Rozpoczęcie projektowania fotoksiążki na telefonie

Projektowanie fotoksiążki rozpoczyna się od wgrania zdjęć do edytora. Możesz zrobić to z poziomu komputera, korzystając z sześciu różnych źródeł. Film o tym jak wgrać zdjęcia do edytora(kliknij tutaj) oraz wiele innych znajdziesz w wideo poradniku. Oglądając tutorial, który znajduje się poniżej – dowiesz się, jak wgrać zdjęcia z telefonu, rozpoczynając na nim projektowanie. 

Znajomość takich funkcji, znacznie przyśpieszy proces projektowania fotoksiążki. Oglądając tutorial, dowiesz się jak krok po kroku wgrać zdjęcia z telefonu. W efekcie końcowym, kiedy włączysz edytor na komputerze, zdjęcia będą już w środku – gotowe do układania w fotoksiążce.

Wgrywanie zdjęć z telefonu w 3 krokach

Jeśli chcesz wgrać zdjęcia bezpośrednio z telefonu, musisz wykonać kilka prostych czynności. Poniżej znajdują się 3 korki, które musisz wykonać na swoim telefonie. Kolejnym etapem jest otworzenie maila na komputerze i przejście do edytora, w którym zobaczysz zdjęcia, wgrane z telefonu.  Przed Tobą najprzyjemniejsza część – układanie zdjęć w projekcie!

Pamiętaj, że fotoksiążka to świetny pomysł na prezent. Możesz podarować ją na wiele okazji. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo tematycznych szablonów, które posłużą Ci jako inspiracja. Sprawdź jak wybrać szablon do fotoksiążki(kliknij tutaj)

KROK 1. Wejdź na stronę Printu.pl
KROK 2. Wybierz szablon i kliknij –  Zrób fotoksiążkę
KROK 3. Dodaj zdjęcia i wyślij link do projektu

Trzy kroki pokazujące jak wgrać zdjęcia z telefonu
Sprawdź jak w trzech krokach wgrać zdjęcia z telefonu do edytora.

Transkrypcja odcinka: Rozpocznij projektowanie fotoksiążki na telefonie

Fotoksiążkę projektuje się w edytorze online na komputerze. Możesz jednak rozpocząć Twój projekt na telefonie, wgrywając z niego zdjęcia. Kolejnym krokiem będzie dokończenie projektu na komputerze.   

Aby to zrobić, wejdź na stronę Printu.pl. Wybierz fotoksiążkę, zobacz szablony, wybierz ten który podoba Ci się najbardziej. Następnie kliknij: zrób fotoksiążkę. Teraz możesz dodać zdjęcia do swojego projektu, kliknij: dodaj zdjęcia. Jeśli korzystasz z Iphone’a, możliwe, że Twoje zdjęcia znajdują się w chmurze. Wybierz zdjęcia i zaczekaj by się pobrały.

Zaznacz je i kliknij: ”gotowe”. Kolejnym krokiem jest wpisanie adresu email, na który przyjdzie wiadomość z linkiem. Wejdź na swoją skrzynkę pocztową na komputerze i otwórz maila. Kliknij: “zrób fotoksiążkę” – zostaniesz przekierowany do edytora. Teraz możesz użyć zdjęć w projekcie.