Prezent na Dzień Ojca. Co kupić na Dzień Taty 2020?

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Masz wrażenie, że Twój Tata już wszystko ma i niewiele może go zaskoczyć?

Zamiast wręczać mu przewidywalny upominek, w tym roku postaw na coś, czego nigdy by się nie spodziewał. Podpowiadamy, że trafionym prezentem na Dzień Taty okaże się emocjonalna pamiątka, którą przygotujesz samodzielnie w domu.

Dowiedz się, dlaczego fotoksiążka to najlepszy prezent na Dzień Ojca.

Prezent na Dzień Ojca - fotoksiążka
Dzień Ojca to świetna okazja, by zrobić Tacie wielką niespodziankę! Poznaj najlepszy prezent, jaki możesz wręczyć 23 czerwca

Prezent na Dzień Ojca – co kupić? Jaki upominek sprawdzi się w tym roku?

Laurka na Dzień Taty, kubek na Dzień Ojca… te upominki Twojemu Tacie są zapewne doskonale znane. Można zakupić je w wielu miejscach, przez co niestety są po prostu powtarzalne.

I choć każdy Tata ucieszy się przede wszystkim z pamięci o jego święcie, być może warto wręczyć mu na Dzień Ojca coś, co wywoła prawdziwy efekt „wow”?

Kiedy obchodzimy Dzień Ojca? Każdego roku jest to 23 czerwca. Już teraz przygotuj się na ten dzień i wymyśl coś naprawdę wyjątkowego. Sugerujemy, abyś w tym roku postarał się odrobinę bardziej i wręczył prezent na Dzień Taty, który wywoła burzę emocji.

Szablony

Dzień Ojca – prezent, który rozczuli każdego Tatę!

Co kupić na Dzień Taty? Zamiast wybierać kolejny sztampowy upominek postaw na coś, co naprawdę go zaskoczy. Kreatywnym prezentem na Dzień Ojca okaże się fotoksiążka Printu przygotowana osobiście przez kochające dziecko.

Fotoksiążka to coś więcej niż tradycyjny album ze zdjęciami. Jej nowoczesna i elegancka forma, a także spora możliwość personalizacji sprawią, że okaże się prezentem na Dzień Ojca, który obdarowywany z dumą postawi na regale. Ponadto fotoksiążka cechuje się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu do Waszych fotograficznych wspomnień Twój Tata będzie mógł powracać przez wiele kolejnych lat.

Czy jest coś, co na Dzień Taty może sprawdzić się lepiej?

Dzień Ojca - prezent w postaci fotoksiążki
Poznaj prezent, który rozczuli każdego Ojca w dniu jego święta – fotoksiążkę z niepowtarzalnymi wspomnieniami!

Oryginalny prezent na Dzień Taty w kilku prostych krokach

Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca w formie fotoksiążki przygotujesz bez wychodzenia z domu w zaledwie kilka chwil.

Wystarczy, że po wybraniu szablonu zaznaczysz format, rodzaj oprawy, czyli okładkę fotoksiążki i rodzaj papieru. Następnie kliknij opcję ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ, która przekieruje Cię do edytora. Wgraj wybrane fotografie, na których jesteś ze swoim Tatą (możesz pobrać zdjęcia z komputera, smarfona, mediów społecznościowych czy dysku Google). Jeśli chcesz – spersonalizuj grafiki, podpisy i…. gotowe!

Piękny i nietypowy prezent na Międzynarodowy Dzień Ojca dotrze do Ciebie w kilka dni.

Prezenty na Dzień Ojca - instrukcja zaprojektowania fotoksiążki
Szablony fotoksiążki to gotowe projekty graficzne, które wystarczy uzupełnić własnymi zdjęciami

Pierwszy Dzień Ojca to święto, które nigdy się nie powtórzy

Prezenty na Dzień Ojca należą się nie tylko Tatusiom dorosłych dzieci. Jeśli jesteś Mamą niedawno narodzonego maluszka i szukasz odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca od niemowlaka to podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę.

Pierwszy Dzień Ojca jest ważnym świętem dla każdego mężczyzny – fotoksiążka ucieszy i odpowiednio upamiętni ten dzień. Twój smartfon w tym momencie z pewnością “pęka w szwach” od wspólnych zdjęć noworodka i Taty.

Fotoksiążka – zbiór najważniejszych momentów z życia mężczyzny w roli Taty – to świetny gadżet na Dzień Ojca i niepowtarzalna pamiątka na całe życie.

Prezent na Dzień Taty
Fotoksiążka to uniwersalny prezent na Dzień Ojca – sprawdzi się jako upominek od niemowlaka, jak i starszego dziecka

Prezent na Dzień Ojca od niemowlaka – najlepsza propozycja

Fotoksiążka od niemowlaka to fajny prezent dla Ojca zwłaszcza dlatego, że pojawienie się dziecka na świecie wiąże się dla mężczyzny ze sporym szczęściem, ale i stresem.

