Jaki prezent kupić na 60 urodziny? Pamiątkowy album-niespodzianka

Urodziny naszych bliskich to niezwykły czas, w którym możemy uczestniczyć. Chwile przeżywane razem zyskują na wartości.

Nie bez powodu mówi się, że: Obecność, jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Doskonałym dopełnieniem do wspólnie przeżywanych uroczystości jest prezent podarowany prosto z serca.

Fotoksiążka jako prezent na 60 urodziny dla mamy i taty
Zaprojektuj fotoksiążkę dla bliskiej Ci osoby jako prezent na 60 urodziny

Idealny prezent na 60 urodziny dla mamy

Prezent na 60 urodziny dla mamy, to twardy orzech do zgryzienia, często jego zakup nie kończy się na jednej wizycie w sklepie. Chcąc odwdzięczyć się jej za to, jak wiele dla nas zrobiła, za opiekę i bezwzględną miłość, pragniemy podarować jej coś wyjątkowego. Prezent dla niej musi być wyjątkowy i niepowtarzalny.

Taka właśnie  jest fotoksiążka. Spersonalizowany charakter wyróżni ją spośród innych upominków. Zastanawiając się jaka niespodzianka na 60 – te urodziny dla mamy będzie odpowiednia, warto pomyśleć o czymś sentymentalnym. Na jej twarzy, po otrzymaniu takiego prezentu na pewno pojawi się uśmiech a w oku zakręci się łezka wzruszenia.

Fotoksiążka dobrej jakości zawsze wywołuje pozytywne reakcje. Jest to odpowiedni prezent na 60 urodziny dla kobiety. Przyjęcie stanie się dzięki niej wyjątkowe. Przeglądanie jej kart, uruchomi wspomnienia z dawnych lat, pozwoli przenieść się do czasów dzieciństwa i poczuć beztroskę tamtych lat. Dlatego jest to także dobry wybór prezentu na 60 urodziny dla cioci. Fotoksiążką ze starych zdjęć podbije serce każdego.

Pomysł na prezent na 60 urodziny dla cioci

Foto-gadżety darowane na prezent są obecnie bardzo modne. Jednak należy dopasować je do wieku, okazji i konkretnej osoby. Jeśli Twoja ciocia wcale nie czuje się jak 60latka, wręcz przeciwnie kocha życie i czerpie z niego garściami, tradycyjny album na 60 urodziny nie zrobi na niej piorunującego wrażenia. Ona chce iść z duchem czasu! Dlatego podaruj jej coś oryginalnego i nowoczesnego. Musisz mieć pomysł na 60 urodziny cioci – nie podchodź do niej jak do babci. Fotoksiążka z zabawnymi podpisami powinna się jej jak najbardziej spodobać.

Zawsze możesz poprosić o pomoc mamę czy wujka. Być może podpowiedzą Ci jakiś pomysł na prezent na 60 urodziny dla cioci. Kiedy urodziny mają odbyć się lada dzień a ty wciąż nie masz prezentu, zamów cioci kartę podarunkową. Po przyjęciu będzie miała sporo zdjęć które będzie mogła samodzielnie zamieścić w fotoksiążce. Projektowanie jest bardzo proste, każdy sobie z nim spokojnie poradzi.

Fotoksiążka jako prezent na 60 urodziny dla mężczyzny
Zaprojektuj wyjątkowy prezent i podaruj go bliskiej Ci osobie

Poszukując pomysłu na prezentu na 60 urodziny dla taty…

O ile solenizant jest koneserem whisky,  prezentem na 60 urodziny mężczyzny może być alkohol z karafką. Jeśli jednak nie preferuje picia trunków wysokoprocentowych, nie będzie to dobry wybór. Internet proponuje nam śmieszne prezenty, takie jak np. poduszka z napisem “najlepszy tata”. Nie każdy jednak ucieszy się z takiego upominku, szczególnie dorosły mężczyzna.

