Prezent dla męża na urodziny

Mąż – miłość życia i przyjaciel w jednej osobie. Człowiek, z którym spędza się większą część swojego życia, przy czym często staje się jego sensem.

Poświęcenie i miłość małżonka z pewnością zasługują na docenienie. Jego urodziny są doskonałą ku temu okazją. Jednak jaki prezent dla niego będzie najlepszy?

Zobacz szablon “Prezent dla męża” i inne szablony dla niego

Wyjątkowe prezenty dla ukochanego

Teoretycznie każdej żonie wydaje się, że najlepiej zna swojego męża. Jednak kiedy staje przed wyzwaniem zakupu urodzinowego prezentu dla niego, okazuje się, że teoria może mijać się z praktyką. Szczególnie w sytuacji, kiedy za pasem jest kilkanaście czy kilkadziesiąt spędzonych razem lat, a tym samym lista wyjątkowych prezentów urodzinowych została przerobiona już wielokrotnie. Z drugiej strony każda żona chce, aby w takim wyjątkowym dniu jak urodziny jej mąż poczuł się szczególnie ważny.

Jakie prezenty dla ukochanego mogą wywołać podobne uczucia?

Podaruj mu… miłość!

A gdyby tak zastanowić się, co tak naprawdę daje twojemu mężowi szczęście? Pomijając oczywiście wygraną w Lidze Mistrzów ulubionej drużyny piłkarskiej, męskie wypady z kolegami w nieznane czy smak ulubionego napoju (oczywiście bezalkoholowego!).

Co, oprócz tych wszystkich rzeczy sprawia, że czuje się naprawdę spełniony? Twoja miłość! Dlatego szukając właściwego prezentu na urodziny, podaruj mu właśnie ją. Jak to zrobić? Możesz oczywiście zaaranżować romantyczny wieczór przy świecach, winie i wiesz czym jeszcze… Jednak chwile są ulotne i szybko zacierają się w pamięci.

Fajny prezent dla niego na urodziny to ten, do którego będzie mógł stale wracać. Jak to połączyć z miłością? Wystarczy, że zaprojektujesz fotoksiążkę dedykowaną właśnie jemu. Wasze wieloletnie małżeństwo z pewnością nie raz zostało uwiecznione na fotografii. Wykorzystaj je teraz, aby przygotować fajny prezent dla niego.

Fotoksiążka zatytułowana „Nasze chwile” na pewno wywoła wiele radości i będzie sporym zaskoczeniem. A przecież o to Ci chodzi, żeby – mimo upływu tylu lat – nadal go zaskakiwać.

Szablony

Na poważnie i z przymrużeniem oka

Obawiasz się, że fotoksiążka czy fotoalbum wydadzą się oklepane i nieatrakcyjne? Wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie i od tego, jakie zdjęcia w nim umieścisz.

Pomysłów na oryginalny foto upominek dla niego jest tysiące! Możesz zrobić kalendarium jego życia lub waszego małżeństwa. Wrzucisz do niego kilka zdjęć z najważniejszych wydarzeń w życiu i opatrzysz je właściwymi datami. Taka lekcja historii z własnego życia spodoba się niejednemu mężczyźnie i będzie stanowić świetny pomysł na prezent dla męża.

Oczywiście możesz zaprojektować wariant, w którym umieścisz same poważne zdjęcia. jeśli braliście ślub minimum kilkanaście lat temu, to na pewno macie idealnie wystylizowaną fotografię ślubną ze świadkami w tle. Wystarczy dorzucić do tego kilka zdjęć z chrzcin, komunii i ślubów dzieci i „sztywniacki” fotoalbum gotowy!

Jeśli jednak niezbyt podoba ci się ten pomysł, pójdź w zupełnie odwrotnym kierunku. Znajdź w domowych „archiwum” zdjęcia, które do tej pory wywołują uśmiech. Nie musicie być na nich wyłącznie wy. Śmieszne fotografie innych członków rodziny i przyjaciół również będą mile widziane. Taka fotoksiążka pokazująca życie z dużym przymrużeniem oka to też fajny prezent dla niego. Który będzie lepszy? Z pewnością sama będziesz to doskonale wiedziała.

Najlepsze prezenty dla niego w kilku krokach

Jeśli na samo hasło „zaprojektować fotoksiążkę” dostałaś gęsiej skórki, to chcę cię uspokoić. Nie musisz mieć zdolności graficznych ani programistycznych, aby przygotować idealny prezent dla męża.

Wyspecjalizowane w tego rodzaju produktach drukarnie udostępniają na swoich stronach internetowych intuicyjne szablony, które są dużą pomocą w przygotowaniu projektu fotoproduktu. Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię wariant i wgrasz zdjęcia, które mają się znaleźć w fotoksiążce.

Jeśli chcesz, możesz dodać również niewielką treść od siebie. Ciekawe cytaty czy autorskie życzenia będą miłym akcentem. Później składasz zamówienie, a po kilku dniach fotoksiążka trafia na twój adres. Proste? A jeśli mimo wszystko przygotowanie fotoprezentu sprawi ci jakikolwiek problem, zawsze możesz poprosić o pomoc pracowników drukarni. Oni zrobią wszystko, aby twój idealny prezent dla niego powstał na czas.

Zobacz szablon “Prezent na urodziny” i inne szablony dla niego