Wyjątkowy album mojego dziecka

Dla wszystkich, dumnych rodziców ich pociechy są absolutnie wyjątkowe. Nie ma się więc co dziwić, że każdy z nich pragnie uwieczniać ich kolejne, życiowe postępy w postaci fotografii, które pozwolą wspominać piękne chwile na długi czas.

Wspaniałe zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę. Dziś kilka słów o tym, jak stworzyłam najpiękniejszy album mojego dziecka.

Zobacz szablon “Hej ho” i inne szablony dziecięce

Zdjęcia dziecka – w walce z mijającym czasem

Dzieci tak szybko rosną. Każdy dzień przynosi nowe umiejętności i zmiany, a niejednemu z rodziców trudno pogodzić się z faktem, że minione chwile już nie powrócą. Lada chwila nasz maluch będzie zupełnie samodzielny, a zdjęcia dziecka pozostaną jedyną pamiątką niemowlęcych chwil.

Będąc świadoma tego stanu rzeczy, postanowiłam uwiecznić pierwsze momenty malucha tworząc nietuzinkowy album, który po dziś dzień cieszy całą rodzinę! Polecam to bez wyjątku wszystkim z rodziców. Zatem – od czego zacząć?

Szablony

Sesja dziecka, czy przypadkowe fotografie?

Rodzice, zwłaszcza ci świeżo upieczeni różnie podchodzą do kwestii wykonywania zdjęć maluchowi. Spore grono robi je niemal codziennie, chwaląc się pociechą na portalach społecznościowych. Jeszcze inni ograniczają się do organizacji specjalnej sesji zdjęciowej, podczas której mają okazję dokładnie zaplanować, jak będą wyglądały dziecięce fotografie. Które rozwiązanie wybrać?

Wszystko zależy od waszych oczekiwań – jeśli chcecie, by album dziecka był maksymalnie naturalny, wykorzystajcie do jego stworzenia zdjęcia, którymi już dysponujecie. Pierwszy kroczek, czy też samodzielnie zjedzony obiad to momenty, które definitywnie powinny znaleźć się w wyjątkowym Fotoalbumie.

Ci, którym zależy na pełnym profesjonalizmie, mogą pomyśleć nad organizacją sesji zdjęciowej malucha. Pamiętajcie jednak, że priorytetem powinna być dla was jego wygoda. Zadbajcie więc o to, by okoliczności sesji zdjęciowej były komfortowe.

Album dziecka, a wiek malucha

Gdy już cieszymy się z kolekcji pięknych zdjęć malucha, czas, by odpowiednio je oprawić. Polecam wam następujące rozwiązania:

  • Pamiątkowy Fotoalbum. Z użyciem innowacyjnej aplikacji Printu stworzysz w kilka chwil album malucha, w którym umieścisz wybrane fotografie, dodasz dowolny szablon i podpisy. Gotowy album dotrze do ciebie w kilka dni;
  • Fotoksiążka ze zdjęciami dziecka. Nieco bardziej nietuzinkowa forma albumu, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie wszystkich twoich bliskich. Doskonale będzie prezentowała się na półkach w mieszkaniach o nowoczesnym, jak i tradycyjnym wystroju;
  • Poręczny Minibook. Chcesz wręczyć zdjęcia malucha tacie, który często wyjeżdża w delegacje? A może myślisz nad pierwszym prezentem na Dzień Babci lub Dzień Dziadka? Niewielki, wygodny w przechowywaniu i transporcie Minibook okaże się strzałem w dziesiątkę.

Osobiście, wybrałam opcję nr 1. Klasyczny, a zarazem nowoczesny Fotoalbum pozwolił mi na połączenie najlepszych zdjęć malucha w wyjątkową kolekcję. Doskonałej jakości papier, elegancka forma i świetna jakość wydruku daje mi pewność, że zdjęcia będą cieszyły całą nasza rodzinę przez naprawdę długi czas.

Warto podkreślić, że każda z unikalnych form albumów zdjęciowych pozwala nam na dużą swobodę. Dostosujemy ją do swoich upodobań kolorystycznych, dowolnie rozmieścimy zdjęcia, a także dodamy własne podpisy.

Zatrzymaj czas!

Na pamiątkowy album dziecka powinien zdecydować się każdy rodzic. Zdjęć upamiętniających momenty, które nigdy już nie wrócą nie powinniśmy przechowywać tylko i wyłącznie na dysku komputera.

Warto pochwalić się swoim wyjątkowym maluchem oprawiając jego zdjęcia w sposób, który zachwyci absolutnie każdego członka rodziny!

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce