Prezent na walentynki dla chłopaka

14 lutego to dzień, który zakochanym parom przysparza wiele zmartwień. Co kupić swojej ukochanej, drugiej połówce jako prezent, tak, żeby nie było oklepane ani tandetne? Żeby nasz chłopak poczuł się wyjątkowo w tym szczęśliwym dla zakochanych par dniu? Wszystko zależy od stażu Waszego związku.

Jeśli ledwo się znacie, to trudno wybierać wśród drogich
i wyszukanych prezentów, ponieważ jeśli druga osoba nie wykosztuje się tak samo, to pojawi się niezręczna sytuacja.

Najlepiej jest już przed kupowaniem walentynkowych prezentów ustalić, do jakiej kwoty robicie sobie prezenty.

Zobacz szablon “Prezent dla chłopaka” i inne szablony na walentynki

Prezent dla chłopaka na walentynki

1. Koszulka z zabawnym nadrukiem – zawsze niezawodna. Każdy facet lubi t-shirty, a im zabawniejszy napis tym lepszy. W końcu zawsze będzie mógł się pochwalić, że ma tak wspaniałą dziewczynę, że doskonale wie czego mu trzeba.

2. Etui na telefon – jak to z telefonami bywa – każdy wie. Spadnie, stłucze się, potem jest lament i płacz. Jeśli jeszcze nie ma etui, a ma swoje ukochane cudeńko, o które dba (przynajmniej czasem), to warto pomyśleć właśnie nad tym. W końcu troska o szczęście drugiej osoby to dobro najwyższe.

3. Płyta ulubionego zespołu, której nie ma w swojej kolekcji, lub cała dyskografia. W dobie internetu i tak wszystko jest dostępne, ale co płyta, to płyta. Zawsze fajnie ją mieć.

4. Gra na konsolę – jeśli Twój chłopak oczywiście ją ma. No cóż… Nie trzeba tu zbyt wiele tłumaczyć. Może i przepadnie na kilka godzin (albo dni), ale jego radość będzie ogromna! A miłość jeszcze większa!

5. Wszelkiego rodzaju męskie gadżety – im większy bajer, tym większa radość. Zapalniczka z latarką, scyzorykiem i otwieraczem do butelek? Powerbank świecący w ciemności? Pomysłów co nie miara.

6. Kolacja – to nie tak, że tylko mężczyźni powinni zabierać nas a kolację. Ulubiona pizzeria, Wasze wspólne miejsce, gdzie się poznaliście, czy bar, w którym lubi wypić dobre piwo. To Wasz dzień, obojgu należy się radość,  dlatego tak oryginalny prezent dla chłopaka z pewnością zostanie doceniony. Zawsze możesz przygotować kolacje w domu. Miły gest, będzie wiedział, że włożyłaś w to sporo wysiłku i dużo serca.

Szablony

7. Fotoksiążka – na pewno macie wiele wspólnych zdjęć. Wykorzystaj je, aby stworzyć wyjątkową, indywidualną fotoksiążkę z nich wszystkich! Dzięki nieograniczonym możliwościom dostępnych ofert, możesz stworzyć małe arcydzieło, które spodoba mu się na pewno. Fotoksiążka to idealny pomysł na prezent na walentynki dla niego.

8. Kubek termiczny na kawę, kiedy pędem jedzie do pracy, a nie zdąży wypić w domu. Kawa w ciekawym kubku, z ciekawym napisem – naprawdę o wiele lepiej pije się właśnie z takiego wynalazku.

9. Słuchawki. Każdy lubi posłuchać dobrej muzyki, Pomaga się zrelaksować, zmotywować, jest niezastąpiona w bieganiu. Pozwalają na izolację od świata zewnętrznego i chwilę odpoczynku. Ważne, prawda?

10. Brelok do kluczy, który na określony dźwięk będzie nam je lokalizował. No bo klucze lubią się gubić, prawda? I potem w panice, spóźniony, biega ten nasz mężczyzna po mieszkaniu i szuka kluczy. Klaśnie – i klucze się znajdą. Bardzo przydatny wynalazek.

11. Ostatni już pomysł. Jeśli nie masz ochoty/oboje nie macie ochoty wychodzić w tym dniu z domu ( bo lokale przepełnione, bo długo trzeba czekać na zamówienie, bo chcecie spędzić czas sami…) – jeśli tego nie lubisz, spróbuj chociaż raz obejrzeć z nim mecz. Albo film, który naprawdę lubi, a Ty niekoniecznie.

Spraw mu przyjemność swoją obecnością. Zrelaksujcie się, spędźcie czas tylko we dwoje. Bez telefonów, bez internetu, bez rozpraszaczy. Cieszcie się sobą w ten wyjątkowy dzień, bo czasem naprawdę taki relaks potrafi dużo dać.

I co najważniejsze – nie dajcie się zwariować. Walentynki to dzień zakochanych, który powinno się obchodzić codziennie. Miłym słowem, gestem, drobnostką, która wpływa na całokształt. A Twój mężczyzna ma szczęście, że ma właśnie Ciebie.
I odwrotnie!

Zobacz szablon “Prezent dla niego” i inne szablony na walentynki