Wyjątkowy album ślubny

Bez wątpienia ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Wspomnienia związane z tym dniem dostarczają wiele radości i wzruszeń.

I chociaż fotografie ślubne są obecnie standardem w organizacji wesela, to nie wszystkie młody pary odpowiednio je przechowują. A stworzenie unikalnego fotoalbumu ślubnego nie jest ani trudne, ani drogie.

Zobacz szablon “Album na zdjęcia ślubne” i inne szablony ślubne

Dzień, który warto celebrować

Chociaż sam ślub i wesele szybko przeminą (przecież noc jest taka krótka), to dzień ślubu jest wspominany bardzo często. Szczególnie na kilkanaście dni po uroczystości, kiedy małżonkowie otrzymują do fotografia swoje ślubne fotografie czy oglądają nagranie video z uroczystości.

Często to właśnie zdjęcia są uwiecznieniem wyjątkowych wydarzeń, które młodej parze tego dnia po prostu umknęły. Poza tym są sentymentalną pamiątką, która pozwala na nowo celebrować ten wyjątkowy dzień. Dlatego, aby te wspomnienia zachować jak najdłużej, warto pomyśleć o właściwej oprawie ślubnych fotografii.

Fotoksiążka ze ślubu, w której młodzi umieszczą najciekawsze fotografie, doskonale się sprawdzi w tym przypadku. Tym bardziej, że coraz częściej fotografowie przekazują nowożeńcom zdjęcia ze ślubu w formie elektronicznej. Zapisane na pendrivie czy przenośnej pamięci nie mają takiego uroku jak fotografia drukowana.

Szablony

Wyjątkowa fotoksiążka ślubna

To, jak będzie wyglądała wasza fotoksiążka ze ślubu, zależy wyłącznie od was. Może być nowoczesnym albumem prezentującym wyjątkowe zdjęcia z tego dnia. Może być również fotograficzną historią o waszej miłości.

Fotoksiążka ze ślubu teoretycznie powinna zawierać zdjęcia tylko z tego wyjątkowego dnia. Jednak równie dobrze możecie umieścić w nim kilka zdjęć z waszego związku. Pierwsza wspólna fotka czy zdjęcie z niezapomnianych wakacji we dwoje na pewno będzie ciekawym uzupełnieniem waszej miłosnej historii.

Jeśli jednak wolicie się skupić wyłącznie na dniu ślubu, zadbajcie, aby album ślubny prezentował zarówno zdjęcia z samej uroczystości, jak też z waszej ślubnej sesji zdjęciowej. W ten sposób pokażecie siebie jako małżonków z dwóch, zupełnie innych stron.

Tradycyjny fotoalbum ze ślubu

Chociaż fotoksiążka ma dość nowoczesną formę (ze względu na wysokiej jakości wydruk zdjęć), nie oznacza to wcale, że nie może pełnić roli tradycyjnego albumu ślubnego. Nie musicie wcale wzbogacać swojego albumu o dodatkowe fotografie niezwiązane bezpośrednio z uroczystością. Co więcej, sama fotoksiążka nie musi mieć wcale nietypowego szablonu.

Jeśli chcecie, możecie zaprojektować album w tradycyjnej formie. Bez większych ozdobników i udziwnień nie będzie odwracał uwagi oglądających od tego, co jest najważniejsze – od waszych zdjęć.

Zobacz szablon “Nasz ślub” i inne szablony ślubne