Ocena 4.5
(701 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz szablon
ZOBACZ SZABLON ZOBACZ VIDEO
Podgląd wideo
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
Fotoksiążka

Pamiątkowy album dla Wychowawcy

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Wybór dotyczy również okładki produktu.
wybierz oprawę

Fotoksiążka dla Wychowawcy - pamiątkowy album od serca

Kiedy posyłamy dziecko pierwszy raz do szkoły, jestesteśmy pełni obaw - zastanawia nas, jak odnajdzie się w nowej sytuacji, czy poradzi sobie bez nas. Osobą, której powierzamy trud opieki nad dzieckiem staje się Wychowawca, dlatego należy okazać mu wdzięczność.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego i Dnia Nauczyciela cała klasa może wręczyć fotoksiążkę dla Wychowawcy, która wyrazi znacznie więcej, niż chóralne “dziękujemy”.

Podziękowania dla wychowawcy

Doceń i wyróżnij swojego Wychowawcę - zaprojektuj dla niego fotoksiażkę, pełną najlepszych wspomnień

Upominek wyjątkowy, to znaczy jaki?

Wybór oryginalnego upominku nie należy do najłatwiejszych. Rodzice nie są zgodni co do tego, jaki podarunek będzie odpowiedni. Wahają się między kwiatami, czekoladkami, a drogą biżuterią. Inni uważają, że najważniejszą rolę odgrywają życzenia. Jednak co do jednego są zgodni - prezent na Dzień Nauczyciela oraz zakończenie szkoły powinien być wyjątkowy.

Odpowiednim podarunkiem będzie coś spersonalizowanego, coś przypominającego Nauczycielowi o wychowankach. Takim wyjątkowym podarunkiem jest pamiątkowy album dla Wychowawcy. Osoba, która go otrzyma będzie mogła wracać do niego po latach i wspominać dawne czasy. Fotoksiążka dla Nauczyciela nie jest zobowiązująca i nie wprawia go w zakłopotanie - jest idealna.

Fotoksiążka dla Wychowawcy będzie idealna zarówno na zakończenie roku w przedszkolu, jak i na dowolnym etapie szkolnym. Szablon "Pamiątkowy album dla Wychowawcy" utrzymywany jest w stylizacji zeszytu, znajduje się tu dużo miejsca na klasowe zdjęcia oraz na dedykacje i podpisy wszystkich uczniów. Fotoksiążka dla Nauczyciela z tym szablonem będzie świetną pamiątką dla Wychowawcy Twojego dziecka.

Pamiątkowy album dla Wychowawcy - kiedy podarować?

Odpowiednie pożegnanie Wychowawcy przed rozpoczęciem wakacji to ważny element, o którym wszyscy uczniowie powinni pamiętać. W jego przygotowaniu zazwyczaj pomagają rodzice. Co roku wygląda to podobnie: akademia, wierszyki, kwiaty... to standardy, których nie może zabraknąć. Kiedy zbliża się zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela, wychowankowie oraz ich rodzice zaczynają zastanawiać się, jak je zaaranżować.

Opiekun naszych dzieci powinien czuć się doceniony. Okazanie wdzięczności ze strony rodziców i dzieci jest budujące - sprawia, że Nauczyciel widzi sens swojej pracy. Kiedy między pedagogiem a dziećmi wytworzy się prawdziwa więź, pragnie on zapamiętać je na dłużej, niż okres szkolnych zmagań. W tej roli idealnie sprawdzi się fotoksiążka dla Wychowawcy.

Podziękowania dla wychowawcy dla klasy maturalnej

Fotoksiążka dla Nauczyciela to bardzo oryginalny pomysł - Wychowawca z pewnością będzie zaskoczony!

Dlaczego fotoksiążka dla Nauczyciela jest dobrym pomysłem?

Fotoksiążkę dla Nauczyciela od Printu wyróżnia najwyższa jakość druku. Zdjęcia zamknięte w tak pięknej oprawie wzbudzą zachwyt nie tylko obdarowanego, ale i każdego, kto weźmie ją do ręki. Nieocenioną wartość mają te upominki, które są tworzone indywidualnie przez nas samych. Obdarowany poczuje się wyróżniony, że to właśnie dla niego poświęciliśmy swój czas i włożyliśmy trud w stworzenie czegoś specjalnego.

Wyraz wdzięczności w formie albumu dla Wychowawcy na pewno będzie dużym zaskoczeniem. Jest to nowatorskie rozwiązanie i dowód wdzięczności ze strony uczniów i rodziców. W fotoksiążce oprócz zdjęć i życzeń można zamieścić także wierszyki, klasowe historie z wycieczek lub szkolnych wydarzeń.

Tekst w fotoksiążce dla Wychowawcy ma znaczenie

Zdjęcia klasowe i życzenia zamknięte w trwałej oprawie to perfekcyjne połączenie. Dobrym pomysłem jest spisanie tego, za co uczniowie dziękują swojemu Nauczycielowi. Tekst prosto z serca jeszcze bardziej podkreśli wdzięczność, którą uczniowie chcą wyrazić.

Uczniowie mogą spróbować wspólnymi siłami napisać kilka zdań do swojego Wychowawcy i umieścić je w albumie pamiątkowym dla Nauczyciela. Kreatywność dzieci nie zna granic, na pewno z łatwością wymyślą coś ciekawego.

Edytor Printu oraz piękny szablon, zaprojektowany przez grafików z dbałością o najmniejszy szczegół, gwarantują spektakularny efekt końcowy.

