZENIE PROJEKTU. Specjalista Printu dodatkowo zweryfikuje jakość Twoich zdjęć i poprawność techniczną oraz wizualną zamówionej fotoksiążki.

Sprawdzanie jakości zdjęć z telefonu w edytorze fotoksiążki

Już teraz zajrzyj do galerii zdjęć na swoim telefonie komórkowym i przekonaj się, że są tam fotografie, które wywołują prawdziwy uśmiech na Twojej twarzy. Może warto ocalić je od zapomnienia? 🙂