Jak wybrać rodzaj papieru w fotoksiążce?

Twoją fotoksiążkę możesz zaprojektować na papierze błyszczącym lub matowym. Mogłoby się wydawać, że wybór jego rodzaju to nic ważnego. Otóż nie! Jeśli chcesz uzyskać idealny efekt, który całkowicie Cię zadowoli, musisz zadbać o każdy szczegół. Jeśli Twoja fotoksiążka ma być prezentem dla bliskiej Ci osoby, włóż w nią odrobinę serca.

Twoja kreatywność podczas tworzenia, wartościowe zdjęcia które wgrasz do edytora połączone z naszą precyzją i starannością wykonania przyniosą spektakularny efekt! Powstanie fotoksiążka, która będzie pamiątką na lata. Wywoła uśmiech i wzruszenie wśród Twoich bliskich. Zatem zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu, w którym pokazuję różnice miedzy papierem matowym i błyszcącym. Dowiesz się także, jak go wybrać.

 

Transkrypcja odcinka: Jak wybrać rodzaj papieru w fotoksiążce?

W tym filmie pokażę Ci, jak wybrać rodzaj papieru w fotoksiążce i fotoalbumie. Jak widzisz, znajdujemy się w zakładce szablony. Wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej, następnie rozmiar, oprawę i papier. Masz do wyboru błyszczący i matowy. W fotoksiążce różnica między nimi najbardziej widoczna jest na okładce. W fotoalbumie wszystkie karty są w jednakowym stopniu błyszczące lub matowe. Rodzaj papieru możesz wybrać również po zakończeniu projektowania swojego produktu.