Zachowaj dzieciństwo na dłużej – sesja dziecięca

Jak zachować na dłużej wspomnienia z najbardziej beztroskiego okresu w życiu – dzieciństwa?

Sesja dziecięca to propozycja dla tych, którzy będą chcieli wspominać beztroskie chwile przez wiele lat.

Zobacz szablon “Pierwszy rok córki” i inne szablony dziecięce

Profesjonalna czy amatorska sesja dziecięca?

Sama sesja dziecięca kojarzy się w pierwszej kolejności z profesjonalnym fotografem i studiem. Oczywiście – jeśli dziecko nie peszy się przed aparatem, a rodziców na to stać – można zorganizować profesjonalną sesję swojej pociechy.

Obecnie znalezienie oferty doświadczonego fotografa nie jest problemem. Wbrew pozorom sesja dziecięca nie jest też wygórowanym wydatkiem. Jednak jeśli na wizytę u profesjonalisty nie mają ochoty ani rodzice, ani samo dziecko, równie dobrze można samodzielnie zorganizować podobną sesję.

Wystarczy telefon komórkowy z dobrym aparatem i nieco chęci do zabawy. Co więcej, amatorska sesja dziecięca daje o wiele więcej możliwości, gdyż można ją zrealizować niemal wszędzie – na spacerze w parku, podczas zabawy w piaskownicy czy wizyty u dziadków.

Co ważne, dzieci z reguły nie zwracają uwagi na to, że rodzic robi im zdjęcia, co pozwala na uzyskanie naprawdę naturalnych i spontanicznych fotografii. A przecież sesja dziecięca ma na celu ukazanie prawdziwej dziecięcej radości.

Szablony

Dobre zdjęcia to dopiero początek

Jednak sama sesja dziecięca jest jedynie początkiem do tego, aby przygotować produkt ukazujący dziecięcą radość. Mając ciekawe zdjęcia, należy je obowiązkowo odpowiednio wyeksponować.

Jednak tradycyjne albumy fotograficzne mogą wydawać się passe. Alternatywą są nowoczesne fotoksiążki i fotoalbumy, w których zdjęcia są drukowane cyfrowo. Dzięki wysokiej jakości technologii wydruku zdjęcia nie tracą na swojej jakości, a zyskują nie tylko nowoczesny wygląd, ale również większa trwałość od tradycyjnych zdjęć.

Ponadto forma wygodnej książki sprawia, że sesja dziecięca będzie wygodna w oglądaniu. Nikt przecież nie lubi wertować ogromnych, niewygodnych albumów. Fotoksiążka będzie mała, poręczna i lekka, dzięki czemu będzie można ją nawet zabrać z domu ze sobą, aby pochwalić się na kawie koleżankom jak ładnie wyszła sesja dziecięca pociechy.

Sesja dziecięca jako prezent dla innych

Projektując własną fotoksiążkę z dziecięcymi zdjęciami, można też przygotować ciekawy podarunek dla innych. Wyjątkowo wydana sesja dziecięca sprawi dużo radości również dziadkom czy chrzestnym malucha. Fotoksiążki dla nich mogą być takie same, jak te przygotowane dla rodziców.

Jeśli jednak mają być prezentem na określoną okazję, można wybrać odpowiedni szablon produktu, np. z okazji Dnia Babci i Dziadka czy chrztu dziecka.

Tym samym jedna sesja dziecięca stworzy naprawdę wiele możliwości prezentacji. A co najważniejsze, będzie przywoływała na myśl wzruszające wspomnienia dziecięcych lat. A przecież tak szybko one przemijają…

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce