Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka

Wprawdzie od jakiegoś czasu panowie mają swoje święto rzekomo 10 marca (Dzień Mężczyzny), to i tak większość z nich świętuje Dzień Chłopaka. Nawet ci, którzy na co dzień uważają się za silnych i odpowiedzialnych mężczyzn i dawno przestali być małymi chłopcami (wierzycie w to?).

Zobacz szablon “Dla Ciebie” i inne szablony dla niego

Jednak skoro twój facet celebruje 30 września, warto znaleźć ciekawy prezent dla niego.

Prezent dla chłopaka bez względu na wiek

Wprawdzie Dzień Chłopaka obchodzony jest szczególnie przez nastolatków, jednak coraz więcej dojrzałych mężczyzn też chce świętować ten dzień. Do niedawna określenie „chłopak” obrażało co poniektórych męskich „Macho”. Dziś coraz więcej panów dojrzałych wiekiem – ze względu na młodość ducha a nie ciała – uważa się za chłopców. A skoro czuje się jak chłopiec, to musi obchodzić Dzień Chłopaka! Tym bardziej, że jest to doskonała okazja do otrzymania podarunku od wybranki.

Wbrew pozorom prezent dla faceta jest również dużą przyjemnością jak dla pań.

Szablony

Wyjątkowy prezent dla niego

Święto świętem. Jednak dla wielu pań 30 września może być kłopotliwy, gdyż zobowiązuje do poszukiwania kolejnego prezentu dla mężczyzny. Wbrew pozorom pomysł na prezent dla chłopaka nie przychodzi do głowy ot tak! Szczególnie, jeśli jest to już kolejny podarunek dla tej samej osoby w ciągu kilkudziesięciu ostatnich wspólnych lat.

Poza tym sam prezent dla niego powinien być dopasowany do indywidualnych cech obdarowywanego. Dlatego kobieta kupi zupełnie inny prezent dla męża niż nastolatka, która wybiera prezent dla faceta. Co poniektórzy bardziej wrażliwi na swoim punkcie panowie stwierdzą również, że prezent dla mężczyzny to zupełnie coś innego niż prezent dla chłopaka. I jak tu nie oszaleć?!

Podejście uniwersalne

Część kobiet, szczególnie tych, dla który kolejny prezent dla męża nie sprawia już tyle frajdy co kilkanaście lat temu, próbują wybrnąć z sytuacji sposobem. Ma być nim zakup tzw. uniwersalnego prezentu, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Co to może być?

Typowy prezent dla mężczyzny to markowe perfumy, zestawy do golenia (wcześniej należy się upewnić, czy obdarowany ma już zarost!) czy galanteria skórzana (pasek, portfel itp.). Wprawdzie jest to jakieś rozwiązanie. Jednak przed zakupem takiego typowego (żeby nie powiedzieć: pospolitego) podarunku, dobrze jest się upewnić, czy chociażby skórzany portfel to dobry prezent dla niego (być może ma już trzy inne, które dostał na urodziny, imieniny i pod choinkę).

Zobacz szablon “Prezent dla niego” i inne szablony dla niego

Uniwersalny, aczkolwiek wyjątkowy

Pewnie część pań oburzy się czytając moje uwagi o pospolitych podarunkach. Przecież wystarczy wybrać zupełnie inny zapach wody po goleniu niż ostatnio, a będzie to już zupełnie inny prezent dla chłopaka. Niby tak… Ja jednak, chcąc podarować coś wyjątkowego, a zarazem nadającego się na prezent dla wielu otaczających mnie mężczyzn (tj. męża, brata i taty), poszukałabym czegoś ciekawszego niż woda toaletowa czy maszynka do golenia. Tym bardziej, że mój mąż nosi brodę…

Mój ostatni pomysł na prezent dla chłopaka to… wydrukowany album ze zdjęciami. Oczywiście zdjęcia były dostosowane do mężczyzny, który miał go dostać. Tacie podarowałam egzemplarz ze zdjęciami rodzinnymi. Brat otrzymał fotoksiążkę z fotkami ze swoich młodych lat, na których było nie tylko rodzeństwo, ale również przyjaciele. A mąż? Wnioskując po jego minie, to mój prezent dla męża był strzałem w dziesiątkę. Jego fotoalbum zawierał moje zdjęcia… Dodam tylko, że była to sesja wykonana wyłącznie dla niego i tylko on mógł te fotki obejrzeć. Chyba nie muszę nic więcej tłumaczyć, nie?

Taki foto prezent dla chłopaka może być naprawdę oryginalny. Zdjęcia mogą zostać wydrukowane jako fotoalbum, fotoksiążka czy minibook. Samemu też decydujesz, jakie zdjęcia opublikujesz a gotowe szablony pomogą dostosować całą formę prezentu do osoby, która ma go otrzymać.

Poza tym, fotoalbum z zupełnie innymi zdjęciami niż te, które były wydrukowane z okazji Dnia Chłopaka, to będzie również dobry prezent dla chłopaka na urodziny. Bardziej uniwersalnego podarunku chyba nie mogłam znaleźć!