Prezent na 18 dla chłopaka. Co kupić na osiemnaste urodziny? Pomysł

No i stało się! Mój chłopak kończy 18 lat, a tym samym staje się dorosły. Przynajmniej teoretycznie… Jego urodziny lada dzień, a ja mam poważny problem: co kupić chłopakowi na 18-stkę?

 

Zobacz szablon “Prezent na 18” i inne szablony urodzinowe

Prezent na 18 dla chłopaka, który uczci wyjątkowy dzień

Uzyskanie pełnoletności jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego nastolatka. Niektórym wydaje się, że skończenie 18 lat i zdobycie dowodu osobistego jest wystarczającym dowodem na dojrzałość. Chociaż ta teoria jest bardzo szybko weryfikowana przez życie, niezaprzeczalne jest, że 18 urodziny to wyjątkowy dzień i wymaga szczególnego świętowania. Dlatego też już na kilka tygodni przed nim zaczęłam zastanawiać się, jaki prezent będzie idealny na urodziny dla chłopaka.

Część moich koleżanek z tej okazji kupiła swoim partnerom śmieszne gadżety na 18-stkę. Jednak tego rodzaju prezenty nie są w naszym guście. Postanowiłam zatem poszukać czegoś, co będzie strzałem w dziesiątkę na prezent na osiemnastkę.

Szablony

Idealny prezent na 18 dla chłopaka: życiowa foto-historyjka

Moim zdaniem prezent dla chłopaka powinien mieć dwie cechy: być dość prywatny i odpowiadać gustom ukochanego. Biorąc pod uwagę poczucie humoru i przywiązanie do najbliższych mojego partnera, znalazłam znakomity prezent 18-stkowy. Mam na myśli fotoksiążkę. Jednak zaprojektowana przeze mnie wersja nie będzie zwykłym, drukowanym albumem fotograficznym, lecz wyjątkową foto-historią o drodze mojego ukochanego do dorosłości.

Dzięki dobrym kontaktom z jego rodzicami, udało mi się zdobyć od nich zdjęcia z jego dzieciństwa i wieku szkolnego. Mój idealny prezent na 18 będzie przedstawiał losy mojego chłopaka – od najmłodszych lat, poprzez wiek szkolny i pierwsze miłości (udało mi się o nich dowiedzieć dość dużo!) i na ostatnich latach kończąc. Całość będzie wydrukowana na wysokiej jakości papierze i właściwie oprawiona.

Dzięki dostępnym na stronie drukarni szablonom jestem w stanie przygotować fotoksiążkę dedykowaną na 18 urodziny chłopaka. Jestem pewna, że kiedy ją obejrzy i uzmysłowi sobie, jak długą drogę już przeszedł, będzie zadowolony z otrzymanego prezentu.

Fajne pomysły na prezent na 18 urodziny dla chłopaka

Fotoksiążka to ogólne dobry pomysł na urodziny dla chłopaka. Jeśli mój pomysł na nią przypadł ci do gustu, możesz oczywiście z niego skorzystać. Jednak równie dobrze możesz zaprojektować własną wersję foto-podarunku.

Ułatwią to szablony dostępne na stronie. Jeśli ma być to prezent na osiemnastkę, polecam ten dedykowany temu dniu. Jeżeli zależy ci na bardziej osobistej wersji prezentu, możesz przygotować fotoksiążkę prezentującą wasze wspólne zdjęcia. Fotki z waszych wspólnych wakacji, imprez i innych wydarzeń uporządkowane w jednym albumie to również ciekawy prezent na 18.

Prezent na osiemnastkę dla chłopaka

Być może pomyślisz, że fotoksiążka nie jest opcją dla ciebie, gdyż nie masz żadnych zdjęć, które mogłabyś w niej umieścić. Spokojnie! W czasach wszędobylskich portali społecznościowych nieposiadanie jakichkolwiek zdjęć nie jest możliwe. Aby znaleźć te najciekawsze, przejrzyj nie tylko wasze profile, ale również konta waszych przyjaciół.

Znajdziesz na pewno kilkanaście ciekawych i śmiesznych fotek, na których jest twój chłopak (kto powiedział, że na wszystkich masz być też ty!). Oczywiście – ze względu na fakt, że będą pochodziły z mediów społecznościowych – nie będą na pewno tak dobrze wykonane jak w przypadku typowej sesji zdjęciowej. Jednak to właśnie w ich spontaniczności tkwi cały urok. Aby go zachować, możesz przygotować album w formie minibooka. Niewielki format nada dodatkowego wyrazu naturalnym zdjęciom.

Mam nadzieję, że ty też już wiesz, co kupić chłopakowi na 18-stkę.

Zobacz szablon “Prezent dla chłopaka” i inne szablony urodzinowe