Prezent na roczek nie musi być sztampowy

Pierwsze urodziny to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla małego solenizanta, ale również dla jego rodziców, chrzestnych czy dziadków.

I chociaż półki sklepów zabawkowych uginają się od tysiąca zabawek, wybór właściwego prezentu na tę okazję nie jest wcale łatwy. Jaki prezent na roczek nie będzie sztampowy i przewidywalny?

Zobacz szablon “Roczek” i inne szablony dziecięce

Oryginalność w cenie

W przypadku wszystkich podarunków, nie tylko tych z okazji pierwszych urodzin, niezwykle doceniana jest oryginalność. Kupienie prezentu z wszędzie dostępnych w sklepach propozycji nie robi raczej na nikim większego wrażenia.

Ważne jest, aby prezent na roczek był dedykowany małemu solenizantowi i zakupiony ze szczególną myślą o nim. Mało kogo ucieszy podarunek kupiony od przysłowiowej czapy, tylko dlatego, że na urodziny dziecka nie wypada iść z pustymi rękami.

Dlatego, jeśli podarunkiem ma być chociażby pluszowa zabawka, to warto poświęcić nieco więcej czasu na znalezienie tej odpowiedniej dla małego dziecka.

Szablony

Prezent na roczek, pamiątka na lata

Ciekawą propozycją prezentu na pierwsze urodziny jest fotoksiążka lub fotoalbum ze zdjęciami małego solenizanta. Oczywiście jego forma zależy w głównej mierze od dostępu do zdjęć dziecka z jego pierwszego roku życia. Jeśli jednak obdarowującym nie są rodzice czy najbliżsi członkowie rodziny, może on ich poprosić o pomoc w zdobyciu odpowiednich fotografii.

W erze zdjęć cyfrowych publikowanych w mediach społecznościowych nie powinno stanowić to większego problemu. Co więcej, zdjęcia elektroniczne z łatwością będzie można umieścić w dedykowanym szablonie fotoksiążki, aby następnie zlecić jej wydruk.

I chociaż tego rodzaju podarunek wydaje się zbyt poważny na pierwsze urodziny, to solenizant prędzej czy później doceni jego wartość. Wprawdzie ma być to prezent na roczek, jednak możliwość obejrzenia swoich zdjęć z dzieciństwa nawet wtedy, kiedy będzie się już dorosłym, przywoła miłe wspomnienia. Mało który prezent na pierwsze urodziny gwarantuje takie wrażenia.

Projekt w kilka minut, trwałość na długo

Fotoksiążka na roczek ma również wiele innych atutów. Oprócz wysokiej jakości druku zdjęć i ciekawej formy ich oprawy, sam format produktu jest bardzo poręczny.

Sztywna okładka zapewnia odpowiednią ochronę jej wnętrza. Natomiast ci, dla których wydruk zdjęć na cieńszym papierze jest zbyt mało satysfakcjonujący, mogą wybrać bogatszy wariant produktu – fotoalbum na pierwsze urodziny.

Jego sztywne karty i klejona całość nie tylko nadadzą całości szczególnego charakteru, ale również zagwarantują skuteczną ochronę przed oddziaływaniem różnych czynników. Przecież każdy chce, aby podarowany przez niego prezent na roczek był przydatny na długo.

Wysokiej jakości fotoalbum spełni oczekiwania darczyńcy, a samemu solenizantowi i jego najbliższym dostarczy wielu wzruszeń.

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce