Życzenia na urodziny

Urodziny wywołują mieszane uczucia u solenizantów. Jednych cieszy kolejny miniony rok. Inni martwią się tym, że robią się coraz starsi. Jednak bez względu na odczucia każdy z nas lubi, kiedy inni pamiętają o tym dniu i wysyłają nam życzenia. Jednak tradycyjne kartki okolicznościowe i wierszyki wysyłane sms-em z czasem się „przejadają”.

A może warto złożyć życzenia urodzinowe w sposób oryginalny, wykorzystując do tego fotoksiążkę?

Zobacz szablon „Prezent na urodziny” i inne szablony urodzinowe

Życzenia na 20 urodziny

Formę życzeń na pewno trzeba dostosować do wieku solenizanta. Jak złożyć foto życzenia 20-latkowi? Ciekawą propozycją jest minibook – nowoczesny album fotograficzny w podręcznym formacie.

To, co jest w nim szczególnie interesujące, to możliwość wydrukowania zdjęć w formie podobnej do sposobu, w jaki zdjęcia są publikowane w mediach społecznościowych. Zdjęcia z dzieciństwa umieszczone w tak nowoczesnej formie z pewnością zaskoczą nastolatka będącego niemal non stop online.

Gdzie tu miejsce na życzenia? Możesz je zapisać na kartach minibooka. Może warto je umieścić w formie krótkiego komentarza do zdjęcia?

Życzenia na 30 urodziny

Złośliwi twierdzą, że dopiero 30-stka jest rzeczywistym wkroczeniem w dorosłość. Minął czas młodzieńczych szaleństw, a nadszedł czas na poważniejsze decyzje.

Wszystkie szalone pomysły warto przypomnieć w formie fotoksiążki. Zdjęcia z koncertów ulubionych zespołów, niezaplanowanych wypadów w nieznane czy niezapomnianych imprez z przyjaciółmi będą stanowiły ciekawe wspomnienie młodych lat.

Fotoksiążka podarowana jako prezent na 30 urodziny, zatytułowana „Wonderful life” będzie tysiąc razy lepsza niż oklepany sms z życzeniami.

Życzenia na 40 urodziny

Każda przeżyta dekada to solidny krok w dojrzałość. Współcześni czterdziestolatkowie to najczęściej spełnieni rodzice. To właśnie ich dzieci i rodzina są dla nich najważniejszymi wartościami. Czego zatem im życzyć w tym dniu?

Aby te wszystkie chwile rodzinnego szczęścia nigdy nie przeminęły. Solidnym wzmocnieniem wydźwięku twoich życzeń będzie przygotowana specjalnie na tę okazję fotoksiążka jako prezent na 40 urodziny. Zestawienie rodzinnych zdjęć z fotkami z przyjaciółmi będą o wiele lepsze niż wypisana na szybko kartka okolicznościowa. Tym bardziej, że treść życzeń będziesz mógł zamieścić wewnątrz produktu.

Szablony

Życzenia na 50 urodziny

W przypadku 50 urodzin większość życzeń zaczyna się od typowego „zdrowia…”. A przecież 50-latek, mimo swojego dojrzałego wieku, może tryskać większym wigorem niż niejeden współczesny nastolatek.

Z dnia na dzień poznajemy kolejne przykłady seniorów, którzy dopiero w dojrzałym wieku zaczynają naprawdę korzystać z życia. Ktoś z rodziny jest takim szalonym staruszkiem? Uwiecznij to na zdjęciach i przygotuj dla niego jego własną księgę wyczynów.

Prezent na 50 urodziny w formie zebranych fotoksiążce zdjęć może być czymś naprawdę wyjątkowy. Między zdjęcia wpleć kilka subtelnych życzeń. Tak przygotowana fotoksiążka będzie rozweselającą formą urodzinowych życzeń.

Życzenia na 60 urodziny

50-te a 60-te urodziny dzieli zaledwie 10 lat. Jednak jak dużo w tym czasie może się zmienić! Dzieci mogą pozakładać rodziny, a na świecie mogą pojawić się pierwsze bądź kolejne wnuki.

Chcąc złożyć wyjątkowe życzenia solenizantowi w tym dniu, może warto przygotować wielki fotograficzny skrót wydarzeń jego życia. Jego własny ślub w zestawieniu z fotografiami ślubnymi dzieci z pewnością nasuną skojarzenia, że gdyby nie poświęcenie solenizanta rodzinie, to do tych drugich ślubów mogłoby wcale nie dojść.

Tak samo z pojawieniem się wnuków. Dzięki wpojonym przez solenizanta regułom możliwe było założenie przez jego dzieci rodzin. Zestawiając ze sobą rodzinne fotografie z różnych okresów i uzupełniając całość krótkimi cytatami wyrażającymi wdzięczność będą doskonałą formą urodzinowych życzeń. Podejdź do projektowania fotoksiążki z pomysłem i zaskocz solenizanta oryginalnymi życzeniami w wersji foto.

Życzenia na 70 urodziny

Każde kolejne urodziny zasługują na bardziej gustowne prezenty. Myślę, że 70-latka może zaciekawić fotograficzne drzewo genealogiczne przygotowanie w formie fotoksiążki. Ukaż w niej solenizanta jako solidne korzenie twojej rodziny, a sprawisz mu z pewnością wiele radości.

Jeśli chcesz, oprócz zdjęć możesz oczywiście umieścić krótkie życzenia. Jednak już samo przedstawienie 70-latka jako solidnego rodzinnego filaru będzie dla niego wystarczającym docenieniem.

Życzenia na 80 urodziny

80 lat to już schyłek życia. Większość pięknych chwil już się wydarzyła. Co wcale nie oznacza, że seniora w tym wieku nie może spotkać już nic wspaniałego.

Czymś takim mogą być twoje oryginalne życzenia urodzinowe w formie eleganckiego fotoalbumu. Nowoczesny album rodzinny z pewnością uraduje solenizanta. Jego treść warto też uzupełnić gustownymi życzeniami z okazji tak okrągłej rocznicy.

Fotoalbum pełen rodzinnych wspomnień to najlepszy prezent na urodziny, jaki można dostać w dniu swoich 80-tych urodzin.

Zobacz szablon „Prezent na 30 urodziny” i inne szablony urodzinowe
Życzenia na urodziny
4.5 (89.2%) 150 głosów