Co kupić dziadkowi pod choinkę?

W czasie świąt to obdarowywanie, a nie otrzymywanie liczy się najbardziej. Każdemu z nas zależy na tym, aby na twarzach najbliższych po odpakowaniu bożonarodzeniowego podarku pojawił się szeroki uśmiech. Radość dziadków z otrzymanego prezentu to wyjątkowy widok – aby ją wywołać, warto postarać się o upominek naprawdę nietuzinkowy.

Skorzystaj z inspiracji i podaruj dziadkowi wzruszający prezent na święta.

Zobacz szablon „Prezent na Dzień Dziadka” i inne szablony dla dziadka

Prezent dla dziadka – podziękowanie za wspaniałe chwile

Dziadkowie w życiu większości z nas odgrywają bardzo istotną rolę. Zaraz po rodzicach, to najważniejsze osoby przekazujące nam wiedzę o świecie, otaczające opieką i wsparciem. Dla nas to dodatkowa porcja rodzinnej miłości, dla nich ponadto – „druga młodość”.

Cudowne wspomnienia z dziadkiem w roli głównej to coś, co należy szczególnie doceniać. Pamiętasz, jak zabierał cię na niedzielne spacery lub opowiadał wciągające historie pełne przygód? Teraz, gdy jesteśmy dorośli, a dziadka zapewne widujemy o wiele rzadziej, warto wykorzystywać bez wyjątku każdą okazję, by przypomnieć mu, jak wiele dla nas znaczy.

Jedną z takich okoliczności jest rzecz jasna Boże Narodzenie – czas rodzinny, pełen wzruszeń i osobistych prezentów świątecznych.

Szablony

Jaki prezent dla dziadka na święta?

Każdy wnuk wie, że niezależnie od formy prezentu świątecznego, dziadka najbardziej ucieszy pamięć i zaangażowanie. Mimo to, warto włożyć w ten podarunek maksymalnie dużo serca. Zrezygnuj jednak z kosztownych, sztampowych upominków, które – choć może i bywają przydatne – rzadko zawierają w sobie głębszy przekaz.

Zatem, co kupić dziadkowi na święta?

Doskonałą formą upominku będzie prezent fotograficzny. Jeśli współdzielicie z dziadkiem wieloletnie, cudowne wspomnienia, na pewno masz w zanadrzu sporo waszych, wspólnych zdjęć. To doskonały moment na przeszukanie czeluści szuflady. Zeskanuj je, a następnie skomponuj z ich wykorzystaniem wyjątkowy Fotoalbum. Wybierz szablon, zamów i gotowe – w ciągu kilku dni gotowy prezent dla dziadka dotrze do ciebie pocztą.

Prezent pod choinkę dla dziadka – zbiór tego, co najważniejsze

Dziadkowie zwykle miewają różne pasje. Wędkują, grają w szachy, kolekcjonują stare płyty… bez wątpienia i twój dziadek ma swojego „konika”, którym lubi chwalić się podczas rodzinnych spotkań.

Oryginalny prezent świąteczny dla dziadka-pasjonata to Fotoksiążka, w której umieścisz zdjęcia ważnych dla twojego dziadka przedmiotów i chwil. Interesuje się numizmatyką? Wklej do albumu zdjęcia najlepszych okazów monet, jakie zdobył. A może w zeszłym roku wygrał konkurs wędkarski, łowiąc najcięższego w okolicy pstrąga?

Zdobądź zdjęcie wykonane z tej okazji i dodaj je do tego wyjątkowego zbioru. Taka Fotoksiążka będzie niejako wizytówką twojego dziadka, którą bez wątpienia chętnie będzie się chwalił!

Niewielki, lecz wymowny prezent świąteczny

Nie ukrywajmy – brak czasu, zapracowanie i odległość to czynniki, które wraz z wiekiem oddalają nas od dziadków. Pozostaje kontakt mailowy czy telefoniczny, który nigdy nie zrekompensuje widoku ukochanej twarzy. Aby twój dziadek mógł czuć twoją obecność zawsze przy sobie, podaruj mu prezent pod choinkę w postaci Minibooka z twoimi fotografiami.

Dzięki temu, twój dziadek będzie mógł mieć zawsze pod ręką zdjęcia ukochanego wnuka.

Uniwersalny prezent na święta

Boże Narodzenie to czas zgiełku i pośpiechu – nie miej więc sobie za złe, gdy nie zdążysz zdobyć idealnego prezentu dla dziadka. I z takiej sytuacji istnieje wyjście – wręcz mu kartę podarunkową, dzięki której będzie mógł sam stworzyć dowolny album ze zdjęciami, a Ty prezent dla dziadka na urodziny będziesz miał z głowy.

Sam proces tworzenia Fotoalbumu czy Fotoksiążki za pomocą innowacyjnej aplikacji będzie dla twojego dziadka dużą atrakcją – zwłaszcza, gdy do tej pory jedynie wywoływał zdjęcia standardową metodą i przyklejał je ręcznie do stron staromodnych albumów.

Fotograficzny prezent dla dziadka z okazji świąt to wybór doskonały w absolutnie każdym wypadku. Rodzinne fotografie w nowoczesnej, lecz poruszającej odsłonie z pewnością umilą wspólnie spędzone Boże Narodzenie, a twój dziadek z radością będzie do nich powracał przez kolejne lata.

Zobacz szablon „Prezent dla Dziadka” i inne szablony dla dziadka