Prezent dla niego – wyjątkowy i romantyczny. Poznaj prezent marzeń!

Zbliża się kolejna okazja do zrobienia prezentu dla niego, a ty po raz kolejny nie wiesz co kupić? Koszulka z zabawnym napisem, elegancki zegarek, popularna gra, ulubione perfumy – to wszystko już było?

Prezent dla niego wcale nie musi być taki oczywisty. Jeśli właśnie stoisz przed olbrzymim dylematem, ponieważ nieubłaganie zbliżają się walentynki, urodziny lub inna bardzo ważna okazja do zrobienia niespodzianki twojej drugiej połówce, to jesteś we właściwym miejscu.

Poniżej przygotowaliśmy kilka pomysłów na różne okazje na prezent dla mężczyzny, sprawdź czym sprawisz radość twojemu facetowi i nie tylko!

Zobacz szablon “Dla Ciebie” i inne szablony dla niego

Prezent dla chłopaka na urodziny

Urodziny są tylko raz w roku, a wybór idealnego prezentu dla mężczyzny nie jest taki prosty. Chłopcy zazwyczaj lubują się w gadżetach i nowinkach elektronicznych, co zazwyczaj nas – kobiet – nie interesuje. Jednak wszyscy uwielbiamy korzystać z telefonów i aparatów, bo z nimi bardzo łatwo jest zatrzymać najważniejsze i najpiękniejsze momenty.

W naszych folderach, na dyskach naszych komputerów, kryjemy wiele niesamowitych wspomnień. Czasami jednak technologia zawodzi, więc warto mieć przy sobie coś analogowego. Ilu z nas dokumentuje swoje życie w mediach społecznościowych? Zdecydowana większość. Dlatego nowoczesnym i bardzo praktycznym prezentem urodzinowym dla mężczyzny będzie Minibook, czyli jedyna książka z Instagrama.

Taki mały album wspomnień można mieć zawsze przy sobie, w dowolnym momencie możemy wrócić do ulubionych zdjęć z Instagrama i nie tylko. Projektowanie Minibooka jest banalnie proste, tworzenie takiej książki przynosi nam ogromną radość. A jeśli mamy więcej zdjęć lub chcemy wykorzystać wyjątkowe szablony graficzne, możemy zaprojektować fotoksiążkę.

Wystarczy dodać fotografie, życzenia urodzinowe, wybrać ulubione dodatki i kolory. Wyjątkowy i własnoręcznie zaprojektowany prezent dla chłopaka gotowy! Dodatkowo mamy gwarancję, że taki prezent będzie przypominał o cudownych chwilach przez wiele, wiele lat.

Szablony

Prezent dla mężczyzny na święta

Święta, to wyjątkowy czas, czas pełen ciepła i rodzinnych chwil. W tym całym świątecznym zgiełku warto usiąść i pomyśleć o tym co jest dla nas najważniejsze. Warto poświęcić swój czas najbliższym, na przykład projektując własnoręcznie prezenty. Bieganie po centrach handlowych w poszukiwaniu idealnego prezentu dla męża, przeglądanie setek stron internetowych z inspiracjami prezentowymi, może być bardzo męczące.

Dlatego chcielibyśmy zaproponować coś wyjątkowego, coś co przygotujesz własnoręcznie w bardzo prosty sposób i co wywoła pozytywne emocje za każdym razem, gdy bliska osoba po to sięgnie. Minibook, to wyjątkowa książka z Instagrama. Wybierasz ulubione, kwadratowe zdjęcia i układasz według własnego pomysłu. Kwadratowy format, różnorodność opraw i najlepsza jakość wydruku sprawią, że Minibook będzie przypominał o sobie przez wiele, wiele lat.

Jeśli masz bardzo dużo zdjęć, chcesz użyć kolorów lub oryginalnych grafik, możesz skorzystać z naszych szablonów graficznych, stworzonych specjalnie przez profesjonalnych grafików i zaprojektować piękną fotoksiążkę. Gwarantujemy, że taki prezent wywoła niejeden uśmiech.

Zobacz szablon “Prezent dla męża” i inne szablony dla niego

Prezent dla męża na rocznicę

Kiedy nadchodzi czas, żeby pomyśleć o prezencie dla naszego męża lub chłopaka, warto głębiej zastanowić się nad tym co spodobałoby się naszej najbliższej osobie. Co chciałaby od nas otrzymać?

Może wystarczy wspólnie spędzony czas – miła kolacja przy świecach, wyjście do teatru, długi spacer, maraton z ulubionymi filmami? A gdyby tak zatrzymać te wszystkie momenty i zachować na dłużej? Gdyby tak przenieść je wszystkie do jednego miejsca i móc powracać do nich w dowolnym momencie? Czy taki prezent nie byłby idealny dla ukochanej osoby?

Tym wyjątkowym miejscem przechowującym wspomnienia jest Minibook i fotoksiążka. Ich projekt jest bardzo prosty, wystarczy wybrać ulubione zdjęcia, na rocznicę świetnie sprawdzą się zdjęcia ze wspólnych wyjazdów i z najważniejszych momentów w związku, ułożyć je w spójną całość i… gotowe! Prezent na rocznicę ślubu wcale nie musi być nudny. Wspomnienia na papierze wywołują mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń.