Ocena 4.5
(562 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz szablon
ZOBACZ SZABLON ZOBACZ VIDEO
Podgląd wideo
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
Fotoksiążka

Prezent dla nauczyciela

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Wybór dotyczy również okładki produktu.
wybierz oprawę

Fotoksiążka dla Nauczyciela jako wyraz wdzięczności

Nauczyciel odgrywa bardzo ważną rolę w życiu dziecka. Przekazuje wartości, wzorce postępowania oraz niezbędną do życia wiedzę. Pełni rolę towarzysza rozwoju młodego człowieka. Czasem staje się jego oparciem, a nawet przyjacielem.

Nauczyciele, którzy traktują swój zawód jako misję, są nieocenionym skarbem, dlatego warto okazywać im wdzięczność. Sposobem na to może być podarowanie fotoksiążki dla Nauczyciela.

Przekonaj się, co wyjątkowego może skrywać Twój album dla Wychowawcy i dlaczego warto wybrać właśnie taką pamiątkę.

Podziękowania dla nauczyciela

Stwórz wyjątkowy upominek - pokaż Nauczycielowi, że doceniasz jego pracę

Fotoksiążka dla Nauczyciela - czym się wyróżnia?

Kiedy zbliża się zakończenie roku szkolnego, uczniowie wraz z rodzicami zastanawiają się, co podarować Nauczycielowi, aby wyrazić prawdziwą wdzięczność. Nie jest łatwo wybrać odpowiedni upominek, często zdania rodziców i dzieci są podzielone. Warto wtedy zastanowić się, jakie cechy powinna posiadać idealna pamiątka.

Przede wszystkim warto poszukać czegoś oryginalnego. Klasyczne czekoladki i kwiaty nie są zaskakujące. Ważne jest, by upominek nie wprawiał obdarowanej osoby w zakłopotanie, dlatego nie sprawdzą się tutaj zbyt drogie gadżety. Najlepiej będzie znaleźć coś pomiędzy. Z pomocą przychodzi fotoksiążka dla Nauczyciela, która jest nie tylko wyjątkowo oryginalna, ale jej wartość stanowią przede wszystkim przywoływane wspomnienia.

Album dla Nauczyciela z gotowym szablonem szkolnym

Bez wątpienia najlepsze podarunki to takie, które robi się samemu, w które wkłada się serce. Domowe robótki bywają jednak pracochłonne, dlatego najwygodniej wybrać ofertę firmy, która ułatwi cały proces.

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem pamiątki, zaprojektuj fotoksiążkę dla Nauczyciela od Printu. Jej uniwersalny charakter pozwoli Ci na dopasowanie jej do osoby, którą chcesz obdarować.

Podaruj wyjątkową fotoksiążkę dla Wychowawcy Twojego dziecka, która jest znakomitym podsumowaniem szkolnych wspomnień. Wewnątrz szablonu nie zabraknie miejsca na klasowe zdjęcia, dedykacje i autografy wszystkich uczniów. Szablon utrzymany jest w szkolnym klimacie, dlatego świetnie sprawdzi podczas zakończenia roku w szkole i przedszkolu.

Pomysł na prezent dla nauczyciela

Zaprojektuj fotoksiążkę dla Wychowawcy i podaruj ją na koniec roku szkolnego

Fotoksiążka dla Wychowawcy - oryginalna forma pożegnania

Pożegnania nigdy nie są łatwe… Chcąc pozostawić po sobie dobre wspomnienia uczniowie mogą stworzyć fotoksiążkę dla Wychowawcy, w której znajdą się wspólne zdjęcia z wycieczek lub szkolnych uroczystości. Pamiątka na koniec roku musi być dobrej jakości, by pozostał w nienaruszonym stanie przez długie lata.

Dlaczego taka książka dla Nauczyciela na prezent to doskonały pomysł? Uczniowie mogą wspólnie napisać piękną dedykację i umieścić ją w projekcie. Najlepiej, by ten ważny element znalazł się na pierwszej stronie.

Możliwość dodania napisu i barwne grafiki sprawiają, że fotoksiążka jest lepsza, niż klasyczny album na zdjęcia dla Nauczyciela. Całość będzie prezentowała się perfekcyjnie. Nauczyciel, już po otwarciu i obejrzeniu pierwszej strony będzie pod ogromnym wrażeniem.

Album dla Nauczyciela na zakończenie roku - kiedy podarować?

Uczniowie często zastanawiają się, jak zaaranżować moment wręczenia upominku, w dniu zakończenia roku szkolnego. Najlepiej zrobić to zaraz po uroczystej akademii, w kameralnym miejscu tak, aby cała klasa i Wychowawca mogli ze sobą swobodnie porozmawiać.

