Prezent dla wychowawcy z okazji Dnia Nauczyciela

Nauczyciele są różni – jednych wspominamy z dreszczykiem grozy, inni pozostawiają po sobie wyłącznie ciepłe wspomnienia. Mamy nadzieję, że twój wychowawca zalicza się do tej drugiej grupy. Jeśli zawsze możecie na niego liczyć, a dni spędzone w szkolnej ławce za jego sprawą stają się weselsze, Dzień Nauczyciela to idealna okazja, by wyrazić wdzięczność drobnym upominkiem.

Zobacz szablon “Podziękowania dla wychowawcy” i inne szablony szkolne

Dzień Nauczyciela – jak go celebrować?

Zdajemy sobie sprawę, że to święto nie każdemu musi kojarzyć się pozytywnie. Zwykle Dzień Nauczyciela uczniom kojarzy się z koniecznością eleganckiego ubioru, z kolei pracownikom szkół – z tonami nieporęcznych kwiatów i bombonierek, na których najpewniej skorzystają ich własne pociechy.

Tymczasem, prezent dla nauczyciela nie musi być sztampowy i przewidywalny. Zwłaszcza, jeśli chodzi o wychowawcę – czyli osobę, która powinna być dla nas najbliższą osobą spośród grona pedagogicznego – warto postarać się szczególnie.

Pamiątkowy prezent dla wychowawcy

Jeśli chcecie, by wasz wychowawca zapamiętał waszą klasę na długo, sprawcie m prezent nieprzewidywalny i oryginalny. Idealnym pomysłem na prezent dla nauczyciela okaże się Fotoksiążka, w której umieścicie zdjęcia waszej klasy. Skomponujcie je z dowolnych fotografii – najlepiej przedstawiających wasze klasowe wycieczki, wspólną zabawę z okazji takich jak studniówka.

Oczywiście, w Fotoksiążce możecie umieścić również tradycyjne, „pozowane” zdjęcia klasowe. Gwarantujemy, że każdy z tych pomysłów wybije się na tle standardowych upominków takich jak kwiaty czy słodycze.

Szablony

Fotoalbum ze zdjęciami uczniów na Dzień Nauczyciela

Inną, niebanalną inspiracją będzie wykonanie Fotoksiążki, w której zamieścicie zdjęcia każdego z członków waszej klasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wasz wychowawca będzie mógł przez długie lata wspominać każdego z was z osobna. Nasza propozycja – w Fotoalbumie zawrzyjcie zdjęcia, na których każde z was trzyma kartkę z kilkoma, ciepłymi słowami od serca. Bądźcie pewni, że „ciało pedagogiczne” będzie bardzo poruszone!

Wskazówka – klasową Fotoksiążkę warto wykonać nie tylko z okazji Dnia Nauczyciela. Możecie potraktować ją jako zamiennik tradycyjnego tablo ze zdjęciami ze szkolnych lat. Zamiast niego, trzymajcie w klasie oryginalny album ze zdjęciami uczniów waszej klasy.

Co dla nauczyciela? Kieszonkowy Minbook

Jeśli chcecie, by wasz wychowawca mógł nosić swój fotograficzny prezent przy sobie komfortowo, z okazji Dnia Nauczyciela podarujcie mu Minibook ze zdjęciami klasy. To doskonały pomysł zwłaszcza, gdy jesteście ze swoim nauczycielem bardzo związani – gdy nadejdzie nieuchronny czas rozłąki, ten niewielki upominek okaże się cenną, wzruszającą pamiątką.

Uniwersalny prezent dla wychowawcy – karta podarunkowa

Jako, że z wychowawcą spędzacie więcej czasu, niż z innymi nauczycielami, z pewnością wiecie o nim co nieco. Jeśli interesuje się fotografią, doskonałym pomysłem na prezent będzie karta podarunkowa Printu. Dzięki niej, wasz wychowawca będzie mógł sam zaprojektować swoją Fotoksiążkę. Już sam proces korzystania z intuicyjnej aplikacji będzie dla niego frajdą. Nie wspominając o efekcie w postaci innowacyjnego albumu, który dotrze do niego już po kilku dniach od zamówienia.

Sesja fotograficzna z okazji Dnia Nauczyciela

A może by tak zabrać bliskiego wam wychowawcę w urokliwy plener tuż po zajęciach i zorganizować wspólną sesję zdjęciową „na luzie”? Zamiast sztywnych zdjęć klasowych w pozycji na baczność, zróbcie sobie kilka zabawnych selfie. Zdjęcia z takiej sesji posłużą wam w przygotowaniu waszej, klasowej fotoksiążki – będzie to doskonały prezent na podziękowania dla nauczyciela, ale i całej reszty klasowej społeczności.

Jak widać, nawet tak stateczne okazje jak Dzień Nauczyciela nie muszą wiązać się z nudnymi prezentami. Spędźcie ten czas z waszym wychowawcą jak najlepiej i podarujcie mu coś, co na długo pozostawi po sobie ciepłe, radosne wspomnienia.

W odróżnieniu od bukietu, fotograficzny upominek pozwoli mu pamiętać o was na długie lata.

Zobacz szablon “Nasza klasa” i inne szablony szkolne