Prezent na Dzień Babci – podaruj najpiękniejsze wspomnienia

Kolejne lata mijają, a w Twojej głowie znów pojawia się pytanie: Co kupić na Dzień Babci? Printu ma dla Ciebie propozycję, która rozwiąże Twój problem!

Dobrze, gdy prezent na Dzień Babci jest czymś więcej, niż tylko zwykłym upominkiem – przywołuje piękne wspomnienia i elegancko prezentuje się na babcinym kredensie.

Jesteś ciekaw, jaki prezent na Dzień Babci wybrać, aby sprawić jej wielką przyjemność i podarować coś naprawdę oryginalnego?

Wyjątkowy prezent na Dzień Babci w postaci fotoksiążki
Spersonalizowany prezent na Dzień Babci, który wywołuje wyjątkowe emocje, można zamówić bez wychodzenia z domu – poznaj fotoksiążkę Printu

Banalny prezent na Dzień Babci? Nie tym razem!

Niestety poszukiwania upominków na Dzień Babci nie należą do najprostszych zadań szczególnie, gdy zależy Ci na wyjątkowym prezencie. Bukiet kwiatów, bombonierka czy filiżanka na herbatę to podarunki dosyć oczywiste.

Gdy dzień 21 stycznia zbliża się wielkimi krokami, na sklepowych półkach pojawia się mnóstwo prezentów na Dzień Babci. Wybierasz się wówczas na wielkie poszukiwania kreatywnego upominku na Dzień Babci, które zazwyczaj kończą się równie wielkim rozczarowaniem.

Kubek z nadrukiem, zabawne koszulki czy nikomu niepotrzebne gadżety to tylko nieliczne propozycje sklepów stacjonarnych. Bardzo często nie są one dostosowane do obdarowywanej osoby. Babcia nie do końca może zrozumieć fenomen śmiesznego kubka, czy puchatej poduszki z napisem “Super Babcia”.

Osoby starsze najbardziej cenią sobie możliwość bycia z bliskimi, obserwacji rozwoju wnuków i poczucie bycia ważnym dla innych. Podaruj na Dzień Babci prezent, który udowodni jej, jak istotną rolę odgrywa w życiu Twoim lub Twojego dziecka.

Polecane szablony

Co kupić na Dzień Babci? Postaw na wzruszający prezent…

Aby prezent na Dzień Babci wywołał na jej twarzy uśmiech, wystarczy wybrać coś, co można łatwo spersonalizować. Prezent, w którego wkładasz cząstkę siebie jest bez wątpienia najlepszą opcją. Co więcej możesz podarować Babci, by pokazać jej jak wielkim darzysz ją uczuciem?

Personalizowanym prezentem na Dzień Babci jest fotoksiążka z Waszymi najpiękniejszymi wspomnieniami. Możesz w niej umieścić dosłownie wszystko! Od zabawnych kadrów z Twoich dziecięcych lat, sentymentalnych zdjęć pamiątkowych z rodzinnych okoliczności, po wyjątkowe życzenia, płynące głęboko z Twojego serca.

Podobnie jeśli prezent na Dzień Babci ma zostać podarowany od Twojego malucha. W dobie, gdy każdego dnia robimy mnóstwo zdjęć telefonem komórkowym, zapełnienie fotoksiążki w ciekawe kadry nie stanowi żadnego problemu.

Nie musisz tygodniami zastanawiać się co kupić na Dzień Babci – po prostu zaprojektuj nietypowy prezent, jakim jest fotoksiążka.

 

Alternatywa laurki na Dzień Babci w postaci fotoksiążki
Wybierając prezent na Dzień Babci warto kierować się emocjami, jakie może on wzbudzić. W tym roku podaruj naprawdę wyjątkową pamiątkę!

Jak wykonać fotoksiążkę w formie upominku na Dzień Babci?

Chcesz przekonać się, że wykonanie fotoksiążki, czyli prezentu na Dzień Babci online, jest naprawdę łatwe?

