Prezent dla dziewczyny na urodziny. Pomysł na prezent od serca dla niej

Obdarowywanie najbliższych nam osób czasem okazuje się być trudniejsze, niż mogłoby się to wydawać. Im ktoś jest bliższy naszemu sercu, tym bardziej pragniemy, aby prezent wywołał niezapomniane wrażenie i pozostawił po sobie mnóstwo ciepłych emocji.

Popularnie twierdzi się, że nie lada wyzwaniem dla panów jest sprawianie niespodzianek drugiej połówce. Jeśli i ty należysz do grupy zakłopotanych mężczyzn – spieszymy z pomocą podpowiadając, jak wybrać poruszający i trafiony prezent na urodziny dla dziewczyny.

Zobacz szablon “Prezent na urodziny” i inne szablony urodzinowe

Prezent dla dziewczyny na urodziny – trudne poszukiwania, gdy pomysły się kończą

Na pewno znasz to doskonale – przez pierwsze lata szczęśliwego związku pomysły sypały się jak z rękawa. Co rok zaskakiwałeś ją czymś nowym, oczywiście po długich, skrupulatnych przygotowaniach. Nagle zbliżają się kolejne urodziny twojej wybranki a twoja inwencja… jakby wygasła.

Zastanawiasz się: co kupić dziewczynie na urodziny tym razem? Nie chcesz podarować jej znów tego samego co rok temu, a z drugiej strony – boisz się improwizacji.

Jeśli przeszedłeś etap wręczania swojej dziewczynie standardowych prezentów urodzinowych, takich jak biżuteria czy perfumy, ewidentnie czas na pewną formę odmiany. W końcu – przecież stale pragniesz ją zaskakiwać dlatego polecamy Ci niezwykły pomysł na prezent dla niej. Skąd zatem czerpać inspiracje do idealnego upominku? Odpowiedź jest banalna – z waszego wspólnego, najpewniej radosnego życia.

Co kupić dziewczynie na urodziny? Podaruj jej piękne wspomnienia

Oczywiście, może to być wspólny wypad na weekend, romantyczna kolacja czy szalona atrakcja, której jak dotąd obydwoje baliście się spróbować. Niemniej jednak, idealne prezenty pozwalają nam na powrót do cudownych chwil w zaledwie kilka momentów. Wobec tego, doskonałym pomysłem na prezent urodzinowy dla dziewczyny będzie upominek fotograficzny.

Brzmi banalnie? Bynajmniej – dziś możesz wybierać spośród wielu atrakcyjnych form samodzielnego kompilowania albumów fotograficznych. Zgrywanie i wywoływanie zdjęć wraz z ich układaniem w nudnym albumie odchodzi już do lamusa.

Szablony

Prezent urodzinowy dla dziewczyny – romantyczki

Jeśli dzielisz życie z emocjonalną romantyczką, doskonałym pomysłem na prezent okaże się zakup Fotoksiążki w której umieścisz wasze, wspólne fotografie. Poukładaj je w dowolnej konfiguracji, dodaj kilka ciepłych słów od siebie i wybierz szablon, który najbardziej trafi w jej gusta. Twoja wrażliwa druga połowa po odpakowaniu takiego prezentu urodzinowego z pewnością uroni niejedną łzę wzruszenia.

Prezent na urodziny dla dziewczyny, gdy dzielą Was kilometry…

…Lub nieco mniej, ale nie macie dla siebie zbyt wiele czasu, wręcz swojej ukochanej Minibook z waszymi fotografiami. Taka kieszonkowa forma albumu pozwoli jej mieć cię zawsze przy sobie. To doskonały prezent urodzinowy dla dziewczyny aktywnej zawodowo, zapracowanej, lub po prostu – szaleńczo zakochanej!

Wspólna sesja? Wymarzony prezent na urodziny dla dziewczyny!

Jesteśmy przekonani, że absolutnie każda kobieta ucieszy się, gdy z okazji urodzin zafundujesz jej sesję fotograficzną. Z wykorzystaniem profesjonalnych zdjęć stworzysz dla swojej drugiej połowy oryginalny Fotoalbum, dzięki któremu poczuje się jak prawdziwa modelka.

Istnieje również druga opcja – możecie wziąć udział w sesji zdjęciowej wspólnie, by później móc wypełnić wasz album wyjątkowymi, pełnymi miłości zdjęciami.

Sfotografuj urodzinową imprezę i zrób prezent-niespodziankę z urodzin ukochanej

Nawet, jeśli nie posiadasz fachowego sprzętu bez wątpienia ujmiesz swoją ukochaną, gdy podczas jej urodzinowego przyjęcia wykonasz kilka niebanalnych zdjęć, po czym skomponujesz z ich wykorzystaniem okazjonalną Fotoksiążkęprezent dla niej. Zwłaszcza, gdy owe urodziny obchodzone są huczniej – na przykład przez zmianę na „trójkę z przodu” – warto zachować po nich wyjątkową pamiątkę, do której będzie można wrócić w każdym momencie.

Jak widać, zdobycie pomysłu na oryginalny prezent na urodziny dla dziewczyny – nawet tej, którą obdarowaliśmy już niejednym drobiazgiem – wcale nie musi być trudny. Czasem najprostsze gesty okazują się być najbardziej efektywne.

W wyborze idealnego prezentu warto kierować się jedną zasadą – ważne, aby upominek niósł ze sobą przede wszystkim mnóstwo ciepłych emocji, które pozostaną żywe na długi czas.

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony urodzinowe