Prezent dla Dziadka na urodziny pełen uczucia – idealny na 70, 80, 90!

Zbliżają się kolejne urodziny twojego dziadka, a ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Spokojnie – spieszymy z pomocą podpowiadając, jak zaskoczyć jubilata, który z racji wieku już niejeden upominek w życiu ma za sobą.

Sprawdź, jak przygotować oryginalny prezent dla dziadka na urodziny.

Jaki prezent dla dziadka na urodziny? Kieruj się prostotą

Dziadek to osoba, która w życiu większości z nas gościła od zawsze. Pamiętamy, jak będąc dziećmi spędzaliśmy u jego boku chwile pełne zabawy czy ciekawych opowieści. Początkowo jako prezent na Dzień Dziadka czy na urodziny wręczaliśmy mu proste, lecz pełne serca upominki – własnoręcznie rysowane laurki, figurki czy wyklejanki.

To więcej niż pewne, że twój dziadek nadal magazynuje twoje dziecięce „arcydzieła” i z nutką wzruszenia do nich powraca. Teraz, gdy stać cię na ekskluzywne podarunki z pewnością przechodzi ci przez myśl, by prezent urodzinowy dla dziadka stanowił drogi portfel czy nowy sprzęt elektroniczny, który na pewno by mu się przydał. My z kolei jesteśmy zdania, że upominki „od serca” cieszą o wiele bardziej, niż te drogie, lecz pozbawione ducha.

Prezent dla dziadka na urodziny – inspiracje

Wobec tego, co wręczyć dziadkowi aby mieć pewność, że przez długie godziny nie będzie mógł oderwać się od swojego urodzinowego podarunku? Doskonałym pomysłem okaże się prezent fotograficzny. Piękne wspomnienia uwiecznione w nietuzinkowej formie to coś, czego definitywnie nie da się przecenić.

Gwarantujemy, urodzinowy prezent dla dziadka w postaci oryginalnego Fotoalbumu z pewnością go zachwyci. Co w nim umieścić? Wybierz fotografie, które najskuteczniej chwycą jubilata za serce. Przygotuj zbiór zdjęć dziadka z jego młodości, fotografie przedstawiające jego największą pasję lub ukochane, najbliższe mu osoby. Możesz być pewien, że tego typu pamiątkę twój dziadek z dumą umieści w widocznym miejscu, a podczas rodzinnych spotkań będzie chwalił się nią swoim gościom.

Polecane szablony

Prezent urodzinowy dla dziadka – zabawna Fotoksiążka

Mawia się, że „wesołe jest życie staruszka”. W tym fragmencie słynnej piosenki z pewnością znajduje się wiele prawdy – ktoś, kto wiele przeżył, ma za sobą wiele poważnych, ale i wesołych wspomnień. Z okazji zbliżających się urodzin dziadka możesz przygotować prezent pełen humoru, a mianowicie – Fotoksiążkę zawierającą zbiór zabawnych fotografii, których twój dziadek za pewne posiada bez liku.

Do Fotoksiążki możesz dodać kilka humorystycznych słów od siebie. Tego typu prezent urodzinowy z pewnością zrobi furorę na niejednym, rodzinnym przyjęciu!

Odrobina małżeńskich wspomnień w prezencie urodzinowym dla dziadka

Choć to nie rocznica ślubu, urodziny dziadka to doskonała okazja do tego, by wręczyć mu upominek związany z jego wieloletnią miłością. Niebanalnym prezentem urodzinowym będzie Minibook, w którym umieścisz fotografie twoich dziadków – te z wczesnej młodości, ślubu i wspólnych, wieloletnich zmagań z codziennością. Ten niewielki, lecz wymowny upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzach dziadka i babci. Dodatkowo, niewielkie rozmiary Minibooka sprawią, że jubilat zawsze będzie mógł mieć przy sobie zbiór swoich ukochanych fotografii.

Stwórz z dziadkiem wasz wspólny album ze zdjęciami

Twój dziadek nie jest na bakier z technologią i chętnie poznaje komputerowe nowinki? Z okazji urodzin podaruj mu kartę podarunkową Printu, która umożliwi mu stworzenie własnej Fotoksiążki czy Fotoalbumu. Innowacyjna aplikacja do kreowania zbiorów zdjęć z pewnością go zainteresuje, a sam efekt starań – który dotrze do niego pocztą po zaledwie kilku dniach od zamówienia – sprawi mu ogromną radość. W razie potrzeby, możesz pomóc swojemu dziadkowi w tworzeniu nowoczesnego albumu – z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie dla was obojga.

Najlepsze prezenty dla bliskich to te, w które wkładamy serce i zaangażowanie. Fotograficzne upominki wywołają radość bez wyjątku u każdej, bliskiej nam osoby.

Pamiątkowy prezent dla dziadka na urodziny w postaci zbioru pięknych zdjęć to drobiazg, który pozostawi po sobie ciepłe emocje na długi czas.