W kategorii szablonów fotoksiążki dla Babci i Dziadka znajdziesz mnóstwo motywów, dostosowanych między innymi do Dnia Babci. Wybierz szablon, a następnie kliknij na przycisk ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ. Zostaniesz wówczas przekierowany do edytora, dostępnego online.

Edytor jest intuicyjny i łatwy w użytkowaniu. Na początku wybierasz źródło, z którego chcesz pobrać zdjęcia (na przykład dysk komputera albo telefon), a następnie umieszczasz je w pustych ramkach szablonu. Twoje fotografie zostaną automatycznie dopasowane do wolnych miejsc, dzięki czemu nie musisz poddawać ich dodatkowym obróbkom.

Gdy Twoja fotoksiążka będzie gotowa, pozostaje Ci tylko dokończenie zamówienie. W tym celu wybierasz sposób dostawy, wpisujesz adres, pod który ma zostać przesłany produkt i opłacasz zamówienie w wygodnej dla Ciebie formie.

Jak widzisz – nie ma w tym nic skomplikowanego. Ponadto jeżeli masz jakieś pytanie w związku z procesem tworzenie lub zamówienia fotoksiążki, zawsze możesz liczyć na wsparcie działu obsługi klienta firmy Printu – skontaktuj się z nami.

Rozbudowana kartka na Dzień Babci
Fotoksiążkę wystarczy wypełnić fotografiami z dysku komputera lub telefonu komórkowego. Babcia będzie zachwycona aktualnymi zdjęciami wnuków!

Oryginalny prezent na Dzień Babci w przedszkolu

Jeżeli Twój maluch jest już przedszkolakiem to na pewno trwają właśnie wielkie przygotowania do tego dnia! W każdym przedszkolu na Dzień Babci organizowana jest specjalna akademia, podczas której dzieci odgrywają teatrzyk czy recytują wierszyki.

Przedstawieniom tym zazwyczaj towarzyszom podarunki, które pozostaną z Babciami na dłużej. Zainspiruj opiekuna Twojego dziecka do pomysłu zaprojektowania przez mamy fotoksiążek. To wyjątkowo oryginalny prezent na Dzień Babci w przedszkolu, z którego będzie zachwycona każda seniorka!

Przy zamówieniach na większą liczbę produktów oferujemy atrakcyjne rabaty. O szczegóły zapytaj dział obsługi klienta Printu.

Nowoczesna laurka na Dzień Babci w formie fotoksiążki

Dzieciaki często przygotowują ręcznie robione laurki na Dzień Babci, gdy zbliża się ich święto. Można stwierdzić, że stało się to już tradycją, ale i jedną z niewielu możliwości pomysłu na prezent na Dzień Babci, które dziecko może wykonać samodzielnie.

Sama idea sprawdza się świetnie – w końcu własnoręczne prezenty na Dzień Babci stanowią zawsze bezcenną pamiątkę. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy seniorka ma już całą szafę zapełnioną tego typu prezentami na Dzień Babci DIY. Okazuje się, że nie są one zbyt wygodne w przechowywaniu, często też mogą ulec zniszczeniu.

Ciekawą alternatywą, ale i nowoczesną formą laurki na Dzień Babci jest fotoksiążka. Możesz w niej umieścić życzenia – przez co pełni również rolę kartki na Dzień Babci – jak i twórczość swojego dziecka. Fotoksiążka świetnie łączy te dwa tradycyjne upominki w zgrabną całość.

Taką nowoczesną laurkę na Dzień Babci możesz całkowicie wypełnić rysunkami Twojego dziecka, które wykonał specjalnie na tę okazję. Uzupełnij ją kilkoma zdjęciami wnuczka z Babcią i miłym wierszykiem. Tak wykonany foto-prezent na Dzień Babci to trwała i elegancka pamiątka na lata.

