Prezent na urodziny dla przyjaciółki – pomysł oryginalny i wyjątkowy!

Jest z reguły obecna zawsze wtedy, kiedy potrzebuję wsparcia. Dzielę z nią swoje radości i smutki.

Przyjaciółka – prawdziwy skarb! Warto ją docenić. Podaruj prezent na urodziny dla przyjaciółki, który na zawsze pozostanie symbolem Waszej relacji. Jej urodziny to doskonała okazja do pokazania jej jak ważną rolę odgrywa w moim życiu.

Zobacz szablon “Prezent na urodziny” i inne szablony urodzinowe

Prezent na urodziny dla przyjaciółki – co wybrać?

Oryginalny prezent dla przyjaciółki na urodziny to nie tylko wypełnienie przyjacielskiego obowiązku, ale również okazja do rzeczywistego docenienia jej obecności. Dlatego też niezwykle ważne dla mnie jest podarowanie czegoś, co sprawi szczególną radość.

Wprawdzie internet i sklepy podsuwają liczne pomysły na prezenty dla przyjaciółki. Jednak ja zawsze wychodzę z założenia, że podarowany przeze mnie upominek ma pochodzić… prosto z serca.

Miejsce zrealizowania mojego pomysłu to sprawa drugorzędna.

Pomysł na prezent dla przyjaciółki na urodziny w wersji foto

Znalezienie upominku, który w 100% będzie odpowiadał mnie i mojej psiapsióle, wcale nie było proste.

Główkowałam nad tym kilka ładnych dni. Mimo kilku koncepcji, ciągle nie miałam pewności jaki prezent dla przyjaciółki na urodziny będzie najlepszy. Jednak pewnego dnia pomysł nasuną się sam. Wystarczyło zrobić porządki w zapomnianej szufladzie biurka, w której znalazłam moje dawne pamiętniki, a w nich kilkadziesiąt zdjęć z lat dzieciństwa. Na większości z nich towarzyszyła mi ona – zawsze obecna przyjaciółka. Każda z fotografii miała opisaną z tyłu datę i miejsce jej wykonania.

Podsunęło mi to ideę na super prezent na 18 dla przyjaciółki

Szablony

Pamiętnik pełen wspomnień

Wszystkie znalezione w szufladzie zdjęcia dokładnie zeskanowałam i zapisałam w wersji cyfrowej. Po tym przyszła kolej na znalezienie właściwej oprawy, która pozwoliłaby mi na umieszczenie ich w formie dziennika. Idealnym rozwiązaniem okazała się fotoksiążka.

Dostępne na stronie drukarni szablony umożliwiły mi zaprojektować wyjątkowy pamiętnik przepełniony naszymi wspólnymi fotografiami. Zdjęcia ułożyłam chronologicznie i skrupulatnie oznaczyłam datą i miejscem ich wykonania. Na części stron dodałam też kilka cytatów o przyjaźni. Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać… – tego mojego ulubionego nie mogłam pominąć!

Kiedy mój pomysł na prezent na urodziny dla przyjaciółki był już w pełni zaprojektowany, zleciłam jego wydrukowanie. W ciągu kilku dni kurier przywiózł na mój adres jeszcze ciepłą fotoksiążkę przepełnioną wspomnieniami. Wysokiej jakości wydruk, sztywne strony i estetyczne wydanie dodały całości wyjątkowego smaku.

Kiedy przygotowany przeze mnie dziennik podarowałam mojej najlepszej kumpeli, przekonałam się, że ona również podziela mój zachwyt. Fotoksiążka, minibook czy fotoalbum to naprawdę ciekawe pomysły na prezent dla przyjaciółki, które potrafią pięknie przekazać życzliwe życzenia na urodziny. Co ważne, mogą być w pełni spersonalizowane, a ich wykonanie nie kosztuje majątku.

Wybierzcie swój wariant i przekonajcie się sami.

Zobacz szablon “Prezent dla przyjaciółki” i inne szablony urodzinowe