Jak zmienić układ strony w fotoksiążce?

Projektując swoją fotoksiążkę, sam decydujesz o tym, jak będą wyglądały jej strony. Ile zdjęć się na nich znajdzie, czy pozostawisz elementy z gotowego szablonu, czy może usuniesz i dodasz swoje. Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego,  jaki układ strony wybierzesz, możesz dodawać nowe komórki zdjęciowe.

Aby to zrobić, musisz włączyć tryb ekspert, o którym mówię w tym filmie –> klik. Możesz także dodać pole tekstowe do projektu fotoksiążki, jeśli chcesz sprawdzić jak to zrobić, kliknij tutaj –> klik. W odcinku poniżej pokazuję, jak zmieniać układ strony w edytorze Printu.

Transkrypcja odcinka: Jak zmienić układ strony w fotoksiążce?

W tym odcinku pokażę Ci, jak zmienić układ strony. Wystarczy, że zjedziesz myszką na prawą lub lewą stronę. Teraz możesz wybrać układ, który podoba ci się najbardziej. W zależności od tego ile zdjęć i tekstu chcesz umieścić na danej stronie.

Możesz też wybierać losowy układ zdjęć, zanim jednak to zrobisz, wybierz ile zdjęć chcesz użyć na danej stronie. Teraz możesz kliknąć w ikonkę: “losuj”. Układ strony możesz też edytować za pomocą trybu ekspert, który pozwoli Ci na przenoszenie komórek tekstowych i zdjęciowych w dowolne miejsce.