Podziękowania dla wychowawcy na zakonczenie szkoly

Umieść w fotoksiążce dla Wychowawcy życzenia i dedykcje, by podnieść sentymentalną wartość pamiątki

Album dla Nauczyciela na zakończenie roku - jakie zdjęcia wybrać?

Bardzo ważnym etapem w procesie tworzenia fotoksiążki dla Nauczyciela jest wybór fotografii. W fotoksiążce dla Wychowawcy klasy mogą znaleźć się zdjęcia grupowe zrobione przez fotografa, zdjęcia z wycieczek szkolnych i akademii. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń.

Jeśli jest to album dla Wychowawczyni klasy maturalnej, uczniowie mogą postarać się jeszcze bardziej i zorganizować sesję zdjęciową. Klasa maturalna to przełomowy moment w życiu nastolatków. Więź z Nauczycielem, który przygotowuje ich do dorosłego życia jest bardzo silna. Dlatego tym bardziej zależy im, aby upominek był wyjątkowy.

Fotoksiążka dla Wychowawcy - sposób na zastąpienie tradycyjnego albumu na zdjęcia

Tradycyjny album na zdjęcia to bardzo klasyczne rozwiązanie, jednak nie jest on niczym odkrywczym. Warto postawić na coś bardziej oryginalnego. Alternatywą jest książka dla Wychowawczyni, której wnętrze jest znacznie bogatsze od albumu dla Nauczyciela na zakończenie roku, ponieważ nie ogranicza się ono wyłącznie do zdjęć.
Tradycyjny album dla Wychowawcy nie daje tyle możliwości, co fotoksiążka na zakończenie szkoły, w której można dowolnie zmieniać położenie zdjęć czy ozdobnych elementów oraz zamieścić życzenia.

Mając zdjęcia na dysku komputera, można z łatwością i bez wychodzenia z domu zaprojektować wyjątkowy upominek. Chcąc stworzyć tradycyjny album na zdjęcia dla Nauczyciela musimy wykonać więcej czynności, niż przy zakupie fotoksiążki dla Wychowawcy. Dlatego druga opcja jest dużo lepszym wyborem.

Podziękowania dla wychowawcy

Fotoksiążkę dla Wychowawcy zrobisz w kilka chwil, bez wychodzenia z domu. Nie znajdziesz lepszego prezentu na sklepowej półce

Wzruszające słowa, zamknięte w książce pamiątkowej dla Nauczyciela

Swoją wdzięczność uczniowie mogą także poprzez życzenia. Wyjątkowe słowa wypowiadane przez dzieci zapadają w pamięć na moment. Kilka miłych zdań może być też podarowane w formie wypisanej kartki - to zdecydowanie najbardziej klasyczne rozwiązanie. Jeśli natomiast chcemy, aby miłe słowa pozostały z Nauczycielem na dłużej, warto postawić na rozbudowaną wersję fotoksiążki dla Wychowawcy, w której obok zdjęć znajdują się życzenia, wiersze i sentencje dla Nauczyciela.

Nauczyciele otrzymują mnóstwo tradycyjnych kartek z kilkoma zdaniami podzięki. Mając tylu uczniów, po powrocie z uroczystości zakończenia roku szkolnego nie wiedzą, która została podarowana przez kogo. Z rozwiązaniem przychodzi tutaj fotoksiążka Printu. Po co każde dziecko ma dawać kartkę od siebie, jak można stworzyć wspólną fotoksiążkę dla Wychowawcy z życzeniami od całej klasy! Dodatkowo podkreśli to spersonalizowany charakter pamiątki. Całość będzie pięknym wyrazem wdzięczności, który na pewno wywoła wzruszenie.

Prezent dla wychowawcy

Fotoksiążka sprawdzi się jako upominek dla Wychowawcy na każdym etapie edukacji - od przedszkola do szkoły średniej

Fotoksiążka lub fotoalbum dla Nauczyciela - laurka alternatywna

Laurka to już chyba tradycja w szkole podstawowej. Wychowankowie w okresie szkolnym traktują opiekuna, jak kogoś naprawdę wyjątkowego - członka rodziny. O ile Mama, która otrzyma laurkę od swojego dziecka, zatrzyma ją i będzie dbała, by ta się nie zniszczyła, o tyle Nauczycielka, która dostaje mnóstwo takich kartek, pomimo iż bardzo ją cieszą, nie będzie w stanie zachować ich w nienaruszonym stanie.

Alternatywą może być fotoksiążka dla Nauczyciela z elementami laurki, lub produkt klasy premium, jakim jest fotoalbum. Można zamieść w nich dowolne treści, dlatego między innymi właśnie rysunki dziecka będą idealnym dopełnieniem projektu. Dzięki możliwościom, jakie daje edytor Printu, stworzysz album z podziękowaniami dla Nauczyciela lub książkę pamiątkową, która w całości będzie stanowiła mocno spersonalizowany upominek.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 7 grudnia 2023

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

  • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

  • OPAKOWANIE OKAZJONALNE

  • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

  • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoksiążka Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Jeżeli fotoksiążka nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.
Sprawdź szczególy >

3 rozmiary fotoksiążki
od 20 do
140 stron
Papier matowy błyszczący
200
SZABLONÓW

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Trwała oprawa Szyty grzbiet Estetyczne wykończenie okładki Przyjemny w dotyku papier Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Podgląd szablonu
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!