Sprawdź opcję podglądu projektu fotoksiążki

Projektujesz z zapałem swoje fotoksiążki i nie możesz doczekać się efektu końcowego? A może lubisz mieć wgląd na całość projektu? Wspaniale! W edytorze Printu możesz zobaczyć, jak będzie prezentował się Twój projekt. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ ważne jest by fotoksiążka była spójna.

Gotowe szablony są zaprojektowane tak, by razem ze zdjęciami tworzyły estetyczną całość. Oczywiście, można je edytować i ozdabiać po swojemu. Trzeba jednak uważać, by do fotoksiążki nie wkradł się chaos. Warto więc włączyć “podgląd” i sprawdzić czy wszystko dobrze ze sobą współgra. Zaprasza Cię do obejrzenia krótkiego filmu, w którym pokazuję, jak włączy tę funkcję.

Transkrypcja odcinka: Opcja podglądu projektu fotoksiążki

W edytorze Printu masz możliwość zobaczenia, jak będzie prezentował się Twój projekt. Wystarczy, że klikniesz w prawym dolnym rogu w ikonę “podgląd”. Teraz możesz zobaczyć, jak będą wyglądały strony Twojej fotoksiążki. W podglądzie nie możesz edytować swojego projektu. Jeśli chcesz wyłączyć podgląd i wrócić do edycji kliknij “zamknij podgląd”.