Własna książka kucharska

Książka kucharska

„Czy nie marzyła Wam się nigdy własna książka kucharska? Oczywiście nie mówię o tak odległych marzeniach jak wydanie książki kucharskiej w tysiącach egzemplarzy. Więc jeśli przeszła Wam kiedyś przez głowę taka myśl, to dziś opowiem Wam jak niewiele trzeba, żeby stać się posiadaczem swojej osobistej książki z własnymi przepisami.

Okazuje się, że dziś to nic trudnego. Z pomocą przyjdzie Wam strona Printu.pl na której będziecie mogli od a do z napisać swoją książkę. Po zalogowaniu się, w zakładce fotoksiążke można zobaczyć krok po kroku jak wybrać format książki, rodzaj okładki i ilość stron. Następnie gdy mamy wybrane te podstawowe informacje przechodzimy  do kreatora, w którym będziemy składać naszą książkę. To najprzyjemniejszy element tej zabawy.

Tworzenie własnej książki kulinarnej to fajna zabawa. Możemy ją wydrukować dla siebie, ale będzie też super prezentem dla kogoś bliskiego. Z okazji imienin, urodzin, czy po prostu bez okazji, gdy chcemy podarować komuś prezent, w który włożylićmy nasze serce i nasz czas. Trzeba puścić wodze fantazji… i do pracy.”

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Agaty z bloga kulinarneprzygodygatity.pl tutaj:
„Własna książka kucharska? To nic trudnego!”

Jeśli i Tobie marzy się wydanie własnej książki zapraszamy na printu.pl
W zasięgu Twojej ręki jest właściwie każda książka: własna książka kucharska, tomik wierszy, kryminał czy saga rodzinna.

Własna książka kucharska (1) Własna książka kucharska (2) Własna książka kucharska (3) Własna książka kucharska (4) Własna książka kucharska (5) Własna książka kucharska (6) Własna książka kucharska (7) Własna książka kucharska (8) Własna książka kucharska (9) Własna książka kucharska (10) Własna książka kucharska (11) Własna książka kucharska (12)