Najlepsze propozycje, które pojawiają się w sieci to fotoksiążka i fotoalbum. Takie upominki będą cieszyć solenizanta nie tylko w dniu jego święta ale pozostaną pamiątką na całe życie. Jeśli ma to być prezent na 60 urodziny dla Taty, warto poszperać w domowym archiwum i poszukać zdjęć z pierwszej nauki jazdy na rowerze, czy wspólnych, śmiesznych fotografii z dzieciństwa. Ten podarunek zmiękczy serce nawet największego twardziela. Zastanawiając się jaki prezent dla Taty wybrać, warto pomyśleć o czymś, do czego będzie chętnie wracał po latach.

Do najłatwiejszych decyzji nie należy także wybór prezentu na 60 urodziny dla wujka. Tym razem zależy nam na czymś bardziej uniwersalnym. Warto stworzyć fotoksiążkę z cytatami i wspólnymi zdjęciami rodzinnymi. Fotoksiążka, którą podarujesz wujkowi może nawiązywać do jego hobby. Jest to zdecydowanie dobry wybór, jeśli nie masz pomysłu na 60 urodziny dla mężczyzny.

Szablony

Jaki prezent kupić na 60 urodziny? Internet podpowiada – fotoksiążka

Wszystko sprowadza się do tego, że idealnym wyborem prezentu na 60 urodziny dla mamy, a także dla taty będzie coś spersonalizowanego i jedynego w swoim rodzaju. Mówi się, że najlepsze prezenty, to te wykonane samodzielnie. W dzisiejszym zabieganym świecie, ciężko wygospodarować czas na ręczne robótki. Dlatego zastanawiając się jaki prezent na 60 urodziny kupić, możemy zdecydować się na taki krok – zaprojektować coś samemu i zlecić wykonanie firmie Printu.

W sieci dostępne są fotoksiążki i fotoalbumy, które można podarować jako prezent na 60 urodziny. Fotoksiążka ze starych zdjęć  to innowacyjna alternatywa do tradycyjnego albumu.

Wykonując ją mamy pewność, że zdjęcia już nigdy nie znikną z karty pamięci, zawsze będziemy mieli do nich dostęp. A dostęp do wspomnień to niesamowita wartość, którą doceni każdy obdarowany.

Fotoksiążka zamówiona online to szybkie rozwiązanie. Nie musimy wychodzić z domu, by zrobić wyjątkowy i spersonalizowany prezent. Podczas projektowania, z pomocą przychodzi prosty w obsłudze edytor. Cały proces twórczy stanie się świetną zabawą. Jeśli zabraknie Ci pomysłu na wygląd fotoksiążki, ciekawe inspiracje znajdziesz w szablonach Printu.

fotoksiążka online to wybór dzisiejszych czasów
Zaprojektuj fotoksiążkę Printu i zatrzymaj Wasze wspomnienia w pięknej oprawie

Fotoksiążka dla rodziców to okazanie wdzięczności za pomoc…

Kiedy nasze dzieci są małe a największą pomocą w opiece nad nimi jest dziadek i babcia, zastanawiamy się w jaki sposób wyrazić swoją wdzięczność za to, ile dla nas robią. Idealną okazją, do podarowania symbolicznego prezentu są urodziny. Widok roześmianych wnucząt na kartach fotoksiążki rozczuli każdą babcie.

Wnuczęta stają się oczkiem w głowie swoich dziadków. Często dziadkowie mają żal, że za rzadko odwiedzamy ich z naszymi dziećmi. Wręczając im fotoksiążkę na 60 urodziny, sprawimy, że będą mogli wspominać czas spędzony razem, kiedy tylko zechcą. Fotoksiążka dziecka pozwoli uchwycić czas, który tak szybko przemija. Pozostanie pamiątką na lata, to naprawdę dobry pomysł na prezent na 60 te urodziny.

Wdzięczność najlepiej wyrazić wyjątkowym prezentem i wartościowym słowem. Kartki urodzinowe to tradycyjne rozwiązanie. Jeśli chcemy postawić na coś bardziej spektakularnego. Możemy skorzystać z fotoksiążki, w której oprócz zdjęć, znajdzie się miejsce na słowa. W Internecie jest mnóstwo wierszyków na urodziny, sentencji oraz cytatów. Będą one doskonałym dopełnieniem fotoksiążki, która jest pomysłem na ciekawy prezent dla babci i dziadka.

Fotoksiążka dla rodziców jako prezent na 60 urodziny
Zaskocz swoich bliskich, obdarowując ich oryginalną fotoksiążką