Dzień Babci - prezent w formie fotoksiążki
Fotoksiążka na Dzień Babci skrywa najpiękniejsze wspomnienia, a tym samym pełni rolę pamiątkowego albumu fotograficznego od wnucząt

Nie ograniczaj się do zwykłej kartki na Dzień Babci – zrób foto-kartkę!

Podobnie wygląda kwestia upominku w formie kartki na Dzień Babci. Zastanów się czy na pewno na takim prezencie Ci zależy?

Teoretycznie kartka na Dzień Babci to oznaka pamięci o naszych ukochanych seniorkach, w praktyce jednak jest to tylko zwykły kartonik z uroczą grafiką. Czy nie byłoby Twoim bliskim przyjemniej otrzymać bardziej personalizowany prezent na Dzień Babci, w którym również możesz umieścić życzenia?

Z wysłania kartki na Dzień Babci często korzystamy wówczas, gdy nasi bliscy są bardzo daleko i nie mamy możliwości odwiedzić ich w tym wyjątkowym dniu. Nie możemy ich przytulić i słownie wyrazić wdzięczność za ich pomoc i wsparcie. Ale przecież nie jest to jedyny upominek, który możesz bezpośrednio zaadresować do seniorki.

Zamiast kartki na Dzień Babci postaw na prezent, który sprawi jej dużo więcej radości. Zaprojektuj fotoksiążkę wypełnioną Waszymi wyjątkowymi wspomnieniami.

Pomysł co kupić na Dzień Babci - fotoksiążka
Zdjęcia wnuków uzupełnione o podpisy i czułe życzenia sprawią Babci wielką radość. Zaprojektuj fotoksiążkę i przekonaj się sam!

Jak zrobić prezent na Dzień Babci w formie niespodzianki, gdy dzieli nas spora odległość?

Rozłąka nigdy nie jest prosta. A w różnego rodzaju święta, takie jak na przykład Dzień Babci, tęsknotę za najbliższymi odczuwamy jeszcze mocniej. W końcu są to najlepsze okazje do spędzenia ze sobą kilku chwil.

Dlatego bardzo dobrym pomysłem na Dzień Babci, który pozwoli jej choć przez moment poczuć się, jakby była obok swoich wnuków jest podarowanie jej fotoksiążki. Możesz w niej umieścić najprzyjemniejsze chwile uwiecznione na zdjęciach. Dodatkowo fotoksiążkę jako prezent na Dzień Babci możesz uzupełnić o piękne cytaty i życzenia – każda ze stron będzie skrywała niezwykłą moc uczuć.

Prezent na Dzień Babci ze zdjęciami w fotoksiążce sprawdza się świetnie w sytuacji, gdy dzieli Was duża odległość. Podczas zamówienia podaj adres Babci jako miejsce doręczenia. Seniorka z pewnością nie spodziewa się tak kreatywnego prezentu na Dzień Babci, co będzie dla niej dodatkowym zaskoczeniem!

Pomysł na dzień Babci - prezent w formie fotoksiążki
Prezent na Dzień Babci w formie fotoksiążki może zostać wysłany bezpośrednio na adres seniorki, co będzie dla niej jeszcze większą niespodzianką!

Wyjątkowy pomysł na Dzień Babci, pełen ciepłych wspomnień

Aby Dzień Babci stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, wystarczy go odpowiednio zaplanować.

Co można zrobić na Dzień Babci? Odpowiedź okazuje się być niezwykle prosta – wystarczy spędzić z nią trochę czasu. Seniorzy uwielbiają przecież towarzystwo, w szczególności, gdy chodzi o ich najbliższych. Dobrym pomysłem na Dzień Babci jest więc zaproszenie jej do kina lub teatru. Jeżeli seniorka preferuje aktywnie spędzony czas, wybierzcie się na długi spacer, lekcje tańca czy basen.

Po takich atrakcjach warto wrócić do domu i przy filiżance ciepłej herbaty powspominać dawne czasy. W tym przypadku fotoksiążka sprawdzi się idealnie. Zachowując w niej Wasze najpiękniejsze chwile bardzo łatwo będzie można wracać pamięcią do tamtych dni. Obdarowana z pewnością doceni fakt, że Twój prezent na Dzień Babci nie jest tylko zwyczajnym upominkiem, a okazją do pięknych wspominek.

