Prezent dla niego na święta

Święta Bożego Narodzenia to jedno z ulubionych świąt Polaków. Tradycje związane z Wigilią, ubieraniem choinki i obdarowywaniem najbliższych prezentami przywołują miłe wspomnienia.

Jednak aby święta były naprawdę udane, warto zadbać o pomysłowe prezenty. Szczególnie, jeśli szukamy podarunku dla mężczyzny naszego życia.

Zobacz szablon „Prezent dla męża” i inne szablony dla niego

Prezent na święta dla faceta

Popularne jest stwierdzenie, że mężczyźni to odwieczni chłopcy. Lubią gadżety i mają zdystansowane podejście do wielu kwestii. Mogłoby się wydawać, że właściwy prezent dla niego na gwiazdkę nie będzie żadnym problemem. Praktyka pokazuje jednak zupełnie co innego. Znalezienie właściwego podarunku dla mężczyzny nie jest wcale takie proste. Tym bardziej, że coś zupełnie innego zadowoli chłopaka a co innego narzeczonego czy męża.

Prezent na Boże Narodzenie dla chłopaka

Chyba najłatwiej jest wybrać prezent dla chłopaka. Będąc w początkowej relacji z mężczyzną, ma się szerokie pole do popisu w kwestii prezentów. Przecież chłopak, z którym jest się w związku kilka miesięcy, nie dostał od swojej partnerki tylu prezentów, jak chociażby mąż od swojej żony. Ponadto w przypadku chłopaka warto pamiętać, że prezent świąteczny dla niego nie powinien być zbyt poważny, aby go nie wystraszyć zbyt poważnymi zamiarami wobec jego osoby.

Ciekawą propozycją podarunku może być miniboook ze zdjęciami. Wydrukowane w wysokiej jakości zdjęcia oprawione w formie podręcznego albumu będą oryginalnym prezentem, a z drugiej strony nie będą zbyt zobowiązujące. Jakie zdjęcia wybrać? Ze względu na to, że sposób publikacji fotografii w minibooku przypominają fotki opublikowane w mediach społecznościowych, same zdjęcia nie powinny być zbyt poważne. Minibook dotyczący hobby chłopaka albo jego szaleństw nie tylko z Tobą, ale również z przyjaciółmi z pewnością sprawi mu wiele przyjemności.

Szablony

Wyższy stopień zaawansowania – prezent dla narzeczonego

Bycie w narzeczeństwie to już poważniejsza relacja niż chodzenie z jakimś tam chłopakiem. Dlatego też prezenty świąteczne dla niego również powinny dotyczyć poważniejszych spraw. Boże Narodzenie to doskonała okazja do podziękowania narzeczonemu za jego wytrwałość. Wszak nie każda narzeczona jest aniołkiem. Estetycznie wydana fotoksiążka z waszymi wspólnymi zdjęciami z ostatnich lat z pewnością będzie nie tylko miłym podarunkiem pod choinkę, ale też małą nagrodą za całą cierpliwość.

Fotoksiążka może mieć formę podziękowań dla niego czy zbioru najciekawszych wspomnień z waszego związku. Przedstawienie waszych relacji w postaci starannie dobranych zdjęć być może nakłoni niejednego wiecznego narzeczonego do dalszego kroku – ślubu.

Prezent dla męża na święta Bożego Narodzenia – mission impossible!

Jednak najwięcej problemów w poszukiwaniu świątecznych prezentów dla niego mają… żony. Biorąc pod uwagę fakt, że znają swoich partnerów od lat, może to nieco dziwić. Dlatego aby zrozumieć cały problem, trzeba po prostu taką żoną być. Wyobraźcie sobie, że spędzacie z kimś Boże Narodzenie po raz dwudziesty czy trzydziesty w życiu. Obdarowywaliście ją dosłownie wszystkim: książkami, kosmetykami, galanterią skórzaną a nawet wspólnymi wyjazdami.

Stając po raz trzydziesty pierwszy przed koniecznością znalezienia podarunku dla niego, nie ma się ani pomysłu, a czasem nawet funduszy (wszak ostatnia wycieczka na Wyspy Kanaryjskie zrujnowała wasze oszczędności). Skąd w takiej sytuacji wytrzasnąć ciekawy pomysł na prezent dla męża na święta? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Może warto zastanowić się nad tym, co tak naprawdę sprawiło, że jesteście razem te trzydzieści lat. Dwoje ludzi łączą wtedy dzieci, pasje i wspólne wspomnienia. Przypomnienie tych ostatnich może być szczególnie miłą niespodzianką.

Wprawdzie tradycyjne albumy fotograficzne są passe, a zapracowane żony nie mają czasu na wywoływanie zdjęć, które są obecnie najczęściej w wersji elektronicznej. Jednak wcale nie trzeba tego robić. W profesjonalnej drukarni można dość szybko przygotować nowoczesny foto album ze zdjęciami wydrukowanymi w bardzo wysokiej jakości. Co więcej, aby przygotować taki prezent zapracowana żona nie musi wcale wychodzić z domu. Wystarczy za pośrednictwem strony internetowej wybrać interesujący format produktu, wkomponować zdjęcia za pomocą gotowego szablonu i zlecić wydruk.

Prezent dla męża na gwiazdkę dostarczy kurier. Oczywiście na adres żony, aby ta mogła dyskretnie położyć go pod choinką. Wspomnienia wywołane przez oryginalny fotalbum będą z pewnością cenniejsze dla męża niż niejedna zagraniczna wyprawa.

Zobacz szablon „Prezent dla męża” i inne szablony dla niego
Prezent dla niego na święta
4.5 (89.41%) 85 głosów