Jaki prezent na Dzień Ojca?

Nadal zastanawiasz się, co kupić na Dzień Ojca ukochanemu tacie? Jeśli do tej pory standardowym prezentem na dzień taty w twoim wykonaniu okazywał się zabawny T-shirt czy kubek, których obdarowywany ma już całą kolekcję, najwyższy czas wymyślić coś bardziej kreatywnego.

Oryginalna fotoksiążka lub fotoalbum jako prezent dla tatywłasnoręcznie robiony – sprawdzi się o wiele lepiej i zdecydowanie mocniej chwyci za serce.

Zobacz szablon „Prezent dla taty” i inne szablony dla taty

Prezent na Dzień Taty – skąd czerpać inspiracje?

Mogłoby się wydawać, że wręczanie prezentów – zwłaszcza najbliższym – to banalnie proste zadanie. Tymczasem, im bardziej chcemy sprawić bliskiej osobie radość, tym większy dylemat spotyka nas w trakcie poszukiwań prezentu idealnego. Dzień Ojca to jedno z tych świąt, w których chcemy przypomnieć bliskim nam osobom, jak wiele dla nas znaczą. Co zatem powinno stanowić źródło prezentowych inspiracji?

Prezenty na Dzień Taty wybierzemy tym trafniej, im bardziej okażą się one spersonalizowane. Idealny upominek powinien przywoływać ciepłe skojarzenia oraz w każdej chwili przypominać obdarowywanemu, że otrzymał go właśnie od nas.

Prezent dla ojca najlepiej wykonaj własnoręcznie – w odróżnieniu od gotowych upominków, podarunek od serca długo będzie go cieszył i przypominał, jak wiele znaczy dla swojego dziecka. Zasada ta sprawdza się zresztą nie tylko w przypadku Dnia Ojca – również prezent urodzinowy dla taty w formie własnoręcznie wykonanej zapadnie w pamięć na dłużej.

Szablony

Pomysł na prezent dla taty – uwiecznij wasze wspólne chwile

Fotoksiążka to jeden z tych prezentów, który nie będzie stał latami nieużywany na półce. Poza tym, że sprawi wiele radości twojemu tacie, taki upominek będzie cieszył oko reszty twoich bliskich podczas wspólnych, rodzinnych spotkań.

Do fotoksiążki lub fotoalbumu na Dzień Ojca wybierz wasze wspólne fotografie, z różnych okresów życia. Pomyśl, jak wzruszającym prezentem okaże się własnoręcznie wykonany album, w którym znajdą się zdjęcia z twojego dzieciństwa, a także te najbardziej aktualne.

Dobrym pomysłem jest także umieszczenie w fotoksiążce zdjęć całej waszej rodziny – taki prezent dla ojca z pewnością okaże się bardzo wzruszający. Innym pomysłem na prezent na dzień ojca jest podarowanie tacie fotoksiążki zawierającej jego własne zdjęcia – zarówno z młodości, jak i te bardziej aktualne. Wreszcie – prezent dla taty okaże się poruszający, gdy w albumie zawrzesz zdjęcia swoje i swojego rodzeństwa.

Zbiór zdjęć dzieci w niecodziennej, spersonalizowanej formie na pewno go zachwyci!

Prezent dla taty pełen dobrych skojarzeń. Jak urozmaicić album?

Gdy wybierzesz już, jakie fotografie umieścisz w fotoalbumie lub fotoksiążce dla swojego taty, czas na zaplanowanie koncepcji graficznej. Dzięki temu, że ten etap tworzenia prezentu leży całkowicie po twojej stronie, możesz dobrać kolorystykę i elementy graficzne wedle upodobań obdarowywanego.

Ciekawym pomysłem na urozmaicenie fotoksiążki może okazać się zestawienie zdjęć z podpisami, których sens będzie znany tylko w waszej rodzinie. Śmieszne powiedzonka taty? Jego ważne słowa, które zapadły ci w pamięć? Wybór należy do ciebie.

Wzruszający prezent dla taty – czy tylko na Dzień Ojca?

Nawet, jeśli nasi ojcowie na co dzień preferują raczej upominki praktyczne, własnoręcznie zaprojektowane fotoksiążka lub fotoalbum okażą się doskonałymi prezentami absolutnie na każdą okazję.

Niezależnie, czy szukasz pomysł na prezent dla taty na urodziny, Dzień Ojca czy bez jakiejkolwiek, oficjalnej okoliczności, odrobina pięknych wspomnień, uwiecznionych w twojej własnej aranżacji na pewno go ucieszy. Własnoręcznie zaprojektowany album to także świetny pomysł na prezent dla taty na święta, czy też z okazji rocznicy ślubu twoich rodziców.

Jak wiadomo, bliskich warto obdarowywać nie tylko od święta. Dzień Taty to jednak szczególnie wyjątkowa okazja, aby sprawić jednej z najbliższych nam osób niecodzienną niespodziankę, a zarazem wzruszającą pamiątkę na całe lata – dziękując w ten sposób za wsparcie, na które ze strony ukochanego taty zawsze możemy oczekiwać.

Zobacz szablon „Prezent dla taty” i inne szablony dla taty