Prezent na walentynki dla niej

Walentynki – dla niektórych wyimaginowane święto z USA, dla innych okazja do wyrażenia swojej miłości w sposób szczególny.

I chociaż większość osób przyznaje, że nie celebruje szczególnie 14 lutego (przecież Walentynki obchodzi codziennie!), to często kupuje z tej okazji drobny upominek dla swojej połówki.

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony na walentynki

Wyjątkowy prezent dla ukochanej

Wbrew pozorom Dzień Zakochanych jest okazją, w której sprawdzi się wiele prezentów. Jednak kwiaty, perfumy czy nawet romantyczna kolacja stają się powoli przeżytkiem. Najwyższa pora przygotować oryginalny prezent na walentynki dla niej. Jaki jest Twój pomysł na prezent dla dziewczyny – co podarować ukochanej?

Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujesz. Jeśli nawet zamyka się on w kilkudziesięciu złotych, to jest to wystarczająca kwota na przygotowanie wyjątkowej fotoksiążki z waszymi zdjęciami. Jej cena zależna jest od wybranego wariantu, a podręczny minibook jest naprawdę opłacalną jej alternatywą.

Szablony

Zdjęcia moje, twoje, nasze

Minibook to dobry pomysł na prezent dla niej szczególnie w przypadku, kiedy wybranka twojego serca jest niemal uzależniona od mediów społecznościowych. Przecież dziś związki są wtedy tylko prawdziwe, kiedy są oznaczone odpowiednim statusem na Facebooku. Poza tym, jeśli łączy /fotoksiazka/szablony/prezent-dla-niej/was prawdziwie uczucie, konto twojej ukochanej w mediach społecznościowych z pewnością jest przepełnione waszymi wspólnymi zdjęciami.

Tę wylewność wybranki serca warto wykorzystać do przygotowania wyjątkowego minibooka. Wybierz kilka najciekawszych zdjęć twoich i jej, a następnie umieść je w minibooku na oddzielnych stronach. Dopiero dalszą część produktu uzupełnij waszymi wspólnymi zdjęciami. Taka fotograficzna historia o tym, jak to wy – jako zupełnie obce sobie osoby – stworzyłyście tak udany związek to na pewno zaskakujący prezent na walentynki dla niej.

Miłość to zbyt poważna rzecz

Jeśli natomiast poszukujesz nieco bardziej poważnego podarunku dla ukochanej, zawsze zamiast minibooku możesz zamówić fotoksiążkę lub fotoalbum. Pierwsza z nich jest bardziej estetyczną formą minibooka, a jej większy format pozwala na umieszczenie większej ilości zdjęć.

W przypadku fotoalbumu mamy do czynienia już ze szczególną oprawą, co przekłada się nieznacznie na wyższą cenę. Po taki pomysł na prezent dla niej dla niej warto sięgnąć szczególnie wówczas, kiedy dysponujecie naprawdę dobrymi zdjęciami. Może wykonywaliście kiedyś sobie wspólną sesję? Albo sami dysponujecie dobrym sprzętem fotograficznym, którym utrwalacie waszą codzienność?

Warto z tych wszystkich zdjęć wybrać te, które najbardziej uwidaczniają łączące was uczucie. Złożenie ich wszystkich w jedną całość i opatrzenie krótkim, ale jakże wymownym dziękuję! na pewno będzie stanowiło taki prezent na walentynki dla niej, który wywoła wzruszenie i na długo zapadnie w jej pamięć.

Myślę, że z tego powodu warto poświęcić chwilę na zaprojektowanie takiej fotoksiążki. I nie chodzi już tu o same walentynki, lecz o możliwość sprawienia miłej niespodzianki najważniejszej osobie w twoim życiu – twojej wybrance.

Zobacz szablon “Dla Ciebie” i inne szablony na walentynki