Pomysł na prezent dla mężczyzny

Prezenty z reguły lubi dostawać każdy. Jednak nie wszyscy lubią je kupować. Szczególnie, kiedy osobą obdarowaną ma być mężczyzna. Ile razy można wręczać skarpetki, bokserki czy krawaty?!

Skoro po raz kolejny musisz wymyślić niepowtarzalny upominek dla niego, najwyższa pora pomyśleć o czymś naprawdę wyjątkowym.

Zobacz szablon “Prezent dla męża” i inne szablony dla niego

Przyjaciel – idealny prezent dla niego

Zanim rozpoczniesz poszukiwania swojego wyjątkowego podarunku dla mężczyzny, w pierwszej kolejności musisz ustalić, kim właściwie dla ciebie ten facet jest. Nie mam tu na myśli oczywiście skomplikowanych przypadku relacji damsko-męskich, lecz stopień pokrewieństwa z solenizantem. Oczywiście prezentów nie daje się wyłącznie członkom rodziny, więc twój podarunek może być równie dobrze przeznaczony dla twojego serdecznego przyjaciela.

Podobno przyjaźń damsko-męska nie istnieje, ale z drugiej strony cuda też podobno się zdarzają… Jeśli szukasz upominku rzeczywiście dla przyjaciela, to powinnaś szczególnie się postarać, żeby wybrać fajny prezent dla niego. Dlaczego? Nietrafiony podarunek mógłby zasugerować drugiej stronie, że jednak nie znacie siebie na tyle dobrze, jak mogłoby się to wydawać.

A przecież twoja niespodzianka ma być uwieńczeniem waszej przyjaźni, a nie podstawą do podejrzliwych domysłów. W przypadku przyjaciela – wbrew pozorom – sprawa jest bardzo prosta. Łączy was przecież magiczna nić przyjaźni. Dlaczego by nie wykorzystać tego faktu przy przygotowaniu prezentu? Jak? Chociażby projektując i drukując minibooka z waszymi wspólnymi zdjęciami.

Oczywiście tradycyjne zdjęcia zostały niemal całkowicie wyparte przez ich cyfrowe wersje publikowane w mediach społecznościowych. Jednak akurat to może znacznie ułatwić ci sprawę. Jeśli nie masz żadnych zdjęć ze swoim przyjacielem w telefonie, odwiedź profile jego i jego znajomych w mediach społecznościowych. Na pewno znajdziesz tam kilka fotek, które idealne będą pasowały do twojego pomysłu na prezent. Tego, jak je zapisać na dysku komputera, chyba nie trzeba ci tłumaczyć. Później wystarczy, że wrzucisz wszystkie fotki do elektronicznego szablonu minibooka i zlecisz całość do wydruku.

Projekt możesz w 100% dostosować do upodobań obdarowanego. Nawet okładka może zostać wybrana w odniesieniu do jego gustu (masz do wyboru wariant miękki, twardy lub minibook w formie albumu). Zgromadzenie wspólnych zdjęć w poręcznym minibooku z pewnością sprawi wiele radości obdarowanemu. A Ty w końcu przekonasz się, że trafiłaś w dziesiątkę z pomysłem na prezent dla mężczyzny.

Szablony

Oryginalne prezenty dla ukochanego

Większość kobiet, nawet posiadających przyjaciół od serca, będzie miało większy problem ze znalezieniem właściwego podarunku dla męża czy narzeczonego. Problem będzie tym większy, im dłuższy jest staż związku. Co oryginalnego można wymyślić na 30-stą rocznicę ślubu czy 60-te urodziny? Nie warto się jednak poddawać, bo odpowiedź na to, jaki prezent dla niego będzie trafiony, nie jest wcale trudna! A w przypadku ukochanego może być dziecinnie prosta.

W tym przypadku z pomocą również przychodzą cyfrowe albumy na zdjęcia i bez wątpienia jest to świetny pomysł na prezent dla niego. Miniboook, fotoksiążka czy fotoalbum dają naprawdę tysiące możliwości na stworzenie niepowtarzalnego prezentu dla wybranka serca. Poza tym foto podarunek można dostosować również do okazji, z jakiej będzie podarowany ten fajny prezent dla niego.

Z okazji urodzin warto wybrać szablon urodzinowy, w którym można umieścić nie tylko zdjęcia z młodości, ale również krótkie życzenia. W przypadku prezentu choinkowego można pokusić się o minibook z fotografiami członków całej rodziny. Natomiast trafionym podarunkiem na rocznicę ślubu będą zdjęcia z całego okresu związku.

Jeśli dorzuci się do tego wszystkiego możliwość skorzystania z intuicyjnego kreatora produktu i możliwości zamówienia fotoksiążki kurierem, to właśnie udało ci się znaleźć nie tylko idealny prezent dla niego, ale również wygodny zakup dla siebie.

Podarunki dla ojca i brata

Jednak oprócz męża i przyjaciela, kobiety są otoczone całą rzeszą innych mężczyzn. Chociażby przy okazji świąt Bożego Narodzenia pasowałoby pomyśleć o podarunkach dla taty czy brata. W tym przypadku również dużą pomocą mogą być foto produkty.

Stylowy fotoalbum ze zdjęciami wnuków to trafiony prezent dla każdego dziadka (czyli twojego ojca). Natomiast minibook ze zdjęciami największych rybnych okazów złowionych kiedykolwiek przez Twojego brata też będzie dla niego miłą niespodzianką. Oczywiście to są tylko propozycje, a zaprojektowane przez ciebie produkty mogą odwoływać się do wielu sfer życia obdarowanych: rodziny, hobby, przyjaciół czy nawet ostatniego wypadu w góry. W tym przypadku ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia i dostęp do zdjęć.

Budżet nie będzie większym problemem, gdyż koszt przygotowania fotoksiążki czy fotoalbumu zbytnio go nie nadwyręży. Z pewnością duma, że udało ci się znaleźć fajny prezent dla niego będzie większy niż faktura wystawiona przez drukarnię.

Zobacz szablon “Prezent dla niego” i inne szablony dla niego