Pomysł na prezent dla przyjaciółki ze zdjęciami – inspiracje i porady

Znajomych można mieć wielu. Jednak prawdziwa przyjaciółka jest z reguły tylko jedna. To jej powierzam wszystkie radości, smutki i tajemnice. Pojawia się przy mnie zawsze, kiedy potrzebuję bratniej duszy.

Zobacz szablon “Prezent dla przyjaciółki” i inne szablony dla niej

Dlatego, kiedy tylko pojawia się okazja, chcę jej pokazać, że jest dla mnie bardzo ważna.

Pomysłowy prezent dla przyjaciółki

Okazji na docenienie przyjaciółki jest wiele. Jej urodziny, święta czy rocznica początku naszej przyjaźni… Jednak w tym wszystkim nie o okazję chodzi, a o sam podarunek. Musi być wyjątkowy tak jak przyjaźń, która mnie z nią łączy. Dlatego szczególny prezent dla niej to nie to samo co coś na prezent dla koleżanki. Jednak odpowiedź na pytanie jaki oryginalny prezent dla przyjaciółki?

Nie zawsze bywa prosta, a moje poszukiwania tego wyjątkowego podarunku zajęły mi trochę czasu.

Ten jeden, wyjątkowy prezent dla przyjaciółki

Pomysłów na prezenty jest tysiące. Maskotki, kosmetyki czy inne, nikomu niepotrzebne gadżety. Jednak kiedy ja szukałam prezentu dla ważnej osoby w moim życiu z okazji jej 18 urodzin, staram się, aby w pełni odpowiadał osobowości obdarowanego. Podarowanie byle jakiego prezentu to nie sztuka. Wręczenie podarunku wywołującego prawdziwe emocje – to dopiero dzieło! Właśnie oryginalny prezent na 18 dla przyjaciółki to coś czego szukałam.

Po przeszukaniu wielu stron internetowych trafiłam w końcu na najlepszy prezent dla przyjaciółki.

Szablony

Więź, którą trzeba celebrować

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że najpiękniejsze w przyjaźni są relacje łączące przyjaciół. Jeśli dwie osoby doskonale się rozumieją, to często nie potrzebują nawet słów, aby wiedzieć, że myślą o tym samym. Dla mnie to prawdziwa magia, którą należy doceniać i ją celebrować. Dlatego pomysł na prezent dla niej ze zdjęciami wydał mi się najlepszym podarunkiem dla niej.

Angela Carter kiedyś powiedziała, że Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki. Czas – nawet ten dotyczący przyjaźni – pędzi nieubłaganie. Chcąc zachować pamięć o wspólnych chwilach, zdecydowałam się zamówić gustowną fotoksiążkę dla mojej przyjaciółki.

Zdjęcia pełne emocji

Wybranie najlepszych zdjęć do fotoksiążki też nie było łatwe. Trudno jest wskazać – spośród tysiąca wspomnień – te momenty, które są najważniejsze. Wszystkie są bowiem tak samo ważne. Projektując fotoksiążkę dla przyjaciółki postanowiłam jednak postawić na te chwile, które były dla nas niesamowitymi przygodami. Wspólny wypad na rockowy koncert, wycieczka w góry czy niezapomniane, wakacyjne ogniska to tylko niektóre chwile uwiecznione na zdjęciach.

Wkomponowane w oryginalny szablon fotoksiążki sprawiały piorunujące wrażenie! Jak się okazało nie tylko na mnie, bo moja przyjaciółka była pod ogromnym wrażeniem mojego podarunku. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że tak niewiele wystarczyło, aby sprawić jej radość.

Zaprojektowanie fotoksiążki zajęło mi kilkanaście minut. Wybór szablonu, zdjęć i skomponowanie całości dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu zajęło mi niecałą godzinę. A samą fotoksiążkę dostałam w ciągu tygodnia na mój adres. Można? Można, trzeba tylko chcieć.

Dlatego jeśli chcecie docenić przyjaźń, zróbcie to tu i teraz! Ciekawe prezenty dla przyjaciółki to te, które pokażą jej jak jest dla was ważna.

Zobacz szablon “Prezent dla przyjaciółki” i inne szablony dla niej