Prezent na 30 urodziny ze zdjęć. Pomysł na oryginalny i fajny upominek

Trzydzieste urodziny to wyjątkowy jubileusz dla wielu osób. Zdystansowani nieco do dorosłości trzydziestolatkowie zaczynają zauważać, co tak właściwie jest dla nich ważne. Bardziej złośliwi twierdzą, że dopiero po 30-stce człowiek staje się dorosły.

Bez względu na towarzyszące temu dniu teorie, zasługuje on na szczególną celebrację a sam solenizant na wyjątkowych podarunek. Tylko skąd wziąć pomysł na prezent na 30 lat?

Zobacz szablon “Prezent na 30 urodziny” i inne szablony urodzinowe

Prezent na 30 urodziny

Oczywiście szukając prezentu na tę okazję, możesz pójść na łatwiznę i kupić pospolity gadżet dedykowany tej okazji. Śmieszne bokserki, koszulka czy kubek być może rozbawią część solenizantów. Jednak czy jest to dobry pomysł na prezent na 30 dla wszystkich?

Wszystko zależy od tego, jakie zadanie ma realizować twój podarunek. Jeśli ma być tylko śmieszny, to powyższe propozycje być może będą dobre. Jeśli jednak chcesz, aby twój prezent na urodziny był wspominany przez solenizanta przez kolejne trzydzieści lat, może warto poświęcić nieco więcej czasu na jego poszukiwania.

Z życia należy się cieszyć

Kolejne urodziny uświadamiają każdemu z nas, jak szybko biegnie czas. Codzienna rutyna, podróżowanie wyłącznie na trasie praca – dom i tysiąc obowiązków siedzących na naszej głowie sprawiają, że nie mamy czasu docenić wspaniałych chwil w naszym życiu. Dlatego może warto w dniu urodzin zatrzymać się na chwilę i nad tym wszystkim zastanowić.

Uważasz, że to dobry pomysł? Przykro mi, magicznego stopera czasu nie da się kupić w internecie. Znajdziesz tam jednak inny sposób na zatrzymanie najważniejszych w życiu chwil. Co więcej, ten pomysł to dość fajny prezent na 30 urodziny.

Szablony

Całe życie w jednym albumie

Z reguły jest tak, że jeśli coś wyjątkowego się dzieje, to z reguły jest to uwieczniane na zdjęciach. Każdy z nas ma setki fotografii z chrzcin, komunii, wesel, świąt i innych rodzinnych uroczystości. Na fotografiach często uwieczniane są również osobiste sukcesy (pierwszy dzień w szkole, medal na zawodach sportowych, obrona pracy dyplomowej), jak też szalone wyczyny (skoki na bungee, ogniska w ciemnych lasach czy wspinaczka wysokogórska).

Okrągły jubileusz to doskonała okazja, żeby przypomnieć solenizantowi te wszystkie ważne dla niego chwile. Album z najważniejszymi zdjęciami to interesujący upominek na 30 urodziny.

Prezent naprawdę modny

Niektórzy pewnie pomyślą, że album fotograficzny to najbardziej pospolity pomysł na prezent dla 30-latka, jaki można wymyślić. Być może tradycyjne albumy wyszły nieco z mody. Zawsze jednak można sięgnąć po jego nowoczesną wersję.

Fotoksiążka czy fotoalbum to współczesny odpowiednik fotograficznych klaserów. Zdjęcia nie są wywoływane na papierze fotograficznym, lecz drukowane w bardzo wysokiej jakości na sztywnych kartach produktu. Poza tym fotoksiążka czy fotoalbum mogą być w pełni dopasowane zarówno do okazji, z jakiej mają być podarowane, jak też do upodobań solenizanta. Szablon dedykowany 30-stce, w którym umieścisz zdjęcia najciekawszych przygód solenizanta to z pewnością oryginalny pomysł na prezent dla męża na 30 urodziny. Oczywiście to, jakie zdjęcia zamieścisz w fotoksiążce, zależy wyłącznie od ciebie.

Mogą to być fotografie członków rodziny, najbliższych przyjaciół albo zdjęcia związane z hobby solenizanta. Najważniejsze, żebyś w projektowanie fotoksiążki czy fotoalbumu włożył serce.

Wtedy prezent na trzydzieste urodziny z pewnością sprawi wiele radości.

Zobacz szablon “prezent na urodziny” i inne szablony urodzinowe