Prezent dla dziadka na święta. Sprawdź, co kupić dziadkowi na gwiazdkę

W czasie świąt to obdarowywanie, a nie otrzymywanie liczy się najbardziej. Każdemu z nas zależy na tym, aby na twarzach najbliższych po odpakowaniu bożonarodzeniowego podarku pojawił się szeroki uśmiech. Radość dziadków z otrzymanego prezentu to wyjątkowy widok – aby ją wywołać, warto postarać się o upominek naprawdę nietuzinkowy.

Skorzystaj z inspiracji i spraw wzruszający prezent dla dziadka na święta Bożego Narodzenia.

prezent dla dziadka na święta
Wręcz dziadkowi prezent, do którego będzie mógł powracać z sentymentem – zaprojektuj fotoksiążkę

Prezent dla dziadka na święta – podziękowanie za wspaniałe chwile

Dziadkowie w życiu większości z nas odgrywają bardzo istotną rolę. Zaraz po rodzicach, to najważniejsze osoby przekazujące nam wiedzę o świecie, otaczające opieką i wsparciem. Dla nas to dodatkowa porcja rodzinnej miłości, dla nich ponadto – „druga młodość”.

Cudowne wspomnienia z dziadkiem w roli głównej to coś, co należy szczególnie doceniać. Pamiętasz, jak zabierał Cię na niedzielne spacery lub opowiadał wciągające historie pełne przygód? Teraz, gdy jesteśmy dorośli, a dziadka zapewne widujemy o wiele rzadziej, warto wykorzystywać bez wyjątku każdą okazję, by przypomnieć mu, jak wiele dla nas znaczy.

Jedną z takich okoliczności jest rzecz jasna Boże Narodzenie – czas rodzinny, pełen wzruszeń i osobistych prezentów świątecznych.

Szablony

Co kupić dziadkowi na święta?

Każdy wnuk wie, że niezależnie od formy prezentu świątecznego, dziadka najbardziej ucieszy pamięć i zaangażowanie. Mimo to, warto włożyć w ten podarunek maksymalnie dużo serca. Zrezygnuj jednak z kosztownych, sztampowych upominków, które – choć może i bywają przydatne – rzadko zawierają w sobie głębszy przekaz.

Zatem,  jaki prezent dla dziadka na święta sprawdzi się najlepiej?

Doskonałą formą upominku będzie prezent fotograficzny. Jeśli współdzielicie z dziadkiem wieloletnie, cudowne wspomnienia, na pewno masz w zanadrzu sporo Waszych wspólnych zdjęć. To doskonały moment na przeszukanie czeluści szuflady. Zeskanuj je, a następnie skomponuj z ich wykorzystaniem wyjątkową fotoksiążkę. Wybierz szablon, zamów i gotowe – w ciągu kilku dni prezent dla dziadka na święta dotrze do Ciebie dowolną formą wysyłki.

Prezent dla dziadka pod choinkę – zbiór tego, co najważniejsze

Dziadkowie zwykle miewają różne pasje. Wędkują, grają w szachy, kolekcjonują stare płyty… bez wątpienia i Twój dziadek ma swojego „konika”, którym lubi chwalić się podczas rodzinnych spotkań.

Oryginalny prezent świąteczny dla dziadka-pasjonata to fotoksiążka, w której umieścisz zdjęcia ważnych dla Twojego dziadka przedmiotów i chwil. Interesuje się numizmatyką? Wklej do albumu zdjęcia najlepszych okazów monet, jakie zdobył. A może w zeszłym roku wygrał konkurs wędkarski, łowiąc najcięższego w okolicy pstrąga?

Zdobądź zdjęcie wykonane podczas tej okazji i dodaj je do tego wyjątkowego zbioru. Taka fotoksiążka będzie niejako wizytówką Twojego dziadka, którą bez wątpienia chętnie będzie się chwalił!

Niewielki, lecz wymowny prezent na święta dla dziadka

Nie ukrywajmy – brak czasu, zapracowanie i odległość to czynniki, które wraz z wiekiem oddalają nas od dziadków. Pozostaje kontakt mailowy czy telefoniczny, który nigdy nie zrekompensuje widoku ukochanej twarzy.

Aby Twój dziadek mógł czuć Twoją obecność zawsze przy sobie, podaruj mu prezent pod choinkę z Twoimi fotografiami.

Dzięki temu, Twój dziadek będzie mógł mieć zawsze pod ręką zdjęcia ukochanego wnuka.

Uniwersalny prezent pod choinkę dla dziadka

Boże Narodzenie to czas zgiełku i pośpiechu – nie miej więc sobie za złe, gdy nie zdążysz zdobyć idealnego prezentu dla dziadka.

Sam proces tworzenia fotoksiążki za pomocą innowacyjnej aplikacji jest dużą atrakcją. Efekt końcowy wydruku również robi duże wrażenie – zwłaszcza, gdy do tej pory senior posiadał pamiątki, wywoływane standardową metodą i przyklejał je ręcznie do stron staromodnych albumów.

Printu w swojej ofercie posiada kategorie szablonów przygotowanych na wiele okazji. Poznaj świąteczne szablony fotoksiążki lub odkryj kategorię szablonów dla Babci i Dziadka.

Fotograficzny prezent dla dziadka na święta to wybór doskonały w absolutnie każdym wypadku. Rodzinne fotografie w nowoczesnej, lecz poruszającej odsłonie z pewnością umilą wspólnie spędzone Boże Narodzenie, a Twój dziadek z radością będzie do nich powracał przez kolejne lata.

prezent na święta dla dziadka
Prezent wypełniony wspomnieniami to najlepsza niespodzianka świąteczna, jaką możesz zrobić dziadkowi