Prezent dla ojca na różne okazje

Tata w życiu każdego z nas odrywa niesamowicie ważną rolę, dlatego ważne, abyśmy potrafili podziękować mu za wszystkie ciepłe uczucia i trud, który włożył w nasze wychowanie. A okazji do wręczania prezentów jest niemało – niebawem każdy z nas będzie zajmował się wyborem prezentu dla ojca na święta, czy też występujące w międzyczasie urodziny.

Sprawdź, jak zaskoczyć ukochanego tatę wręczając mu upominek, którego nie zapomni na długo.

Zobacz szablon „Prezent dla ojca” i inne szablony dla taty

Prezent dla ojca – symboliczny, czy funkcjonalny?

Jeśli zastanawiasz się, co kupić tacie z okazji nieuchronnie zbliżających się świąt, urodzin bądź innej okazji, odpowiedzi powinieneś szukać przede wszystkim w swoim najbliższym otoczeniu. W końcu znasz go bardzo dobrze – wiesz, co lubi robić w wolnym czasie, jakie są jego pasje.

Te informacje będą stanowiły najlepszą podpowiedź co do tego, co kupić tacie z jakiejkolwiek okazji. Ojciec pasjonujący się mechaniką z pewnością ucieszy się z nowego kompletu narzędzi, zaś fanatyk muzyki z przyjemnością dołoży do swojej pokaźnej kolekcji nową płytę CD.

Zdarza się jednak i tak, że wyczerpaliśmy pulę oryginalnych prezentów, a chcielibyśmy, aby na twarzy obdarowywanego ukazał się uśmiech pełen zaskoczenia. W takiej sytuacji, prezent dla ojca na święta czy urodziny powinien być oryginalny i nietuzinkowy, a zarazem zawierający w sobie cząstkę nas samych.

Jednak – postawić na funkcjonalność, czy estetykę? Odpowiedź jest prosta – połączmy te dwa atuty w jedność.

Szablony

Prezent dla ojca na urodziny – wzruszające inspiracje

Zbliżają się kolejne urodziny twojego taty, a ty sądzisz, że wykorzystałeś wszystkie, szałowe pomysły? Istnieje kilka możliwości, dzięki którym twój ojciec z całą pewnością będzie pozytywnie zaskoczony. Pierwszy pomysł na prezent dla ojca na urodziny i nie tylko to coś pamiątkowego i poruszającego, czyli Fotoksiążka. Umieść w niej wasze wspólne fotografie, bądź też zdjęcia całej rodziny. Dodaj osobiste życzenia, wybierz odpowiedni szablon i… gotowe. W ciągu kilku dni dotrze do ciebie własnoręcznie przygotowany album, który twój tata niewątpliwe z dumą postawi na półce z rodzinnymi pamiątkami.

Kolejnym pomysłem na to, co kupić tacie z okazji urodzin może być wręczenie mu karty podarunkowej Printu. Ta inspiracja sprawdzi się w szczególności, jeśli twój ojciec pasjonuje się fotografią lub nowinkami komputerowymi, takimi jak inteligentna aplikacja do projektowania własnego albumu.

Karta podarunkowa umożliwi mu stworzenie dowolnego, własnego albumu, który będzie stanowił doskonałą, urodzinową pamiątkę.

Idealny prezent dla ojca na święta?

Boże Narodzenie coraz bliżej, a to oznacza, że niebawem wpadniemy w zakupowy szał. Prezenty dla bliskich paradoksalnie często stanowią największy problem – chcemy, aby kochane osoby poczuły się doceniane, a prezent łączył funkcjonalność z pięknem.

Doskonałym prezentem dla ojca na święta będzie bożonarodzeniowy Minibook, w którym umieścisz wasze, wspólne fotografie. Wybierz odpowiedni do okazji szablon i dodaj świąteczne życzenia prosto z serca. Trudno o prostszy, a zarazem bardziej poruszający upominek dla bliskiej osoby!

Alternatywnym pomysłem będzie zorganizowanie wspólnej, rodzinnej sesji zdjęciowej z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zorganizuj odpowiednie tło, ubiory i rekwizyty, a wykonane zdjęcia umieść w świątecznym Fotoalbumie. Taki drobiazg to nie tylko idealny prezent dla taty na święta, ale i wzruszający podarunek dla obojga twoich rodziców.

Jaki prezent dla taty? Album z jego hobby

W dowolnie wybranej formie innowacyjnego albumu możesz umieścić również zbiór fotografii przedstawiających największe pasje twojego taty. Jubilat z pewnością posiada całą masę fotografii związanych ze swoim hobby, które doskonale sprawdzą się w kompletowaniu tematycznej Fotoksiążki lub Fotoalbumu. Taki upominek posłuży tacie również to prezentowania swoich osiągnięć podczas rodzinnych spotkań, czy wypadów z kolegami.

Może w tym roku, zamiast typowego upominku postawisz na oryginalny, fotograficzny prezent dla taty?

Jeśli do tej pory nie otrzymał podobnego upominku, możesz być pewien, że będzie dla niego miłą odmianą.

Zobacz szablon „Prezent dla Taty” i inne szablony dla taty