Prezent na 40 urodziny dla faceta – zaskocz męża wyjątkowym pomysłem!

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień… – te słowa piosenki z kultowego serialu chyba każdemu są dobrze znane. I chociaż serial jest fikcją, to już powyższa sentencja okazuje się być jak najbardziej prawdziwa.

Podkreślenie tak ważnego etapu w życiu bliskiej osoby, jakim są 40 urodziny, powinno zostać szczególnie wyróżnione. Jaki więc wybrać prezent na 40 urodziny dla męża, który w najbliższym czasie przekroczy ten magiczny próg wieku?

Fotoksiążka jako prezent na 40 urodziny dla męża i partnera
40 urodziny męża to wyjątkowa okazja – podaruj mu w tym dniu prezent, który pozostanie szczególną pamiątką

Prezent na 40 urodziny dla faceta – jaki wybrać?

Bez obaw, wiele żon ma problem z wyborem prezentu na 40 urodziny dla męża i długo zastanawia się, jaki podarunek będzie najlepszy. I chociaż własnego męża zna się bardzo dobrze to naprawdę oryginalny prezent na 40 urodziny może sprawić wiele problemów.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Taki wyjątkowy podarunek zależy tylko od Twojej pomysłowości, a nie – jak mogłoby się wydawać – dostępnego budżetu. Jeżeli zdecydujesz się na kreatywny prezent to wcale nie będzie on wymagał dużego nakładu finansowego. Jest bowiem taki prezent, który sprawdzi się idealnie na taką okazję, jak 40 urodziny, w szczególności, gdy solenizantem jest Twój mąż i zależy Ci, aby prezent był podarowany prosto z serca.

Jeżeli poszukujesz prezentu na 40 urodziny dla faceta, który w mniejszym stopniu jest bliski Twojemu sercu, koniecznie zajrzyj do naszej inspiracji: Prezent na 40 urodziny dla mężczyzny (klik). Znajdziesz tam wiele pomocnych wskazówek, dotyczących prezentu dla brata, kolegi z pracy czy przyjaciela.

Najlepszy prezent na 40 urodziny dla faceta to ten, który płynie prosto z serca

Z pewnością najlepszy prezent na 40 urodziny dla męża to taki, w którego przygotowanie czy zdobycie włożysz serce. Zakup drogiego prezentu nie da takiego efektu jak pamiątka, która pozostanie z nim na lata i będzie odzwierciedlać to, co dla solenizanta jest najważniejsze. Z tego też powodu warto postawić na prezent, który nie przypomina upominku sprzed ostatnich imienin czy poprzednich urodzin.

Samodzielne wykonanie podarunku jest już sporym zaskoczeniem dla obdarowanego – wkład w prezent czegoś więcej, niż tylko określonej sumy pieniędzy to czytelna oznaka Twojego uczucia.

Osobiste sentencje i fotografie przywołujące najpiękniejsze wspomnienia, zamknięte w estetycznej oprawie fotoksiążki, która może być zawsze w zasięgu ręki? Tak, to ten prezent, który wiemy, że wzruszy nawet największego twardziela.

Szablony

Jakie zdjęcia umieścić w fotoksiążce na prezent na 40 dla faceta?

Skoro ma być to prezent na 40 urodziny dla męża to może warto pokusić się o znalezienie zdjęć, które podkreślają szczególnie dojrzałość i męskość Twojego faceta. A o tym świadczy głównie fakt, z jaką troską opiekuje się swoimi najbliższymi.

Na pewno do dziś pamiętasz, jak wyjątkowo wyglądał biorąc po raz pierwszy Wasze dziecko na ręce. A moment, kiedy drżącym głosem Ci się oświadczył? Czy nawet to, z jakim zapałem budował obiecany dzieciom domek na drzewie. Wśród Waszych zdjęć z pewnością znajdą się takie, które pokazują jak czułym i troskliwym człowiekiem jest Twój mąż.

Odpowiedni prezent na 40 dla faceta to doskonała okazja, aby mu za tę opiekę i dojrzałość podziękować.

Śmieszny prezent dla faceta na 40 urodziny – bo kto powiedział, że wszystko musi być brane na poważnie

Oczywiście 40-stka to również dobry moment na to, żeby spojrzeć na solenizanta z przymrużeniem oka. Fotoksiążka ze zdjęciami największych „wpadek” to również świetny prezent na 40 dla faceta, który ma do siebie dystans. W tym przypadku warto wykorzystać nie tylko fotografie z domowego archiwum, ale poprosić również o pomoc przyjaciół męża. Na pewno każdy ma jakieś zdjęcie śmiesznej sytuacji, w której znalazł się Twój ukochany.

Powrót do tych wspomnień z pewnością wywoła na jego twarzy uśmiech. A nikt przecież nie powiedział, że prezenty zawsze muszą być poważne. Tym bardziej, że 40-stka jest niejako przekroczeniem połowy życia. Śmieszny prezent na 40 dla faceta z pewnością ułatwi przejść przez tak zwany kryzys wieku średniego – jest to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny, któremu ciężko pogodzić się z upływającym czasem.

A że życie podobno zaczyna się dopiero po 40-stce, warto wejść w ten etap z uśmiechem na twarzy. Dzięki podarowanej przez Ciebie fotoksiążce będzie to możliwe…

Fotoksiążka jako prezent na 40 urodziny dla faceta
Fotoksiążka to idealny prezent na 40 urodziny dla bliskiej osoby – wykonaj swój projekt i przekonaj się sama

Jak zorganizować 40 urodziny męża i czy aby na pewno jest to tak trudne zadanie?