Tak zorganizowany dzień sprawdzi się zarówno w sytuacji, gdy chodzi o Twoją Babcię, jak i wówczas, kiedy Babcią jest Twoja mama, a Ty pomagasz swojemu dziecku podczas przygotowań niespodzianki.

Upominki na Dzień Babci
Babcie uwielbiają wspominać chwile spędzone z wnukami! Foto-prezent pozwoli im wracać do tych momentów, kiedy tylko zechcą

Zrób coś kreatywnego! Czyli prezent na Dzień Babci DIY

Potrzebujesz upominku na Dzień Babci, który będzie kreatywny i oryginalny? Chcesz wykonać unikalny i własnoręczny prezent na Dzień Babci czyli taki, którego nie podaruje nikt inny?

Podsuwamy Ci świetny pomysł na prezent na Dzień Babci DIY. Masz możliwość jego całkowitej personalizacji, która nie wpływa na wysoką jakość prezentu. Ponadto cały upominek na Dzień Babci możesz wykonać całkowicie online, nie wychodząc z domu.

Przykładem prezentu na Dzień Babci DIY jest fotoksiążka, czyli własnoręcznie przygotowana pamiątka, pełna wyjątkowych wspomnień. Prezent na Dzień Babci online to świetna alternatywa dla upominków ze sklepów stacjonarnych, które są zwyczajnie nudne i powtarzalne.

Dlaczego fotoksiążka to tak wygodny w personalizacji prezent? Printu oferuje gotowy szablon, przygotowany z myślą o najwspanialszych Babciach. Umieść w nim zdjęcia, które utworzą kompletną historię – posegreguj je według okoliczności lub podziel fotoksiążkę na lata. Przy każdym zdjęciu możesz dodać krótki opis, komentarz czy życzenia. Jeśli prezent ma zostać podarowany w imieniu Twojego dziecka, bardzo oryginalnym pomysłem jest wydrukowanie w fotoksiążce zeskanowanych rysunków na Dzień Babci.

Oczywiście szablon stanowi tylko propozycję oprawy graficznej. Każdy z jego elementów możesz w każdej chwili edytować, aby prezent na Dzień Babci był jeszcze bardziej spersonalizowany.

Zdjęcia na Dzień Babci wydrukowane w fotoksiążce
Personalizacja fotoksiążki jest bardzo prosta. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz z gotowego motywu, czy samodzielnie utworzysz projekt prezentu

Cudowny prezent na pierwszy Dzień Babci od rocznego dziecka

Prezent na pierwszy Dzień Babci to wielkie wyzwanie i wyjątkowa radość dla samej seniorki. Pierwszy raz może obchodzić to święto, dumnie nazywając się Babcią. To jedna z przełomowych chwil w życiu człowieka – zadbaj więc o to, aby Twoja mama otrzymała od niemowlaka pamiątkę idealnie wpisującą się w tę okoliczność.

Bardzo dobrym pomysłem na prezent na Dzień Babci od rocznego dziecka jest fotoksiążka wypełniona zdjęciami maluszka i podstawowymi danymi, takimi jak dzień i miejsce urodzenia, waga czy wzrost. Tak przygotowany prezent na Dzień Babci od niemowlaka to również wyjątkowa forma upamiętnienia pierwszego roku życia maluszka dla seniorki.

Chcesz rozczulić Babcię do łez? Na ostatniej stronie umieść zdanie “Jesteś najcudowniejszą Babcią na świecie!”.

Prezent na pierwszy Dzień Babci ze zdjęciami będzie nie tylko bardzo trafny, ale i praktyczny – seniorki uwielbiają opowiadać o swoich wnukach. Taką pamiątką z pewnością pochwali się każdej sąsiadce, która wpadnie do niej z wizytą na herbatę.