Pomysł na prezent dla dziewczyny. Kreatywny, oryginalny i romantyczny!

W życiu twojej drugiej połówki zbliża się wyjątkowa okazja, którą warto będzie uczcić? To oznacza, że nie obędzie się bez dobrze dobranego podarunku. Wiemy doskonale, że sprawianie niespodzianek często nie należy do mocnych stron panów.

Spieszymy z pomocą przedstawiając oryginalne pomysły na prezent dla dziewczyny na święta, urodziny i inne, ważne okoliczności.

Zobacz szablon “Dla Ciebie” i inne szablony dla niej

Skąd wziąć pomysł na prezent dla dziewczyny? Źródła inspiracji

Jeśli każda okazja wymagająca podarowania prezentu twojej ukochanej wymaga od ciebie nie lada wysiłku, bez obaw – istnieją pewne tropy, które znacznie ułatwią ci dobieranie odpowiednich upominków.

Podstawą każdego pomysłu na prezent dla dziewczyny powinno być nic innego, jak twoja intuicja i znajomość jej gustu. Zastanów się, co lubi robić twoja druga połowa? Być może od dawna wspomina o czymś, co chciałaby sobie kupić, jednak stale nie ma na to czasu? Panowie trwający w związkach z pasjonatkami jasno określonych dziedzin, takich jak chociażby muzyka, sztuka czy moda z pewnością łatwo natrafią na ten jedyny, odpowiedni pomysł bez większych problemów.

Jeśli samodzielnie znalezienie pomysłu sprawia ci problem, spróbuj podpytać jej przyjaciółkę lub mamę – ważne, aby osoba ta była godna zaufania i nie popsuła planowanej niespodzianki. Kobiety z reguły rozmawiają dużo o tym, co planują sobie kupić – przeprowadzając dyskretne rozmowy masz szansę na to, aby znaleźć inspirację idealną.

Idealny prezent dla dziewczyny… niezdecydowanej

Co jednak, gdy nic nie przychodzi nam do głowy, a wybranka serca subtelnie zapytana o to, co chciałaby dostać, odpowiada zdawkowym „wymyśl coś sam”?

Dla niejednego mężczyzny taka sytuacja zakrawa o tragedię, która niejednokrotnie kończy się mało taktownym, nietrafionym prezentem. Bez obaw – i z takiego problemu można wyjść bez szwanku. Gdy nic nie naprowadza cię na odpowiedni trop wybierz prezent, który nie ma szans okazać się nietrafionym. Podpatrz, jakie perfumy akurat kończą się twojej ukochanej i kup jej kolejny flakonik.

Obejrzyj biżuterię, jaką najczęściej nosi i podaruj jej coś w podobnym stylu. W ten sposób na pewno nie popełnisz gafy.

Szablony

Jaki prezent dla dziewczyny na święta?

Jak wiadomo, okazje do wręczania upominków dzielimy ze względu na ich powagę, co przekłada się także i na formę prezentu. Święta to czas, w którym prezent dla niej powinien być zdecydowanie wymowny i wyjątkowy.

Prezent dla dziewczyny na święta powinien pozostać w jej pamięci na długi czas – może to bo być elegancka biżuteria, zegarek czy ekskluzywne perfumy, na które twoja ukochana nigdy nie chciała sobie pozwolić.

Prezent pełen emocji

Rzecz jasna, nie musimy wydawać krocie, aby poruszyć serce bliskiej osoby – w cenie zawsze okażą się wzruszające prezenty wykonywane samodzielnie, na przykład album z waszymi wspólnymi zdjęciami. Dodaj do niego kilka słów od serca, a twoja ukochana na pewno uroni łzę wzruszenia.

W każdym upominku możesz pozostawić odrobinę siebie – na przykład, decydując się na kupno biżuterii, dodaj do niej osobisty grawer. Możesz podarować ukochanej także wasze fotografie w naściennych ramkach, poduszkę z nadrukiem czy jej ulubiony kwiat w doniczce, którą własnoręcznie udekorujesz.

Zaskocz ją – prezent dla dziewczyny bez okazji

Nie zapominajmy, że nie tylko ważne okoliczności powinny skłaniać nas do obdarowywania. Drobne gesty wykonywane zupełnie bez okazji budują związek i przypominają drugiej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. Jeśli chcesz „zapunktować”, podaruj prezent dla dziewczyny bez okazji.

Nie musi to być coś wielkiego – zwykły kwiatek, ulubione słodycze, czy bilety do kina wręczone niespodziewanie zawsze zrobią dobre wrażenie. Ważne, abyście spędzali ze sobą czas na rozmaite sposoby, stale siebie zaskakując.

Jak widać, znalezienie pomysłu na prezent dla dziewczyny nie musi być trudne. Wystarczy, że idealny podarunek dostosujesz do wymiaru okazji oraz gustu twojej ukochanej.

Panowie, zapamiętajcie: najtrafniejszą wskazówką jest ta, która mówi, że kobiet powinniśmy uważnie słuchać – w ten sposób, zawsze będziemy znali ich najskrytsze potrzeby i marzenia.

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony dla niej