Jak wybrać szablon do fotoksiążki Printu?

W tym filmie pokażę Ci, jak wybrać szablon na stronie Printu. Jest to idealna baza, którą wystarczy uzupełnić zdjęciami. Jeśli jednak chcesz wykazać się odrobiną kreatywności, możesz go całkowicie edytować.

Na stronie Printu jest mnóstwo szablonów, które są podzielone tematycznie. Jeśli masz sporo zdjęć i nie wiesz, jak je posegregować, podpowiedzią będą kategorie – jest ich aż 18. Szablonów na stronie Printu wciąż przybywa, ponieważ chcemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Każdy szablon jest starannie zaprojektowany przez naszych grafików. Dlatego nie musisz tracić czasu na dobór kolorów czy dodatków. Jeśli chcesz podarować fotoksiążkę na prezent i zależy Ci na czasie – gotowe szablony są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Wystarczy, że dodasz zdjęcia do projektu i fotoksiążka gotowa.

Kiedy fotoksiążka ma być prezentem… Jaki szablon wybrać?

Fotoksiążka często jest wybierana na prezent, dlatego kategoria “urodziny” jest u nas bardzo popularna. Szablony takie jak np: “Prezent na 50 urodziny” czy “Prezent na 18”, ułatwiły wybór prezentu już niejednej osobie, ponieważ zdjęcia zamknięte w fotoksiążce potrafią wywołać prawdziwe emocje u obdarowanego.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się także kategorie związane ze ślubem. Para młoda często decyduje się na to, by stworzyć wzruszające podziękowania dla rodziców w formie fotoksiążki. Delikatne szablony zawierające w sobie piękne teksty pozwalają wyrazić wdzięczność.

Transkrypcja odcinka: Jak wybrać szablon na stronie Printu?

W tym filmie pokażę Ci, jak wybrać szablon do fotoksiążki i fotoalbumu. Kliknij w zakładkę: “Szablony”. Zdecyduj, czy chcesz oglądać szablony fotoksiążki czy fotoalbumu. Teraz możesz wybrać format. Po lewej stronie znajdują się kategorie, wybierz tę, która interesuje Cię najbardziej. Ja dla przykładu wybiorę kategorię “Ślub”. Tutaj znajdują się wszystkie szablony związane z tą tematyką. Ja zdecyduję się na szablon: “Zdjęcia ze ślubu”.

Aby sprawdzić, jak wygląda wnętrze szablonu, kliknij “zobacz szablon”. Możesz zobaczyć również wideo, które pokazuje, jak fotoksiążka prezentuje się w danym szablonie. Pamiętaj, że szablon to baza, którą możesz edytować. Aby przejść do projektowania, kliknij: “zrób fotoksiążkę”. Jeśli jednak chcesz sprawdzić pozostałe szablony, kliknij ponownie w zakładkę szablony. Mam nadzieję, że wybór szablonu nie sprawi Ci już żadnej trudności.