Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Ktoś kiedyś powiedział, że małżeństwo nie jest stanem – jest umiejętnością. Sądzę, że zgodzą się z tym stwierdzeniem wszyscy ci, którzy mają za sobą wiele lat wspólnego pożycia.

Dlatego każdy kolejny rok spędzony razem zasługuje na właściwe świętowanie rocznicy ślubu. Może nim być romantyczna kolacja, wspólna wycieczka albo wyjątkowy foto prezent na rocznicę ślubu dla męża.

Zobacz szablon “Prezent na 10 rocznicę ślubu” i inne szablony na rocznice

I nie opuszczę Cię aż do śmierci…

Chociaż od dnia waszego ślubu minęło z pewnością kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt ładnych lat, to dzień zaślubin z pewnością pamiętacie bardzo dobrze. A przynajmniej ty!

Jeśli mąż nie do końca kojarzy wydarzenia z tego dnia, tym bardziej powinnaś się pokusić o taki prezent na rocznicę ślubu dla męża, który doskonale mu przypomni ten wyjątkowy dzień. Jeśli braliście ślub kilkanaście lub więcej lat temu, to z pewnością zdjęcia z tej uroczystości zostały naruszone przez czas.

Może warto spróbować odświeżyć ich jakość, a przy okazji zaprojektować wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu dla męża? Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą fotoksiążki. Zdjęcia są drukowane cyfrowo w specjalnej książce ze sztywnymi kartami. Ten sposób prezentacji zdjęć pozwala wydobyć z nich ich barwę. Aby umieścić w takim fotoalbumie czy fotoksiążce zdjęcia z waszego ślubu sprzed kilku lat, wystarczy je zeskanować i rozmieścić za pomocą elektronicznego szablonu, jaki udostępnia drukarnia.

Taki fotoalbum z odświeżonymi zdjęciami ślubnymi z pewnością będzie miłą niespodzianką dla męża.

Szablony

Miłość przez wielkie M

Oczywiście twój foto prezent na rocznicę ślubu dla męża nie musi wcale dotyczyć jedynie dnia waszych zaślubin. Równie dobrze możesz przygotować produkt, w którym umieścisz fotografie przedstawiające was jako tych szczególnie zakochanych. Mogą to być zdjęcia zarówno z okresu narzeczeństwa, jak też małżeństwa. Jeśli macie dzieci, ich fotki będą doskonałym uzupełnieniem całości. Kilka dodatkowych miłych sentencji sprawi, że taki prezent na rocznicę ślubu dla męża na długo pozostanie w jego pamięci.

Zakochani i szaleni

Pamiętaj, że twój prezent na rocznicę ślubu dla męża może być także zabawny. Szczególnie, jeśli jedną z cech, która was połączyła, jest specyficzne poczucie humoru.

Przypomnij sobie, jak często wpadaliście na szalone pomysły. Niezaplanowany wyjazd na weekend nad morze, spanie pod namiotem w środku lasu czy wspólny skok ze spadochronem. Na pewno w waszym życiu wydarzyło się wiele przygód, które nie zawsze miały dużo wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. I chociaż może nie warto chwalić się nimi przed dziećmi, to oboje chętnie powspominacie swoje szalone pomysły.

Poszukaj u siebie i wśród przyjaciół zdjęć tych wydarzeń. Kiedy zbierzesz je w jedną fotoksiążkę, przygotujesz wyjątkowy prezent dla męża. Ponadto powrót pamięcią do tych wydarzeń może na nowo rozbudzić wasz związek do większej spontaniczności, która z biegiem lat gdzieś się zagubiła.

A kto wie, może dzięki takim wspominkom postanowicie przeżyć wspólnie drugą młodość?

Zobacz szablon “Prezent na rocznicę” i inne szablony na rocznice