Jak wybrać rozmiar fotoksiążki i fotoalbumu?

Wybór rozmiaru Twojej fotoksiążki jest bardzo ważny. Musisz go dokonać jeszcze przed rozpoczęciem projektowania.
Fotoksiążka i fotoalbum są dostępne w trzech rozmiarach. Zależy Ci na tym, by obdarowana osoba było pod wrażeniem? Zrób dla niej fotoalbum w większym rozmiarze. W połączeniu ze sztywnymi kartami prezentuje się on bardzo okazale.
Jeśli jednak wolisz bardziej poręczny format – wybierz nasz bestseller. Jest nim fotoksiążka w rozmiarze 25×20.

Świetnie sprawdzi się, jako część Twojej domowej biblioteczki ze zdjęciami. Przeglądanie jej kart to czysta przyjemność. Sprawdź, jakie możliwości daje Ci Printu i skomponuj swój produkt tak, by całkowicie sprostał Twoim oczekiwaniom. Zobacz film, w którym mówię o tym, jak wybrać rozmiar fotoksiążki i fotoalbumu.

 

Transkrypcja odcinka: Jak wybrać rozmiar fotoksiążki i fotoalbumu?

Jak widzisz, jestem teraz w zakładce: SZABLONY. Pokażę Ci, jak wybrać rozmiar Twojego produktu. Na początku wybierz produkt, teraz przejdź do wyboru formatu. Zarówno w fotoksiążce jak i w fotoalbumie dostępne są trzy formaty: 20×20, 25×20 i 30×30. Najbardziej poręczny w przeglądaniu jest format poziomy – 25×20, jeśli chcesz go wybrać – kliknij w niego.

Teraz możesz przejść, do wyboru szablonu. Możesz sprawdzić, jak wybrany szablon prezentuje się w poszczególnych rozmiarach i wybrać odpowiedni dla Ciebie. Pamiętaj, że jest to ostatni moment, kiedy możesz zmienić format. W edytorze nie będzie już takiej możliwości.