Prezent dla mężczyzny na urodziny

Zbliżają się kolejne urodziny twojego partnera, a ty nie masz zielonego pojęcia, co mu podarować? A może masz po prostu dość stale powtarzających się upominków, które zalegają w łazienkowych szafkach i szufladach komód?

Najwyższa pora przygotować super prezent dla niego!

Zobacz szablon “Prezent dla mężczyzny” i inne szablony urodzinowe

Prezent dla mężczyzny na urodziny – koniec z nudą!

Przygotowanie naprawdę ciekawego prezentu dla mężczyzny, nie jest ani skomplikowane, ani trudne. Wystarczy nieco kreatywności i chwila wolnego czasu, żeby zaprojektować coś, co z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy.

Jednak pierwszym krokiem do tego, żeby twój upominek dla niego był naprawdę trafiony, jest odszukanie jego wyjątkowych zdjęć. Mogą być to tradycyjne fotografie ze starych albumów albo fotki pstrykane spontanicznie za pomocą telefonu komórkowego. To, czym zostały zrobione, nie ma najmniejszego znaczenia. Najważniejsze jest, aby pokazywały twojego mężczyznę w prawdziwym świetle.

Zdjęcia jego wspólnych zabaw z dziećmi, skupienia podczas pracy czy dumy z wygranej ulubionej drużyny piłkarskiej będą się nadawały idealnie!

Szablony

Idealny prezent dla niego w kilka chwil

Wybranie odpowiednich zdjęć to już 2/3 drogi do tego, aby przygotować wyjątkowy prezent dla mężczyzny na urodziny. Teraz staniesz przed kolejnym wyborem: czy wszystko umieścić w fotoalbumie, fotoksiążce czy minibooku. Co jest czym?

Fotoalbum to propozycja dla tych, którzy mimo wszystko czują sentyment do tradycyjnych albumów fotograficznych. Jeżeli twój partner jest tradycjonalistą, to – mimo dość nowoczesnej formy – fotoalbum trafi w jego gusta.

Fotoksiążka to wariant dla tych, którzy lubią podziwiać wyjątkowe zdjęcia w nowoczesnej formie wydania. Wysokiej jakości wydruk i oprawa całości sprawią, że książka ze zdjęciami będzie wyjątkowym podarunkiem.

A co, jeśli twój mężczyzna nie przepada za artystycznymi zdjęciami lub takich po prostu nie ma? Taka sytuacja może mieć miejsce bardzo często. Przecież obecnie głównym narzędziem do robienia zdjęć jest… telefon komórkowy. Jednak takie fotki również mogą wyglądać wyjątkowo. Wystarczy je umieścić w minibooku – drukowanym albumie dedykowanym tzw. selfie i zdjęciom mniejszego formatu. Jego poręczna forma i oprawa zdjęć przypominającą tę z serwisów społecznościowych spodoba się nawet największemu przeciwnikowi albumów fotograficznych.

Myślę, że teraz już nie masz żadnych wątpliwości odnośnie tego, jaki prezent dla niego będzie najlepszy.

Upominek dla niego prosto do domu

Fotopodarunki mają jeszcze jedną zaletę, o której powinnaś wiedzieć. Ich wykonanie nie wymaga ruszania się z domu. Wystarczy wgrać zdjęcia do programu udostępnionego przez drukarnię, wybrać konkretny szablon i złożyć zamówienie. Twój wyjątkowy prezent dla niego na urodziny z całą pewnością zostanie dostarczony na twój adres w ciągu kilku dni. Prawda, że łatwe?

Mam nadzieję, że fotopodarunki na stałe wpiszą się na twoją listę oryginalnych prezentów. Pamiętaj, że możesz je podarować nie tylko swojemu mężczyźnie.

Zobacz szablon “Prezent dla mężczyzny” i inne szablony urodzinowe