Jednym z pomysłów jest wygłoszenie przez reprezentanta klasy kilku słów i jednoczesne wręczenie fotoksiążkę dla Nauczyciela. Dzięki niej okazanie wdzięczności będzie dużo prostsze, a podziękowania staną się szczere i wzruszające.

Prezent na dzień nauczyciela

Prezent na Dzień Nauczyciela nie musi być nudny! Wystarczy, że w projektowanie fotoksiążki włożysz odrobinę serca

Fotoksiążka i fotoalbum dla Nauczyciela, a tradycyjny album ze zdjęciami

Alternatywą dla fotoksiążki jest fotoalbum dla Nauczyciela - produkt klasy premium. Fotoalbum jest masywniejszy, posiada sztywne strony - każda o jednakowej grubości, co okładka fotoproduktu. Warto jednak pamiętać, że obydwie pamiątki zapewniają idealne odwzorowanie kolorów i wyjątkową formę zachowania zdjęć.

Takie pamiątki dla Nauczyciela mają sentymentalny wymiar. Fotoksiążka i fotoalbum to oryginalne zamienniki klasycznego albumu ze zdjęciami. Przyjazny edytor pozwala na zaprojektowanie ich od początku do końca z dbałością o każdy szczegół. Szablon stanowi perfekcyjne tło do Twoich zdjęć. Dopełnieniem projektu może być dowolny tekst, zamieszczony obok fotografii.

Te cechy sprawiają, że fotoksiążka i fotoalbum dla Nauczyciela to lepszy wybór, niż tradycyjny album na zdjęcia.

Stwórz fotoksiążkę dla Wychowawcy, uzupełnioną o miłe słowa

Bardzo ciekawym urozmaiceniem Twojego projektu będzie umieszczenie w nim życzeń. Uczniowie mogą zaczerpnąć inspiracji z gotowych życzeń, wierszyków i podziękowań dla Nauczyciela lub postarać się stworzyć coś własnego. Edytor Printu pozwala na zamieszanie tekstu w dowolnym miejscu. To od Ciebie zależy, czy znajdzie się on między zdjęciami, czy może poświęcisz dla niego całą stronę.

Obdarowana osoba, przeglądając strony spersonalizowanej fotoksiążki, poczuje się bardzo wyjątkowo. Pamiątki dla Nauczycieli nie muszą być nudne, wystarczą dobre chęci, odrobina kreatywności i idealny prezent gotowy!

Nie ma lepszych upominków niż te, które są wykonane samodzielnie. Dlatego warto poświęcić chwile i zaprojektować coś oryginalnego. To niespodzianka, która zaskoczy i wzruszy ulubionego Nauczyciela!

Prezent dla nauczuciela na koniec roku

Spraw, by Twoja fotoksiążka zrobiła na obdarowanej osobie jeszcze większe wrażenie - zamieść w niej życzenia i dedykację

Album dla przedszkolanki jako alternatywa laurki?

Przyjęło się, że tradycyjnym upominkiem dla opiekuna w przedszkolu są laurki wykonane przez dzieci. Już od dawna uczniowie, szczególnie Ci młodsi, tworzyli piękne, kolorowe karty, aby wyrazić wdzięczność.

Można je wykorzystać, zamieszczając skany lub zdjęcia ręcznie wykonanych rysunków w fotoksiążce. Mali artyści z przyjemnością stworzą coś dla swojej ulubionej Pani, a dzięki fotoksiążce wszystkie laurki przetrwają lata.

Album dla przedszkolanki, w którym znajdą się rysunki będzie jeszcze bardziej wartościowym prezentem. Ta alternatywa klasycznych malunków jest trwała, dzięki czemu pozostanie pamiątką na długie lata. Odrobina serca włożonego w projektowanie sprawi, że Nauczyciel i Wychowawca otrzyma piękną pamiątkę, do której powróci nie raz.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 12 października 2023
- realizacja ekspresowa - 6 października 2023

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

  • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

  • OPAKOWANIE OKAZJONALNE

  • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

  • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoksiążka Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Jeżeli fotoksiążka nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.
Sprawdź szczególy >

3 rozmiary fotoksiążki
od 20 do
140 stron
Papier matowy błyszczący
200
SZABLONÓW

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Trwała oprawa Szyty grzbiet Estetyczne wykończenie okładki Przyjemny w dotyku papier Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Podgląd szablonu
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
WYBIERZ WERSJĘ SZABLONU
Mam niewiele zdjęć
Wybierz szablon w wersji fast i stwórz fotoksiążkę złożoną z około 20-30 zdjęć.
Wersja szybka >
Mam sporo zdjęć
Wybierz klasyczną wersję szablonu i ułóż zdjęcia, korzystając z różnorodnych układów.
Wersja klasyczna >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!