Podziękowania dla rodziców na prezent

Zwyczaje weselne to dla jednych tradycja, której należy być wiernym, dla innych staromodne obrządki, które przyprawiają o dreszcze.Jednym w ważniejszych ślubnych zwyczajów jest podziękowanie dla rodziców, które odbywa się po pierwszym tańcu lub oczepinach. Para Młoda dziękuje rodzicom za miłość, trud wychowania, troskę i pomoc w organizacji wesela.

Jeśli właśnie jesteście w trakcie przygotowań do tego wielkiego wydarzenia, to koniecznie zapoznajcie się z naszymi propozycjami prezentowymi, które bez wątpienia pomogą wam w wyrażeniu wdzięczności niezastąpionym rodzicom.

Zobacz szablon “Bardzo bardzo dziękujemy” i inne szablony na podziękowania dla rodziców

Jak podziękować rodzicom?

Podziękowania dla rodziców na weselu bywają różne – wspólny taniec w takt piosenki “Cudownych Rodziców Mam”, projekcja zdjęć lub filmu, wręczanie kwiatów i koszy podarunkowych, zorganizowanie przed ślubem uroczystej kolacji lub wspólnego wyjazdu, który będzie dobrą okazją na zapoznanie się stron.

Jest mnóstwo możliwości na oryginalny prezent – grawerowane długopisy, statuetki z indywidualną dedykacją, biżuteria, karafki, słodycze. Z całą pewnością warto zadbać o to, żeby podziękowanie było osobiste i dostosowane do osobowości dzieci i rodziców, tak aby nie wprowadzało bliskich w zakłopotanie.

Może warto również pomyśleć o podziękowaniach dla rodziców wykonanych własnoręcznie? Takie prezenty są doceniane podwójnie. Ważne jest to, żeby podziękowania były przede wszystkim wzruszającą pamiątką dla rodziców, żeby to oni czuli się w tym czasie wyjątkowo, żeby prezent wywołał wzruszenie i wielką dumę.

Szablony

Pomysł na prezent dla rodziców

Jak zaplanować podziękowania dla rodziców? Żywiołowe Młode Pary mogą zdecydować się na taniec z rodzicami, projekcję video i zdjęć, wspólny występ. Nieśmiali, którzy nie lubią robić dużego zamieszania, mogą wybrać bardziej stonowaną formę – wznieść toast za rodziców i wręczyć prezent. Jaki prezent wywoła wielki uśmiech na twarzy najbliższych?

Oryginalne podziękowania dla rodziców nie musi być trudne w realizacji. Wystarczy chwila wolnego czasu oraz kilka zdjęć wywołujących magiczne wspomnienia. Fotoksiążki i fotoalbumy ślubne, to idealny prezent dla rodziców. O ile video i pokazy zdjęć odbywają się przy wszystkich gościach, wręczenie fotoksiążki stanowi intymny moment, a podarunek jest przeznaczony tylko dla Rodziców. Do tego fotoksiążki i fotoalbumy są wykonywane od początku do końca własnoręcznie przez Młodą Parę. Wystarczy własny pomysł na układ fotografii i indywidualny dobór szablonu, których to jest wystarczająco dużo, by móc stworzyć piękny i oryginalny prezent.

Narzeczeni nie muszą martwić się brakiem inspiracji na projekt fotoksiążki, szablony dają mnóstwo możliwości edycji, zabawy formą oraz dodania wartościowej treści. W każdym szablonie z podziękowaniem dla rodziców, znajduje się miejsce na specjalną dedykację wyrażającą wdzięczność za miłość i trud wychowania.

Idealne podziękowanie dla rodziców

To takie, które wzruszy, ale nie wprawi w zakłopotanie. Oryginalne podziękowanie dla rodziców będzie wspomnieniem na wiele, wiele lat. Rodzice będą mogli powracać do wspomnień w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie. Pamiętajcie, że nie liczy się wartość materialna, tylko sentymentalna, a podarunki wykonane własnoręcznie i z sercem są najpiękniejszą pamiątką.

Fotoksiążka lub fotoalbum na podziękowanie dla Rodziców, to najlepszy prezent, jaki wasi rodzice mogą sobie wymarzyć. Fotoksiążka, to wasze rodzinne wspomnienia, najważniejsze momenty, wyjątkowe daty i pełne wdzięczności słowa, zamknięte w pięknym, wyjątkowym miejscu.

A wszystkim Młodym Parom, które zdecydują się na wykonanie fotoksiążki PRINTU gwarantujemy:

  • oryginalny i elegancki podarunek stworzony według indywidualnego pomysłu, zaprojektowany własnoręcznie przy użyciu szablonów stworzonych specjalnie przez naszych profesjonalnych grafików,
  • sentymentalną pamiątkę, po którą rodzice z chęcią będą sięgać w każdym miejscu i w dowolnym momencie,
  • wyjątkowy prezent, tworzony według swojego pomysłu, własnoręcznie, z sercem i z myślą o bliskich osobach,
  • cenny i piękny podarunek, który wywoła u Rodziców wzruszenie,
  • wysoką jakość i trwałość na długie lata,
  • indywidualne podejście do Klienta,
  • kompleksową i szybką usługę, intuicyjny i prosty edytor,
  • najlepszą obsługę – jesteśmy zawsze do waszej dyspozycji.

Zobacz szablon “Kochanym Rodzicom” i inne szablony na podziękowania dla rodziców