Jeśli do tego jest to pierwsze dziecko, młody Tata potrzebuje silnego wsparcia! To właśnie dlatego warto celebrować ten pierwszy Dzień Taty – prezent w postaci fotoksiążki zawierającej życzenia i zdjęcia maluszka wywoła ogromny uśmiech na twarzy mężczyzny.

Jaki prezent na Dzień Ojca? Fotoksiążka wypełniona zdjęciami
Pierwszy Dzień Ojca to niepowtarzalna okazja – zachowaj rodzinne chwile z narodzin maluszka i wręcz Tacie pamiątkę na całe życie

Dlaczego jeszcze fotoksiążka to dobry prezent na pierwszy Dzień Ojca?

Pierwszy Dzień Taty mężczyzna z pewnością zapamięta na zawsze, dlatego warto podarować mu oryginalny prezent na Dzień Ojca. Ten dzień należy uczcić czymś znacznie bardziej wymownym, niż zwyczajny kubek, kartka czy poduszka na Dzień Ojca.

Fotograficzny prezent dla Taty od malucha rozczuli go i uczyni jeszcze bardziej dumnym z nowej życiowej roli. Fotoksiążka to znakomity pomysł na Dzień Ojca również dlatego, że pozostanie z Waszą rodziną na zawsze. W przyszłości będziecie mogli z sentymentem powracać do momentu narodzin maluszka. Ten upominek na Dzień Taty to piękna pamiątka dla całej rodziny.

Pierwszy prezent na Dzień Ojca może zawierać nie tylko wczesne zdjęcia maleństwa. Fotoksiążkę możesz uzupełnić o zdjęcia USG z okresu ciąży, jak również fotografie z sesji brzuszkowej.

To nie tylko pomysł na Dzień Taty, ale i wzruszająca pamiątka wyjątkowych chwil dla obojga rodziców.

Prezent na Dzień Ojca w postaci fotoksiążki
Każdy Tata poczuje dumę, gdy otworzy fotoksiążkę wypełnioną najlepszymi chwilami, które spędził z dzieckiem

Fotoksiążka czyli laurka i kartka na Dzień Taty w jednym

Jaki prezent na Dzień Ojca przygotować, by połączyć klasykę z nowoczesnością? Co na Dzień Taty pozwoli wykorzystać nie tylko zdjęcia, ale i dziecięce obrazki? To proste – przygotujcie laurkę i kartkę na Dzień Ojca w postaci zaskakującej fotoksiążki!

Jak to zrobić? Wystarczy, że skany dziecięcych rysunków na Dzień Ojca wgrasz do fotoksiążki w trakcie jej edycji. W takiej formie niepowtarzalne rysunki na Dzień Taty przetrwają znacznie dłużej, a także staną się prawdziwą atrakcją wszystkich rodzinnych spotkań.

Co kupić Tacie na Dzień Ojca? Fotoksiążkę!
Fotoksiążkę ze zdjęciami warto uzupełnić o życzenia i czułe słowa – Tata będzie zachwycony!

Pomysł na Dzień Ojca. Jak sprawić Tacie radość?

Niebawem Dzień Ojca! Jak spędzić go z ukochanym Tatą? Nie jest tajemnicą, że poza przygotowaniem prezentu, Dzień Ojca warto poświęcić na wspólne spędzenie czasu.

Upominkiem na Dzień Ojca może być wyjście do kina, teatru, na koncert, czy uroczysty obiad. Fotoksiążka jako upominek na Dzień Taty okaże się doskonałym dopełnieniem dnia spędzonego razem. 23 czerwca – Dzień Ojca to okazja, aby na każdym kroku przypominać Tacie, jak ważną rolę odgrywa w Twoim życiu.

Prezent na Dzień Ojca od niemowlaka
Wspólnie spędzony czas to najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować Tacie – fotoksiążka pozwoli mu wracać do tych wspomnień

Upominek na Dzień Ojca – pamiątka wspólnie spędzonych chwil

Jeśli w ramach super prezentu na Dzień Ojca zaplanowałeś wycieczkę czy szaloną atrakcję, warto w tym dniu wykonać zdjęciową relację wspólnie spędzonych chwil.

Zdjęcia z tego dnia posłużą Ci do przygotowania prezentu dla Taty na Dzień Ojca – pamiątkowej fotoksiążki. Dzięki niej Tata zapamięta piękny dzień naprawdę długo!

Co kupić Tacie na Dzień Ojca? Fotoksiążkę ze zdjęciami
Fotoksiążka – prezent na Dzień Taty, który skrywa w sobie wielką moc!

Pomysł na prezent na Dzień Ojca – podsumowanie

Jeśli wciąż zastanawiasz się, co kupić na Dzień Ojca, wybierz wzruszającą i pełną uczuć fotoksiążkę. W odróżnieniu od tradycyjnych prezentów dla Taty, ten upominek z całą pewnością nie tylko go ucieszy, ale i bardzo zaskoczy. To nietypowy prezent na Dzień Ojca, który możesz stworzyć tak, jak tylko chcesz.

Podaruj miłość zaklętą w zdjęciach na Dzień Ojca!