Prezent dla taty na święta Bożego Narodzenia – ciekawy pomysł pod choinkę

Magia świąt nierozerwalnie wiąże się z prezentami, którymi wymieniamy się z najbliższymi osobami.

Wspólne odkrywanie tajemnic, które chowa pod sobą choinka, jest na pewno jednym z najwspanialszych momentów podczas uroczystej wieczerzy wigilijnej. Sam wybór podarunków, zwłaszcza dla mężczyzn, nie jest jednak łatwy. Tym bardziej, gdy obdarowanym jest tata, czyli mężczyzna bliski sercu.

Podpowiadamy, w jaki sposób stworzyć idealny prezent dla taty na święta.

Fotoksiążka jako ciekawy prezent dla taty na święta Bożego Narodzenia
Podaruj tacie niespodziewany prezent świąteczny. Wyraź uczucia przy pomocy fotoksiążki!

Jeżeli prezent dla taty na święta, to tylko niepowtarzalny…

Z pewnością doskonale pamiętasz wszystkie święta spędzone wspólnie z rodzicami. Dwoili się i troili po to, aby dostarczyć Ci jak najwięcej emocji. Szczególną rolę w tej świątecznej krzątaninie odgrywał tata.

Być może jego zaangażowanie w przyrządzanie świątecznych rarytasów nie było tak duże, ale najczęściej to właśnie on wcielał się w postać świętego Mikołaja i wykonywał wszystkie prace, bez których nie wyobrażamy sobie świątecznej atmosfery. Czas zrewanżować mu się, wybierając odpowiedni prezent pod choinkę dla taty.

Masz problem z odnalezieniem tego jedynego i wyjątkowego rozwiązania? Nic w tym dziwnego. W końcu to właśnie ojcowie zwykle twierdzą, że niczego nie potrzebują, a wszystko, co najpiękniejsze, chcą zachować dla swoich dzieci.

Warto jednak pomyśleć nad prezentem świątecznym dla taty, który go wzruszy i doda blasku spędzanym wspólnie chwilom.

Szablony

Jaki prezent na święta dla taty wybrać?

Każdy z nas otrzymał kiedyś prezent, który zamiast radości przyniósł jedynie rozczarowanie. To uczucie z pewnością nie powinno psuć świątecznej atmosfery. Wybierając prezent na gwiazdkę dla taty, należy przede wszystkim zastanowić się, o czym marzy i z czego byłby najbardziej zadowolony.

Otrzymanie kolejnej pary skarpet albo ciepłego swetra może wprawdzie uchronić go przed zmarznięciem podczas długich zimowych wieczorów, jednak nie są to przedmioty, które ktokolwiek chciałby otrzymać podczas wigilijnej wieczerzy.

Podobnie z podarunkami z serii zestawu kosmetyków, które najzwyczajniej dołączą do bogatej kolekcji innych upominków tego typu, uzbieranych na przestrzeni lat.

W takim razie co dla taty pod choinkę będziesz najlepszym rozwiązaniem? Przede wszystkim coś unikalnego i wykonanego własnoręcznie. Coś, co na zawsze zachowa w sobie tę niepowtarzalną, bożonarodzeniową atmosferę i każdego dnia będzie przypominało tacie o miłości, którą go darzysz.

Postaw na własnoręczny prezent dla taty na święta Bożego Narodzenia

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że właśnie własnoręcznie przygotowane prezenty są najlepsze. Wykonując je, ofiarowujesz swoim najbliższym coś więcej niż pieniądze. Dzielisz się z nimi swoimi emocjami i czasem, dokładasz wszelkich starań, aby sprawić im radość.

Tylko w ten sposób możesz podziękować tacie za niezliczone godziny, które poświęcił na Twoje wychowanie, i za każde Boże Narodzenie, które dzięki jego obecności było magiczne i niepowtarzalne.

Nie musisz jednak obawiać się, że przygotowanie takiego prezentu pod choinkę dla taty będzie wymagało umiejętności plastycznych lub technicznych albo, że uzyskany efekt i tak Cię rozczaruje. A ostatecznie, że będziesz musiał przystać na jedno ze sklepowych rozwiązań.

Idealnym i niezwykle prostym w wykonaniu pomysłem na prezent dla ojca na święta Bożego Narodzenia będzie fotoksiążka. Magiczny fotoprodukt, w którym skryjesz najpiękniejsze zdjęcia oraz podarujesz ukochanemu tacie prezent, który każdego dnia będzie przenosił go do pogodnych wspomnień minionych lat.

Propozycja na prezent pod choinkę dla taty
Poszukujesz prezentu dla taty pod choinkę? Postaw na coś oryginalnego – spraw mu spersonalizowaną fotoksiążkę

Jedyny w swoim rodzaju prezent pod choinkę dla taty!

Przyglądając się fotoksiążkom możesz odnieść wrażenie, że proces ich przygotowania jest niezwykle skomplikowany i wymagający. Zachwycają swoim profesjonalnym wykonaniem i elegancką formą.

Tak jednak nie jest! Aby przygotować niepowtarzalny projekt fotoksiążki na prezent dla taty pod choinkę, nie potrzebujesz ani talentu artystycznego, ani informatycznych umiejętności. Wszystko, co będzie Ci potrzebne, znajduje się w zasięgu ręki. Wystarczy, że masz odrobinę wolnego czas i zdjęcia, które chcesz umieścić w prezencie dla taty pod choinkę.

Printu dokłada wszelkich starań, aby projektowanie fotoksiążki było przede wszystkim wielką frajdą! Na początku wybierz szablon fotoksiążki, który będzie gotowym podkładem Twojego projektu, a następnie przejdź do kreatora fotoksiążki, dostępnego online. Prosty w obsłudze kreator poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia.

