Pomysł na prezent dla niej

Ktoś kiedyś powiedział, że Kobieta nigdy nie wie, czego chce… Ten cytat nabiera dodatkowego znaczenia w sytuacji, kiedy ukochany poszukuje wyjątkowego prezentu dla swojej wybranki. Mniej dyskretni panowie mają w zwyczaju pytać wprost o to, czego życzy sobie ich pani.

Co jednak zrobić, kiedy w odpowiedzi słyszy się Nic! albo Nie wiem!

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony dla niej

Wyjątkowy upominek dla niej

Gdyby chcieć wskazać receptę na to, jak właściwie wybrać prezent dla kobiety, musiałaby na pewno zawierać dwie wskazówki. Po pierwsze, należy kierować się upodobaniami obdarowywanej. Nikt przecież nie ucieszy się z samochodowego rajdu, kiedy nie kręci go ani motoryzacja ani szybka jazda. Po drugie, czasem warto posłuchać swojej intuicji. Kto bowiem lepiej będzie znał kobietę niż jej partner? Oczywiście nie bierzemy w tym przypadku pod uwagę jej przyjaciółki…

Jednak mimo najszczerszych chęci znalezienie pomysłu na prezent dla niej może być nie lada wyzwaniem. Dlatego, chcąc spełnić oczekiwania solenizantki, warto zacząć poszukiwania nieco wcześniej. Prezent przygotowany na tzw. ostatnią chwilę może okazać się poważnym niewypałem. W ekstremalnych przypadkach może być niczym zapalony ląd do wybuchowej reakcji ukochanej.

Chyba każdy mężczyzna chciałby tego uniknąć.

Grunt to docenić

Jeśli mężczyzna, mimo największych starań, dalej zastanawia się jaki prezent dla niej będzie najlepszy, powinien być może zastanowić się nad jedną kwestią. Każda kobieta ma swoim życiu coś, co jest dla niej najważniejsze. Dla części pań będzie to prowadzona firma czy zawodowy sukces, dla niektórych zaś ukochany mąż czy cudowne dzieci. Kiedy uda się już ustalić co jest dla niej życiowym sukcesem, warto zadbać o jego odpowiednie podkreślenie. Wszak każda kobieta lubi być chwalona i doceniana.

Jej urodziny czy inna okoliczność będą dobrą ku temu okazją.

Szablony

W zgodzie z emocjami

Próbując odpowiedzieć sobie na pytanie co na prezent dla niej będzie najlepsze, warto też odwołać się do sfery emocjonalnej kobiety. Przecież od lat płeć piękna uważana jest za słabszą i podchodzącą do życia bardziej emocjonalnie. Chociaż nie wszystkie towarzyszące kobietom w życiu emocje są pozytywne, to warto podkreślać te, które nadają życiu sens. Miłość, przyjaźń, zaufanie – to uczucia, które są bardzo ważne dla każdej z pań.

Może warto się postarać, aby upominek dla niej podkreślał też dobre cechy charakteru obdarowanej. Przypomnienie najważniejszych wydarzeń z jej życia będzie dla niej miłym upominkiem.

Wspomnienia w wersji foto

Jak zatem połączyć wszystkie powyższe elementy w jeden prezent? Dobrym pomysłem na prezent dla niej, który będzie nawiązywał zarazem do poświęcenia, jak też do emocji obdarowywanej, będzie foto upominek. Może mieć on formę fotoksiążki czy fotoalbumu.

Wydrukowane w wysokiej jakości zdjęcia ze ślubu, narodzin dzieci i wspólnych rodzinnych wakacji na pewno przywołają miłe wspomnienia. Oczywiście decydując się na tego rodzaju prezent, należy wybrać zdjęcia, które sprawią przyjemność solenizantce. Jeśli jest ona wzorową bizneswoman, to może warto wybrać zdjęcia pokazujące jej zawodowe sukcesy (występy na branżowych konferencjach, firmowe wyjazdy integracyjne itp.).

Fotoksiążka może być też dobrą propozycją prezentu dla kobiety posiadającej swoje hobby. Jak widać, ten pomysł na prezent dla niej może być dopasowany do każdego typu kobiety. Jedynym warunkiem udanego podarunku jest dobra znajomość jej upodobań.

Ekskluzywnie i w dobrym guście

Ktoś może pomyśleć, że fotoalbum to dość oklepany prezent. Szczególnie w czasach wysoko rozwiniętej elektroniki, gdzie analogowe aparaty fotograficzne odchodzą powoli do lamusa. Każdy, kto nie jest przekonany, że jest to dobry pomysł na prezent dla niej, powinien mu się bliżej przyjrzeć.

Typowe albumy fotograficzne być może są passe. Jednak fotoksiążka, w której zdjęcia są wydrukowane i oprawione z największą dbałością nawet o najmniejszy szczegół, zachwyci nawet największego przeciwnika albumów na zdjęcia. Poza tym możliwość pełnej personalizacji produktu sprawia, że żadna fotoksiążka nie będzie taka sama.

Mówiąc wprost: fotoksiążka i fotoalbum to elegancki prezent dla niej w dobrym guście.

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony dla niej