Dlaczego warto zamówić fotoalbum na zdjęcia ślubne?

Zdjęcia ślubne są wyjątkowe same w sobie. Z pewnością dlatego, że pokazują jedno z najpiękniejszych uczuć, jakie może połączyć dwoje ludzi – miłość.

Jednak mimo to, warto zadbać o ich odpowiednie przechowywanie. Przecież dokumentują jeden z najwspanialszych dni w waszym życiu.

Zobacz szablon „Nasz ślub” i inne szablony ślubne

Fotoalbum ślubny w wersji tradycyjnej

Jeśli jesteście zwolennikami tradycyjnych rozwiązań, możecie wybrać konwencjonalny wzór fotoalbumu. Umieścicie w nim swoje zdjęcia ze ślubu i wesela. Prosta forma sprawi, że fotografie, które i tak z pewnością są wyjątkowe, nabiorą dodatkowego uroku.

To rozwiązanie jest dobre dla małżeństw, które chcą zgromadzić fotografie ślubne w jednym miejscu bez dodatkowych ozdobników. Wysokiej jakości druk zapewni większa ochronę waszych zdjęć, a nie wpłynie negatywnie na ich tradycyjny wyraz.

Szablony

Nowoczesna pamiątka ślubu

Jednak skoro zależy wam na przygotowaniu zachwycającego albumu ze zdjęciami ślubnymi, to może warto nieco poszaleć? Przecież wasza miłość nie jest sztampowa i nudna, więc wasz fotoalbum ze ślubu też może być oryginalny. Pomysłów jest kilka.

Możecie np. przygotować wersję, w której umieścicie wszystkie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Jednak gdybyście chcieli mieć wyjątkową pamiątkę dla siebie, może warto przemyśleć umieszczenie jedynie waszych zdjęć z uroczystości i sesji ślubnej? W jaki sposób je zaprezentujecie, też zależy od was. Może być to rzeczywista pamiątka ślubna zatytułowana waszymi imionami i datą ślubu. Może być również historią waszej miłości i związku.

Uzupełnienie zdjęć ślubnych kilkoma fotografiami z waszej wspólnej przeszłości będzie nie tylko doskonałą pamiątką ślubu, ale również okazją do dodatkowych wspomnień wyjątkowych chwil.

Fotoksiążka ze ślubu – dlaczego warto?

Powodów, dla których warto rozważyć przygotowanie fotoksiążki ślubnej jest kilka.

Po pierwsze, coraz częściej para młoda otrzymuje fotografie ślubne w wersji elektronicznej. Skoro już macie je w takim formacie, to zaprojektowanie drukowanego albumu będzie jeszcze łatwiejsze (ominiecie żmudne skanowanie wywołanych zdjęć). A jeśli dostaliście zdjęcia w wersji tradycyjnej, to musicie pamiętać, że ich trwałość jest czasowa. Tym bardziej, jeśli będą oglądane wielokrotnie przez niezliczone rzesze najbliższych i przyjaciół.

Fotoksiążka ślubna, w której wasze ślubne zdjęcia są wydrukowane w wysokiej jakości, są odporne na uszkodzenia i oddziaływanie czasu czy użytkowników. Poza tym zdjęcia ślubne w formie książki zrobią dodatkowe wrażenie na niejednej, staromodnej ciotce.

Zobacz szablon „Sesja ślubna” i inne szablony ślubne