Co prawda 40 urodziny męża to nie lada wyzwanie – z pewnością zależy Ci, aby ten wyjątkowy dzień zapadł w jego pamięci na długie lata. Jak zorganizować 40 urodziny męża, by zrobić na nim ogromne wrażenie?

Ciekawym pomysłem jest organizacja przyjęcia-niespodzianki. Zaproś wszystkich Waszych przyjaciół – w szczególności tych, z którymi Twój mąż od dawna chciał się zobaczyć, a zwyczajnie brakowało na to czasu. Rozmowy z dawnymi znajomymi wprowadzą Twojego faceta w sentymentalną podróż w czasie, za co z pewnością bardzo Ci podziękuje.

Możesz potraktować ten dzień również bardziej osobiście i zdecydować się na intymny wieczór we dwoje. Przypomnij sobie kiedy ostatnio wybraliście się na kolację do klimatycznej knajpki, w której serwują nietypowe dania z jakiegoś regionu świata? Jeżeli jesteście domatorami to oczywiście opcja przygotowania samodzielnie kolacji  jest równie świetnym pomysłem. Najważniejsze, aby ten dzień był dla Twojego faceta oderwaniem od codziennych spraw i obowiązków, a on sam mógł się poczuć naprawdę wyjątkowo.

Organizując przyjęcie – czy to w licznym gronie przyjaciół, czy intymną kolację sam na sam, należy zadbać o odpowiedni prezent.

Najpiękniejszy pomysł na prezent dla męża na 40 urodziny, który będzie zwieńczeniem całego dnia pełnego emocji to spersonalizowana fotoksiążka z Waszymi wyjątkowymi wspomnieniami.

Fotoksiążka jako prezent na 40 dla faceta swojego serca
40 urodziny to wyjątkowa okoliczność. Spraw swojemu mężowi prezent, który pozostanie z nim na długie lata

Prezent dla męża na 40, który wprawi go w osłupienie

Kobiety potrafią zaskakiwać, o czym wielu mężczyzn przekonuje się wraz z biegiem małżeńskich lat. Jeżeli poszukujesz pomysłu na prezent, który wprowadzi Twojego faceta w osłupienie to postaw na coś naprawdę odważnego!

Wykonaj prezent na 40 dla męża, który będzie przeznaczony tylko dla niego i z pewnością nie będzie chciał się nim podzielić z nikim innymi. Postaw na odważną fotoksiążkę z zalotnymi zdjęciami.

Zamów u fotografa sesję fotograficzną lub sama zorganizuj ją sobie w domu. Tylko Ty najlepiej wiesz co Twojemu ukochanemu podoba się w Tobie najbardziej. Fotografie pobudzające zmysły to coś, co z pewnością będzie dla niego miłą niespodzianką na 40 urodziny.

Fotoksiążka jako wyjątkowy prezent dla faceta na 40
Poszukując niespodzianki na 40 urodziny męża postaw na fotoksiążkę – prezent płynący prosto z serca

Spersonalizowany prezent na 40 dla męża – jak go zrobić?

Fotoksiążka jako prezent na 40 dla męża może inspirować do nowych działań. Wspaniale, gdy solenizant w wieku 40 lat czuję spełnienie – w końcu osiągnął wyczekiwaną stabilizację. Rodzina, dom, praca oraz niezależność i wewnętrzna równowaga dodają mu siły, aby sięgać wyżej. W końcu może powrócić do spełniania zakurzonych marzeń, rozwijania przygaszonych pasji i zdobywania nowych horyzontów.

Co zrobić, aby solenizant poczuł, że fotoksiążka została zaprojektowana z myślą o nim? Wystarczy ją całkowicie spersonalizować. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby fotoksiążkę rozpocząć od rodzinnych zdjęć, ułożonych w chronologiczny sposób – od najmłodszych lat solenizanta do chwili obecnej. Przy każdej fotografii możesz dodać motywujący cytat, ulubione powiedzenie lub serdeczne albo śmieszne życzenia urodzinowe. Gotowe teksty, które warto skopiować i wkleić do spersonalizowanej fotoksiążki znajdziesz w naszej inspiracji: Życzenia na 40 urodziny (klik).

Drugą częścią fotoksiążki może być swoista lista rzeczy “do zrobienia” przez solenizanta. Takim gestem okażesz mu wsparcie w jego dążeniach do celu.

Przedstawione powyżej formy prezentu na 40 dla męża będą zarówno niezwykle wzruszające, jak i motywujące do działania. Dzięki takiemu prezentowi dla faceta na 40 obdarowany na pewno nie będzie martwił się faktem, że właśnie przekracza magiczny próg wieku – bo przecież zda sobie sprawę, jak wspaniale wykorzystał wszystkie lata, które są już za nim. W ten sposób pokażesz mu również, że wiele wspaniałych przygód czeka go po 40.

Prezent na 40 dla męża w formie fotoksiążki Printu
Organizując 40 urodziny męża zdecyduj się na wyjątkowy prezent w formie fotoksiążki

Jak zaprojektować fotoksiążkę, która ma być prezentem na 40 urodziny dla męża?

Projektowanie fotoksiążki w formie prezentu na 40 urodziny dla męża  jest niezwykle proste.

Wystarczy wybrać odpowiedni szablon – tutaj służymy pomocą i proponujemy Ci dwa szablony, idealne na taką okazję – Prezent na 40 urodziny (klik) i Prezent dla męża (klik) – i w intuicyjnym kreatorze fotoksiążki, dostępnym online z poziomu przeglądarki, stworzyć projekt kolażu własnych zdjęć i tekstów.

Fotoksiążkę utworzysz już w 30 minut, a kurier dostarczy Ci ją w Twoje ręce w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie wygodniejszy w zakupie, a przy tym bardziej spersonalizowany prezent na 40 urodziny męża?