Jeżeli zależy Ci na zachowaniu w projekcie bożonarodzeniowego klimatu, koniecznie zerknij na kategorię świątecznych szablonów fotoksiążki.

Przykład prezentu świątecznego dla taty
Fotoksiążka to wszystkie rodzinne wspomnienia zamknięte w jednej pamiątce

Pomysły na prezent dla taty na święta  w formie fotoksiążki

Jaka ma być fotoksiążka na prezent dla taty na święta Bożego Narodzenia? Dokładnie taka, jak on! To Ty znasz go najlepiej i wiesz, co spodoba mu się najbardziej.

Dobrym pomysłem będzie zebranie archiwalnych rodzinnych zdjęć i przygotowanie nowoczesnej i trwalszej wersji tradycyjnego albumu fotograficznego. Będzie on towarzyszył wszystkim Waszym rodzinnym uroczystościom.

A gdyby tak pozwolić przeżyć tacie jeszcze raz czasy jego młodości? Urok pierwszych randek z mamą, wypadów w męskim gronie czy dawnych uroczystości rodzinnych z pewnością wzruszy go do łez. Świetnym pomysłem na prezent świąteczny dla taty będzie również przypomnienie kolejnych świąt spędzonych razem. Widok jego dorastających dzieci otoczonych kolorowymi ozdobami choinkowymi i wdrapujących się na kolana Mikołaja (którym często był on sam!) będzie doskonałym prezentem na gwiazdkę dla taty.

Pomysł na prezent dla ojca na święta
Fotoksiążka to pełen emocji prezent, który idealnie pasuje do podniosłej, świątecznej atmosfery

Prezent świąteczny dla taty pełen pasji

Twój tata ma wyjątkową pasję, bez której nie wyobraża sobie codzienności? Uwielbia łowić ryby, grać w piłkę albo podziwiać mecze ukochanej drużyny z poziomu trybun? A może jest złotą rączką, która znika na całe dnie w warsztacie? To oczywiście idealna inspiracja do stworzenia prezentu dla taty na święta!

Wybór kolejnego spławika, korków czy rakiety tenisowej nie ma jednak sensu. Niestety trudno dobrać odpowiedni model bez psucia niespodzianki. Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie stworzenie fotoksiążki, w której zbierzesz najpiękniejsze zdjęcia prezentujące Twojego tatę w jego żywiole. Z pewnością w rodzinnym archiwum albo w pamięci smartfona odnajdziesz fotografie, które budzą jego dumę i radość.

Wybierz je, uzupełnij o wyjątkowe opisy, dobierz szablon, który podkreśli ich charakter, i przekonaj się, jak wielką radość mogą wywołać zdjęcia w zupełnie nowej odsłonie. To idealny przepis na prezent na święta dla taty!

Wyjątkowy prezent na święta dla taty
Podaruj tacie upominek, który niczym wehikuł czasu przeniesie go do najpiękniejszych wspomnień

Jak zrobić fajny i oryginalny prezent na święta dla taty?

Jak sama nazwa wskazuje, fotoksiążka to niebanalne połączenie fotografii i książki. Projektując ją, możesz nie tylko dodawać ulubione zdjęcia, ale również wzbogacać je o dowolny tekst.

Co powinno znaleźć się w takim prezencie dla taty na gwiazdkę? Przede wszystkim wyznania miłości i wdzięczności za wszystkie spędzone wspólnie chwile. Wyobraź sobie, jak bardzo wzruszysz tatę, przelewając uczucia na papier i ofiarowując mu tak niepowtarzalny wyraz swojej wdzięczności i miłości.

Jeżeli Twój tata jest kawalarzem nic nie stoi na przeszkodzie, by w fotoksiążce umieścić niezapomniane żarty z rodzinnych spotkań. Wszystko zależy tylko od Ciebie. Warto  puścić wodze fantazji i pomyśleć poza szablonami.

To gwarancja stworzenia wyjątkowo oryginalnego prezentu dla taty pod choinkę.

Pomysł na prezent świąteczny dla taty
Kup prezent dla taty na święta bez wychodzenia z domu – zrób projekt już w 30 minut!

Pomysł na prezent dla taty pod choinkę – podsumowanie

  • Jeżeli brakuje Ci pomysłu na prezent dla taty na święta Bożego Narodzenia, warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, co sprawi radość Twojemu tacie. Z pewnością w przypadku prezentów świątecznych to wartość emocjonalna odgrywa pierwszorzędną rolę. Właśnie dlatego prezent dla taty na święta powinien być wykonany własnoręcznie.
  • Wbrew pozorom przygotowanie własnoręcznego prezentu świątecznego dla taty nie musi być skomplikowane. Idealnym rozwiązaniem będzie fotoksiążka.
  • Dzięki intuicyjnemu kreatorowi i specjalnie przygotowanym szablonom na każdą okazję samodzielne stworzenie fotoksiążki jest niezwykle proste i samo w sobie okaże się świetną zabawą, podczas której przypomnisz sobie najpiękniejsze chwile spędzone z tatą.
  • Inspiracji na fotoksiążkę jako pomysłu na prezent dla taty na święta nie brakuje. Może ona być wypełniona rodzinnymi wspomnieniami, fotograficzną historią życia samego taty lub poświęcona jego pasji.
  • Idealny prezent świąteczny dla taty powinien wyrażać najpiękniejsze uczucia – uczynisz to w niepowtarzalny i nieszablonowy sposób, dołączając do swojej fotoksiążki tekst. Daje Ci to nieograniczone pole możliwości i pozwoli wyrazić dawno skrywane w sercu słowa.