Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny, który wzruszy Twoją ukochaną!

Twoja druga połowa wkrótce kończy przełomowe osiemnaście lat, a ty nadal nie masz pomysłu na prezent?
Bez obaw – spieszymy z pomocą podpowiadając, jakie upominki z pewnością wywołają uśmiech na twarzy twojej ukochanej. Tutaj nie liczy się zasobność portfela, a pomysłowość prezentu na 18 dla dziewczyny!

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony urodzinowe

Prezent na 18 dla dziewczyny – męskie utrapienie?

Z pewnością nie brakuje mężczyzn, którzy potrafią i lubią sprawiać ukochanym oryginalne upominki.
Bądźmy jednak szczerzy – w dużej mierze panowie obawiają się wręczania urodzinowych prezentów kobietom nie wiedząc, czy aby na pewno trafią w ich gusta. Stąd zapewne wynika cała masa nietrafionych prezentów, które docelowo miały być praktyczne lub zabawne, a w rezultacie zaginą gdzieś w czeluściach szafy solenizantki.

Jeśli zbliżająca się impreza urodzinowa dotyczy twojej drugiej połowy, sprawa może wydawać się jeszcze trudniejsza. Nie możesz pozwolić sobie na niewypał – prezent dla ukochanej powinien wywołać szeroki uśmiech na jej twarzy i pozostać w pamięci na długo.

Czego zatem wystrzegać się podczas wyboru prezentu na 18 urodziny? Jakie inspiracje będą stuprocentowo bezpieczne i poskutkują sukcesem?

Upominki-pułapki, czyli czego absolutnie nie kupować dziewczynie na 18 urodziny?

Uwierz – istnieje cała lista prezentów, których twoja dziewczyna nie chciałaby od ciebie otrzymać. Znajdziemy na niej z pewnością osiemnastkowe klasyki, takie jak śmieszne kapcie, kubek, spontanicznie wybrane perfumy czy bezużyteczna figurka.

Te sztampowe prezenty na 18, zwykle przyjmowane z nieszczerym zadowoleniem, zaraz po imprezie zostaną schowane w szafie, sprzedane lub co gorsza – wyrzucone. Wystrzegaj się także upominków, co do których stosowności nie jesteś przekonany – jeśli nie masz gwarancji, jaki rozmiar ubrań nosi twoja dziewczyna, zrezygnuj z zakupu sukienki.

Bądź ostrożny z biżuterią i kosmetykami chyba, że solenizantka sama naprowadzi cię na prawidłowy trop.

Szablony

Wybieramy prezent na 18 urodziny dla ukochanej, trafiony w dziesiątkę!

Na co wobec tego warto postawić, obdarowując ukochaną kobietę? Najlepiej wręcz jej coś, co będzie kojarzyło jej się z łączącym was uczuciem. Pamiętaj, że proste prezenty zwykle okazują się tymi najlepszymi. Za przykład może posłużyć Fotoalbum, w którym zamieścisz wasze, wspólne fotografie. Dobierz do niego szablon w ulubionym kolorze twojej ukochanej i dodaj szczere życzenia prosto z serca.

Gwarantujemy, że to idealny prezent urodzinowy dla dziewczyny – wzruszający, radosny.

Pamiątka z imprezy osiemnastkowej

Kolejny pomysł doskonale zrealizują pasjonaci fotografii, jednak nawet, jeśli nie posiadasz fachowych umiejętności możesz się na niego zdecydować. Podczas imprezy osiemnastkowej twojej ukochanej przygotuj fotorelację, którą następnie umieścisz we własnoręcznie przygotowanej Fotoksiążce. Ten prezent dla ukochanej przez długi czas będzie przypominał jej wyjątkowe urodziny, jednocześnie kojarząc się z bliskim jej sercu fotografem.

Brzmi świetnie, prawda?

Wasza sesja fotograficzna

Każda dziewczyna będzie zachwycona, gdy zaproponujesz jej prezent w postaci wspólnej, profesjonalnej sesji fotograficznej. Wybierzcie malownicze miejsce do wykonania zdjęć, które później umieścisz w urodzinowym Fotoalbumie. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na usługi fachowego fotografa, nie zrażaj się – poproś o pomoc znajomego. Zdjęcia poddasz edycji oraz umieścisz w albumie samodzielnie, dodając do nich wybrane, ozdobne elementy.

Bądź blisko – kieszonkowy prezent dla dziewczyny na 18

Jeśli na co dzień nie macie dla siebie zbyt wiele czasu, idealnym prezentem dla dziewczyny okaże się Minibook.
Ta kompaktowa wersja albumu ze zdjęciami umożliwi twojej dziewczynie noszenie waszych, wspólnych zdjęć zawsze przy sobie. Zresztą – nawet, jeśli widujecie się często, ten drobny i uroczy upominek bezapelacyjnie poruszy jej serce.

Prezent dla dziewczyny na 18 nie musi być szokujący, aby wywołał szeroki uśmiech na kobiecej twarzy. Nic tak nie ucieszy twojej ukochanej, jak odrobina romantyzmu, który niezwykle prosto jest okazać wręczając jej fotograficzną pamiątkę.

Zobacz szablon “Dla Ciebie” i inne szablony urodzinowe