Prezent na 18 dla przyjaciółki – pomysł wyjątkowy i od serca. Poznaj!

Ktoś kiedyś powiedział, że przyjaciółka to siostra, tylko od innej matki. Każdy, kto ma prawdziwą przyjaciółkę, na pewno się z tym zgodzi. Dlatego kiedy najlepsza psiapsiółka kończy 18 lat, zasługuje na wyjątkowy prezent. Tylko gdzie znaleźć fajne pomysły na prezent urodzinowy?

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony urodzinowe

Takiej jak my dwie nie ma ani jednej

Kiedy moja przyjaciółka wchodziła w dorosłe życie, też miałam problem z tym, żeby znaleźć idealny prezent na 18 urodziny. Byłam tym zaskoczona, bo przecież znamy się od lat i wiemy o sobie niemal wszystko.

Jednak prezent 18-stkowy przysporzył mi początkowo nieco problemów. Przede wszystkim dlatego, że miał podkreślać łączą nas więź. Przyjaciółka jest naprawdę jedną z najważniejszych osób w życiu. Bez względu na to, co będzie się działo, zawsze mogę na nią liczyć. Przy okazji jej 18-stki chciałam docenić jej obecność.

Teoretycznie miałam duże pole manewru. Markowe perfumy, kosmetyki czy śmieszna maskotka to przecież fajny prezent na urodziny dla koleżanki. Tylko, że przyjaciółka to nie koleżanka! Przyjaciółka to… siostra, tylko od innej matki!

Szablony

Znamy się tyle lat

Pomysłów na prezent na 18 dla przyjaciółki miałam kilka. Pierwszy z nich miał podkreślić czas, jak długo się przyjaźnimy. My poznałyśmy się już w przedszkolu, więc ze skompletowaniem naszych wspólnych zdjęć z okresu dzieciństwa nie miałam problemu. Nie chciałam jednak ich umieszczać w typowym albumie fotograficznym.

Zależało mi na oryginalnej oprawie, żeby mieć pewność, że mój podarunek to idealny prezent na 18 dla niej. Dlatego zdecydowałam się na fotoksiążkę, w której nasze wspólne zdjęcia zostaną cyfrowo wydrukowane na wysokiej klasy papierze, a całość zostanie oprawiona w dedykowaną okładkę.

Zdjęcia w mojej fotoksiążce ułożyłam chronologicznie, aby podkreślić, że nasza przyjaźń jest długoletnia. Przysłowiową wisienką na torcie był szablon dedykowany 18-stym urodzinom. Kiedy przyjaciółka dostała mój idealny prezent na 18, łza wzruszenia zakręciła jej się w oku.

Życie pełne wspólnych przygód

Chociaż swojej przyjaciółce podarowałam foto-książkę ze zdjęciami z dzieciństwa, przyszedł mi do głowy też inny pomysł na fajny prezent na urodziny dla koleżanki. Przyjaciółka to osoba, z którą przeżywa się nie tylko wspólne smutki, ale przede wszystkim niezapomniane przygody.

Ja właśnie z moją przyjaciółką po raz pierwszy wykradłam się z domu na zakazaną imprezę, zrobiłam pierwszy makijaż w dzieciństwie czy podkradałam mamie sukienki z szafy, żeby zorganizować prywatny pokaz mody. Oczywiście to tylko niektóre nasze wspólne występki. Obowiązkową zasadą przyjaźni jest dochowanie tajemnicy, więc niech część naszych wybryków pozostanie słodką tajemnicą…

Wracając do kwestii prezentu – idealny prezent na 18 to również minibook ze zdjęciami ze wspólnych przygód. Każda z nas ma zdjęcia z przyjaciółką ze wspólnych wycieczek, wypadów na miasto czy innych szaleństw. Umieszczenie ich w poręcznym minibooku to nie tylko poręczny, ale również przywołujący wesołe wspomnienia prezent 18-stkowy. Tak, jak prawdziwą przyjaciółkę ma się jedną, tak 18-stkę obchodzi się tylko raz w życiu.

Dlatego prezent na 18 dla przyjaciółki powinien być tak samo wyjątkowy, jak ona sama!

Zobacz szablon “Prezent dla przyjaciółki” i inne szablony urodzinowe